1. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.755
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul

  Kapalı Çarşı (Atv)

  Konu, 'TV dizisi' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

  mert fırat sevgilisi mert fırat ve sevgilisi firat kim kapalıçarşı resmi web sitesi Dizi severlere müjde ATV'de yepyeni bir dizi başlıyor...Pek çok diziden ve filmden tanıdığımız genç kızların sevgilisi Nejat İşler'inde başrol oyuncuları arasında yer aldığı dizi izlemeye değer bence :tik:
  < Konu Resmi..>
  Yapımcılığını TMC yaptığı yeni dizi Eylül ayında ATV’de başlıyor.kapalicarsi Kapalı Çarşı Dizisi
  Dizinin başrollerin de Nejat işler, Erkan Can ve Olgun Şimşek var.

  “Binbir Gece dizisinde Tardu Flordun‘un kardeşini oynayan Mert Fırat‘da Kapalıçarşı ekibinde olacak. Kadın oyuncu için ismi geçen Oyuncu ise “Dudaktan Kalbe” dizinin Lamia’sı Aslı Tandoğan.

  Dizinin çekimleri Kapalıçarşı‘da çekilemediği için yeni bir plato tasarlanmış.

  Dizinin Konusu: Cemal, Mahmut ve Arda feleğin çemberinden geçmiş üç arkadaş… Daha iyi bir hayat için mucize beklerken, yankesici küçük kız Zeze ile yolları kesişir. Cemal, tül gibi ince parmakları olan Zeze sayesinde, santimetrekaresinde 36×36 ilmek bulunan bir elişi halı dokunabileceğini düşünür. Cemal, Zeze’ye halı dokumayı öğretirken Diyar’la yolları kesişir ve ona âşık olur. Ancak daha sonra işler karışacaktır…  Yapım: TMC.
  Yapımcı: Erol Avcı.
  Senaryo: Gaye Boralıoğlu – Neşe Şen.
  Yönetmen: Yasin Uslu.
  Oyuncular: Nejat İşler, Erkan Can, Mert Fırat, Olgun Şimşek   
 2. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.755
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul
  Kapalıçarşı’da ilk Türk dizisi


  Dev bütçeli Hollywood prodüksiyonlarına bile sınırlı çalışma izni verilen Kapalıçarşı ilk kez bir diziye ev sahipliği yapacak. İsmi de “Kapalıçarşı” olan dizi film atv’de ekrana gelecek.

  Bugüne kadar yerli yabancı birçok filmin çekildiği İstanbul’daki tarihi Kapalıçarşı, ilk kez kendi adını taşıyan uzun soluklu bir televizyon dizisi için mekân olarak kapılarını açtı. “Uluslararası” ve “Altın Yumruk İstanbul’da” gibi yabancı yapımlara bir kaç günlük çalışma izni veren; çekimler konusunda hayli seçici olan Kapalıçarşı yönetimi ilk kez plato olarak uzun soluklu bir dizi projesini kabul etti. İsmi de “Kapalıçarşı” olacak komedi ve dramın iç içe geçtiği dizide Nejat İşler, Olgun Şimşek, Aslı Tan Doğan, Erkan Can ve Selen Seyven rol alıyor. Birbirinden hiç ayrılmayan üç adamla, yazgısına boyun eğmektense mücadele etmeyi tercih eden kasabalı genç kızın aşk, dostluk ve dayanışma hikâyesini anlatan dizi atv’de ekrana gelecek. Yeni yayın döneminin iddialı yapımlarından biri olan dizinin oyuncuları, senaryonun izleyicilere çok sıcak geleceğini düşünüyor. “Ejder Kapanı” filminin çekimlerinden sonra soluğu “Kapalıçarşı”da alan Nejat İşler, dizide çok sağlam işlenmiş insan hikâyeleri olduğunu, öykünün sıcaklığının ve dizinin başarılı oyunculardan oluşan kadrosunun kendisini çok etkilediğini belirtti.

   
 3. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.755
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul
  Oyuncular: Nejat İşler
  Erkan Can
  Olgun Şimşek
  Aslı Tandoğan
  Mert Fırat
  Selen Seyven
  Nergis Çorakçı
  Onur Bayraktar
  Haldun Boysan

  Yapım:
  TMC-Erol Avcı
  Yönetmen:
  Yasin Uslu
  Senaryo:
  Gaye Boralıoğlu
  Müzik:
  Orient Express

