1. zeynep1989

zeynep1989 Forum Okuru

kanda gebelik testi yaptıranlar

Konu, 'Bunları Biliyor musunuz ?' kısmında zeynep1989 tarafından paylaşıldı.

selamlar aranızda kanda gebelik testi yaptıran varsa nasıl kesin sonuç veriyormu testi ne kadara ve nereye yaptırdınız hemen sonuç alabiliyormuyuz bide hamilelik varsa kanda gebelik testini ne zaman yaptırırsam belli olur

kanda gebelik testi yaptıranlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kanda gebelik testi ve farlutal

kanda gebelik testi ve farlutal

farlutal farlutal hamilelik ve gebelik ne işe yarar ilişki üzerinden 20 gün geçtikten sonra kanda hamilelik testi yaptırdım ve negatif çıktı bunun üzerine farlutal isimli adet söktürücüyü kullanarak adet oldum.rengi ve miktarı normaldi ama kafamı kurcalayan bir konu var hamile olmama rağmen ilacın etkisiyle adet görmüş olabilir miyim?internette okuduğum bilgilerde eğer gebelik varsa...
  2. Dış gebelikte HCG kanda gebelik testi

Dış gebelikte HCG kanda gebelik testi

dış gebelik nedir,dış gebelik nasıl anlaşılır,dış gebeliğin belirtileri nelerdir, dış gebeliğin tedavisi nedir,dış gebelik hakkında bilgiler Dış gebelik rahim dışında yerleşmiş gebelik olarak tanımlanır. Normal bir gebelikte tüpte sperm ile döllenen yumurta tüpün hareketiyle 3-5 günlük bir yolcuğun ardından rahim içine taşınır ve gebelik rahim içine yerleşir. Döllenmiş yumurtayı taşıma...
  3. Kanda gebelik testi sonucum pozitif çıktı hamilemiyim?

Kanda gebelik testi sonucum pozitif çıktı hamilemiyim?

hcg testi sonuçları,kanda gebelik testi sonuçları,kanda gebelik testinin pozitif çıkması,hcg testi pozitif hamilemiyim,hcg testi hakkında bilgiler Bir çok kadın kan testlerini yaparken ve ya idrarda test yaparken hamilemiyim diye kan testlerine başvururlar. İşte sizlere bu sorunun cevabını sizlerle paylaşmak istiyoruz paylaştıgımız resime bakarak kan testine göre tahmin edebilirsiniz....
  4. HCG kanda gebelik testi hakkında tüm bilgiler

HCG kanda gebelik testi hakkında tüm bilgiler

Tüm gebelik testlerinde esas artan bu gebelik hormonunun ölçümüne dayanır. Gebelik hormonu önce kanda yükselmeye başlar, belli bir eşik değeri geçtikten sonra idrar ile atılmaya başlar. Böylece idrarda gebelik testi pozitif çıkar. İdrardan bakılan gebelik testinin pozitif çıkabilmesi için bu eşik değeri aşmalıdır. Bu nedenle henüz idrarda gebelik testinin negatif olduğu dönemlerde gebelik...
  5. KANDA GEBELİK  TESTİ SONUCU DEĞERLENDİRİRMİSİNİZ

KANDA GEBELİK TESTİ SONUCU DEĞERLENDİRİRMİSİNİZ

MERHABA ARALIK 4 DE KORUNMASIZ Bİ İLİŞKİNİN ARDINDAN 1 SAAT GEÇMEDEN ELLA HAPI İÇTİM VE YASMİNE BASŞADIM O GÜNDEN BUGÜNE CİNSEL İLİŞKİYE GİRMEDİM KASIM 21DE ADET OLMUŞTUM ARALIKTA ADETİM GEÇİKTİ KAN TESTİ YAPTIRDIM 0.0100 BASINDADA KÜÇÜK İŞARETİ VARDI KÜÇÜK KANAMAM OLUYO AMA ÇOK TEDİRGİNİM YARDIMINIZI RİCA EDİYORUM NE YAPMALIYIM

Sayfayı Paylaş