Kalbime gömerim o zaman unutupta silerim o zaman konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gökçe Kırgız - Kalbime Gömerim O Zaman

Gökçe Kırgız - Kalbime Gömerim O Zaman

Sonunda bitti galiba Görüyorum İçimde can çekişlerini Duyuyorum Sözlerin çok acıtıyor Ölüyorum Keşke baştan söyleseydin Gidiyorum Nasılsa koymaz sana Biliyorum Kalbime gömerim o zaman Unutupta silerim o zaman Alt tarafı aşk bu da işte Vazgeçilmez misin aman... Sanane ki ağlıyorsam Deli gibi istiyorsam Hala seni seviyorsam Sanane anlamıyorsan... Kalbime gömerim o zaman Unutupta silerim o...
  2. Kalbime gömerim o zaman (öğrenci versiyonu)

Kalbime gömerim o zaman (öğrenci versiyonu)

Sonunda bitti galiba görüyorum içimde can çekişlerimi duyuyorum sınawlar çok acıtıyor ölüyorum keşke baştan çalışsaydım bitiyorum nasılsa koycak bana biliyorum dersleri gömerim o zaman unutupta sallarım o zmann alt tarafı sınaw buda işte kıçımın kenarısın aman sananeki sallıyorsam deli gibi sıkıyorsam hala 5 alamıyorsam banane anlamıyorsam yalanmış demek sözlüler bilemedim saklamışsın...
  3. Kalbime Gömerim O Zaman - Gökçe Kırgız -Akor

Kalbime Gömerim O Zaman - Gökçe Kırgız -Akor

kalbime gömerim o zaman akor kalbime gömerim o zaman nota notaları gökçe kırgız bebeğim akor sonunda bitti galiba görüyorum Am Sonunda bitti galiba Em Görüyorum G İçimde can çekişlerini Am Duyuyorum Sözlerin çok acıtıyor G Ölüyorum Dm Keşke baştan söyleseydin Em Gidiyorum F G Nasılsa koymaz sana Am Biliyorum Am Em Kalbime gömerim o zaman F Unutupta silerim o zaman Alt tarafı aşk bu da işte...
  4. İşte O Zaman

İşte O Zaman

Hani insan ağlamak ister,Gözlerinden yaş gelmez.. Hani gülmek ister,yürekten gülemez.. Hani birini bekler o hiç gelmez..Hani onu severde hiç söyleyemez.. Tam söyleyeceği zamanda o başkasını sever ya İşte o zaman insan ölmek isterde ecel gelmez..
  5. Gökçe kırgız kalbime gömerim o zaman şarkısının sözleri

Gökçe kırgız kalbime gömerim o zaman şarkısının sözleri

şarkıcı gökçe Sonunda bitti galiba Görüyorum İçimde can çekişlerini Duyuyorum Sözlerin çok acıtıyor Ölüyorum Keşke baştan söyleseydin Gidiyorum Nasılsa koymaz sana Biliyorum Kalbime gömerim o zaman Unutupta silerim o zaman Alt tarafı aşk bu da işte Vazgeçilmez misin aman... Sanane ki ağlıyorsam Deli gibi istiyorsam Hala seni seviyorsam Sanane anlamıyorsan... Yalanmış demek herşeyin...

Sayfayı Paylaş