kan bağışı ve organ bağışı

*jellibon*

Daimi Üye
Üye
kan bağışı ve organ bağışı
sevgili adminlerim benim aklıma bir konu geldi ama nereye nasıl bağlayacağımı bilemedim. siz uzmanlara bıraktım. kan bağışı ve organ bağışı ile ilgili bişeyler yapmak istiyorum yani insanları bu konuda bilgilendirmek gerekiyo gibi geliyor. ama konuları nereye açacağımı bulamadım yada böyle ilgili bir konuyuda bulamadım varsa özür dilerim dikkatsizliğim için yoksa da nasıl birşeyler yapabilirmiyiz. ilginiz ve alakanız için şimdiden teşekkür ediyorum.

T

test

Forum Okuru
Cevap: kan bağışı ve organ bağışı
deneme deneme

TÜLSÜ35

Yeni Üye
Üye
Cevap: kan bağışı ve organ bağışı
seni kutluyorum canım mükemmel bir konu benden hep destek tam destek

*jellibon*

Daimi Üye
Üye
Cevap: kan bağışı ve organ bağışı inşallah canım yönetim tam bişey demedi ama eğer izin verilirse hep beraber bilinçlenecez inşallah

CaRiZmA

Vip Melek
Üye
Cevap: kan bağışı ve organ bağışı Tebrikler güzelim, kan ve organ bagisinda bende hep destekcinizim!!!!!

2006'da kan bağışı %47 arttı hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Doğal olarak kan dolaşımı nasıl artırılır ? Doğal olarak kan dolaşımı nasıl artırılır ?
Elleriniz ayaklarınız sürekli soğukmu ? Vücudunuzun bazı bölümleri uzun süre oturduktan veya durduktan sonra uyuşma veya karıncalanmaya neden oluyormu ? Bu, kan dolaşımınız bozulduğunda olan şeydir. Bazı hareketlerden sonra kan akışı...
Tüm Sağlık Konuları 1
Kan bağışına uygunluk için aranan kriterler Kan bağışına uygunluk için aranan kriterler
18-65 Yaş arasında, ağırlığı 50 kg üzerinde, önemli bir sağlık sorunu olmayan kan merkezine kan vermek için geldiğinde yapılan muayenede sağlığı uygun olduğu tespit edilen ve hemoglobin ölçümü normal olan herkes en az 2 ay aralıklarla kan...
Herşeyin başı sağlık ! 0
Kimler kan bağışı yapabilir? Kimler kan bağışı yapabilir?
Temel Sağlık Bilgileri Kan Bağışı Sağlıklı olan herkes kan bağışında bulunabilir. İdeal yaş aralığı 18 ile 65 yaşları arasıdır. Düşük ve Fazla kilolu insanlardan herhangi bir sorun çıkmaması için kan alınmıyor. Genel durumunda kötü...
Sağlık İçin Bilgiler 0
Kan bağışı tarihe mi karışıyor? Kan bağışı tarihe mi karışıyor?
Kan bağışı, laboratuvar ortamında sınırsız kırmızı kan hücrelerinin üretimiyle bir gün tarihe karışabilir. Bir Amerikalı uzman grubu, yaptığı araştırmayla, insan embriyonu kök hücrelerini, fonksiyonel...
Herşeyin başı sağlık ! 0
2006'da kan bağışı %47 arttı 2006'da kan bağışı %47 arttı
2006'da kan bağışı %47 arttı Dünyanın bir çok yerinde insanların değişik nedenlerle birbirinin kanını döktüğü bir dönemde, Türk halkı hiç tanımadıkları insanların hayatlarını kurtarmak için 2006'da adeta kan merkezlerine koştu...
Herşeyin başı sağlık ! 0