Kalbin ağlasa da gülümse inadına... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İnadına

İnadına

İnadına Hey dünya! İnadına yaşıyorum Seviyorum sevilmesem de Bak aldırmıyorum Olanca çirkinliğine Bütün kahpeliklerine inat Ayaktayım, yılmıyorum Varsın terketsin sevdiklerim Ne adım yılan Ne sözüm yalan Gocunmuyorum Hey dünya! Güllerini kötülere Dikenlerini iyilere Verdin ya Koklamıyorum. Hakkım kalsa da İçim yansa da Ağlamıyorum Hey dünya! İnadına toprağında ayağım İnadına bastığım...
  2. beş şey kalbin devaların dandır

beş şey kalbin devaların dandır

1)kuranı kerimi dogru okumak. 2)mideyi doldurmamak. 3) gece ibadet etmek. 4) seherlerde allaha yalvarmak. 5)dostlarla sohbet etme.
  3. Kalp krizi sporcuları da vuruyor

Kalp krizi sporcuları da vuruyor

Türk Kardiyoloji Derneği, özellikle futbol, atletizm, yüzme gibi aktif yarışma sporlarıyla uğraşan sporcuları ciddi bir kalp sağlığı taramasından geçmeleri yönünde uyardı. TKD Genel Sekreteri Prof. Dr. Ömer Kozan, kalp sorunları nedeniyle genç yaştaki sporcu ölümlerine dikkati çekerek “Bu olaylarda nedenler arasında doğumsal kalp hastalıkları ön sıralarda yer alıyor. Kalp sorunları nedeniyle...
  4. Sonunda ya Aklın Kazanır, ya da Kalbin..!

Sonunda ya Aklın Kazanır, ya da Kalbin..!

Ask, bazen sihirli bir iksir gibidir.Oyun oynarsin o iksirle.. Ya zehirler seni,ya da büyüler.. Ask, bazen yillanmis bir cinarin oksuz kalan son yapragidir.Ürpetir seni yalnizlik.. Ya vargücünle tutunursun, ya da yere düşer kaybolursun.. Ask, bazen uzaklara dalmaktir.Gipta edersin baskalarinin duygularina.. Ya hasret cekersin, ya da cektirirsin.. Ask, bazen sanatci ruhunu...

Sayfayı Paylaş