   
 4. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.755
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul
  “KAPALIÇARŞI” insanları zaman zaman güldürecek, zaman zaman ağlatacak ama her zaman kalbinden yakalayacak iddialı bir yapımla seyircinin karşısına çıkıyor. Dünyada İstanbul denildiğinde ilk akla gelen yerlerden biri olan “Kapalıçarşı”yı, içinde yaşanılan hayatları, zorlukları, sevinçleri, mücadeleyi konu alan ilk proje olma özelliği taşıyan “KAPALIÇARŞI”, kadrosunda bulundurduğu önemli isimlerle dikkat çekiyor.
  Kapalıçarşı’nın büyülü atmosferi içinde, bir mucizenin peşindeki dört kişinin hikayesi. Hayat üniversitesinden mezun olmuş, içtikleri su ayrı gitmeyen üç adam… Ve yazgısına boyun eğmektense onların arasına düşüveren kasabalı bir genç kız.
  İlmek ilmek örülen bir aşk… Dostluk, dayanışma, macera… Komedi, dram… Hepsi, İstanbul’un göbeğinde, içinde dünyaları barındıran Kapalıçarşı’da bir arada.
  Nejat İşler, Olgun Şimşek, Aslı Tandoğan, Mert Fırat, Selen Seyven ve Erkan Can’ın başrolleri paylaştığı “
  Kapalıçarşı”nın senaryosu, yine TMC yapımı olan Zerda, Bir İstanbul Masalı, Hırsız-Polis ve Bıçak Sırtı dizilerini yazan Gaye Boralıoğlu, Neşe Şen, Şerif Erol, Gülden Çakır ve Emine Algan’a ait.

  KAPALIÇARŞI’NIN O RENKLİ, IŞILTILI, KIPIR KIPIR DÜNYASINA TELEVİZYONLARDA İLK KEZ AYNA TUTULACAK.
   
 5. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.755
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul
  1.Bölüm Özeti
  Cemal (Nejat İşler), küçük yaşta öksüz ve yetim kalmış ama kendi ayakları üzerinde durmayı çabuk öğrenmiş yürekli bir delikanlıdır. “Baba” dediği ustası Ziya’nın (Erkan Can) Kapalıçarşı’daki halıcı dükkanında çalışmaktadır. Tek bir hayali vardır; çok para kazanıp bu hayattan yırtmak.

  Diyar (Aslı Tandoğan) Hereke’de bir halı dokuma atölyesinde öğretmendir. Kasabanın en güzel kızıdır. Aşkla bağlanmadığı hiçbir işin, insanın peşinden gitmemeye kararlıdır.
  Mahmut (Olgun Şimşek) hüznünü neşesiyle örtmeye alışmış, pamuk kalpli bir adam. Cemal’le beraber çalışır ve aynı evde yaşarlar. Talihsiz olduğu tek konu ise kadınlardır. Geçmişinde hazin bir hikaye bulunan Mahmut’un büyük hayali, günün birinde o hikayeyi tamamlamak.
  Arda (Mert Fırat) yakışıklı, sevimli, fırlama bir çapkındır. Kuyumcuda çalışan Arda. Turist kızlarla sürekli flört halindedir Ve tabii ki hep başarılıdır! Bütün amacı dünyanın bütün kadınlarının gönlünü fethetmektir.
  Kapalıçarşı’da yetişen bu üç sıkı dostun, hayallerini gerçekleştirmek için bir mucize gerektiğini düşünürken Zeze çıkar karşılarına. İncecik, tül gibi parmakları vardır bu minik kızın. Cemal, bu tül parmaklar sayesinde, bugüne kadar yapılmamış mucize bir halı dokunabileceğini düşünür. O halıyı bir de sattılar mı, tamam artık, yırttılar demektir. Böylece Diyar’la kesişir yolları.
  Ama işler hiç de öyle kolay değildir. Bir yanda ustanın öz oğlu ve Cemal’in ezeli rakibi, bir yanda Diyar’ın babası ve sucuk tüccarı sözlüsü, diğer yanda bilinmeyen düşmanlar, onların hayallerini engellemek için ellerinden geleni yapacaktır.

   
 6. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.755
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul
  2.Bölüm

  Evden kaçıp Cemal ve Mahmut’la birlikte İstanbul’a gelen Diyar, ummadığı bir durumla karşılaşır. Cemal, hesapta olmayan bu tuhaf durumu çözmeye çalışırken bu sefer de Arda’nın bazı alışkanlıkları yüzünden başına olmadık işler açılır.
  Hereke’de ise kızının kaçtığını anlayan Osman deliye dönmüştür. Bir yandan da sucuk tüccarı damat adayını oyalamak zorunda kalır. Osman kızının izini bulmaya çalışırken, Diyar’ın İstanbul’a gelmesinden rahatsız olan başka biri daha vardır…
  Mucize halıyı dokumak için her şey hazırdır. Ama sokaklarda yaşamaya alışmış Zeze’yi tezgahın başına oturtmak kolay olmayacaktır. Ömründe ilk defa gördüğü Kapalıçarşı’nın büyüsüne kapılan Diyar, adım adım yaklaşan tehlikeden habersizdir.
  Öte yandan Ziya’nın yıllardır görüşmediği oğlu Timur’a sürpriz bir misafir gelir ve Timur, Cemal’le hesaplaşmak için bu fırsatı değerlendirmekte gecikmez.
   
 7. 99karanfil

  99karanfil Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  6 Ağustos 2009
  Mesajlar:
  75
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  istanbul avrupa yakası
  bencede harika bir filim artı bir o kadar da anlamlar taşıyor inanınki zevkle izliyorumm
  izlemeyenlerde tavsiye ediyorumm izlesinlerr
   
 8. dilegimmm

  dilegimmm Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  25 Aralık 2009
  Mesajlar:
  963
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul
  nejat işler diziden ayrılıyor maalesef tadı kaçacak bence dizinin...
   
 9. dilegimmm

  dilegimmm Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  25 Aralık 2009
  Mesajlar:
  963
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul
  'Kapalıçarşı'nın yapımcısı Erol Avcı, set ekibine açıkladı: "Nejat İşler bir ağabeyi olarak rica etti, ben de diziyi bırakmasını kabul ettim." Bu ayrılığın arkasında oyuncunun sete alkollü gelmesi yatıyor

  Ali Eyüboğlu'nun haberine göre; TMC’nin atv’de yayınlanan ‘Kapalıçarşı' dizisini iki ekip çekiyor.
  Başrol oyuncularının sahnelerini Ömer Atay yönetiyor. Ancak kısa bir süre önce sette ilginç bir olay yaşandı.

  NEJAT İŞLER SETE ALKOLLÜ GELİNCE
  Yönetmen Ömür Atay, Nejat İşler’in çekimlere alkollü geldiğini görünce seti paydos etti.
  Sette yaşanan bu kriz yapımcı Erol Avcı’ya iletildi. Avcı, İşler’i görüşmeye çağırdı.
  Avcı, İşler’e, sete alkollü gitmesinin dizinin çekimlerine sekte vurduğunu söyledi. Oyuncunun cevabı ise "Her zaman nasıl gidiyorsam, o gün de öyle gittim. Her zamankinden farklı bir durum yoktu. Bu durumun niye şimdi sorun yarattığını anlayamadım?" oldu.
  O toplantıdan sonra sonra Avcı, 'Kapalıçarşı' ekibine şöyle bir açıklama yaptı: "Nejat İşler, bir ağabeyi olarak rica etti, ben de diziyi bırakmasını kabul ettim."
   
Kapalı Çarşı (Atv) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Çarşı pazar

  Çarşı pazar

  İnsanların geçim vasıtalarına, hayatı devam ettirmek için insanların uymakla yükümlü olduğu iş bölümüne, Geniş ve kalabalık çarşı bolluğa, dar ve eski çarşı hayat pahalılığına Çarşı bazen gaflete, dünyaya dalmaya, savaş ve mücadeleye delalet eder. Çarşıdda satılan veya satın alınan şeyler için, tabirnamenin ilgili maddesine bakınız.Rüyada çarsi görmek artisa delalet eder. Rüyasinda bir çarsida...
 2. Çarşı

  Çarşı

  Büyük, Aydınlık ve ferah ise iyidir.
 3. Kapalı...

  Kapalı...

  kapalı kapıların açılması için dua KAPALI... Şuur kapalı, akıl kapalı, hayâl kapalı… Gözler, kulaklar kapalı. Duygular kapalı ve en önemlisi ruh kapalı. Kalbin kapıları kapalı. Ne vardı bu kadar içine kapanacak? Bir de perdeler kapalı oralarda… Neleri kaçırdığının farkında mı oturduğu mekânlarda, yaşadığı bedende insan? Duyuyor musun, dinliyor musun beni? Hayat çağırıyor seni. Gönlünü dinle,...
 4. Kapalı Çarşı Nerede

  Kapalı Çarşı Nerede

  Kapalı Çarşı Nerede kızlar lütfen bilenler acil cevap versin bekliyorum sizi hadi:S
 5. Kapalı Çarşı adres Kapalı Çarşı haritası

  Kapalı Çarşı adres Kapalı Çarşı haritası

  Kapalı Çarşı adres Kapalı Çarşı Nerede harita Merhaba Sevgili Melek'ler, "Kapalı Çarşı nerede?" diye bize soru soran misafirimizin sorusunu bu sayfadan yanıtlıyoruz ki, sizşer ve ilgili tüm arkadaşlarımızda bilgi sahibi olsun diye Melek'lerim. Kapalıçarşı (İstanbul) adres Eminönü, Sefif Ağa Sk,Beyazıt, Fatih, İstanbul, Türkiye Kapalı Çarşı uydu haritası

Sayfayı Paylaş