Kara Ekmek Dizi Oyuncusu Altan Erkekli Kimdir?

  • Konbuyu başlatan *MeleK*
  • Başlangıç tarihi
*MeleK*

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Yönetici
Kara Ekmek Dizi Oyuncusu Altan Erkekli Kimdir?
altan erkekli kimdir, altan erkekli biyografi, kara ekmek altan erkekli, kara ekmek dizi oyuncuları
Kara Ekmek dizi oyuncularından biri olan ve çok yakından tanıdığınız güçlü bir oyuncu olan Altan Erkekli hakkın da bilgi edinmek isteyen hayranları için sanatçının kısa özgeçmişi bilgilerini sizler için paylaşıyoruz.
altan-erkekli-unluboykilo.jpg

Türkiye'nin, tanıdığı emektar oyuncu Altan Erkekli, Kara Ekmek Dizisi kadrosunda bulunmasından büyük gurur ve onur duyuyoruz. Kendisi ülkemiz adına bir çok Tiyatro, film, dizi projelerinde yer alarak hem ön planda olmayı başardı hem de yer aldığı nerdeyse bütün projeler beklentilerini karşılayıp hem bizi etkilemeyi hem de çalıştıkları yapımcıları mutlu etmeyi başarmışlardır. O yüzden gerçekten aranan bir isim olup, sezon başında bizle yer alması için bence kendimizi özel hissetmemiz gerektiğini düşünüyorum. Kara Ekmek Dizisi de canlandıracağı karakter Özlem Yılmaz'ın, karakteri ile bağlantılı olup gerçekten şuanki sır büyük bir merak taşıyıp, artık sabrımızı zorlamaktadır. Umarız ki Kara Ekmek izle yapımcıları artık kısa bir süre de bu sırra bir açıklık kavuştururlar.

Erkekli, 1955 yılında, İstanbul'da, dünyaya gelmiştir. Onun bugünlere sebep olmasına bir kişiye borçluydu, Öğretmeni.. Aslında o başak bir mesleğe yönelse de içi Tiyatro ve Konservuatar için tutuşuyordu, Öğretmen'in, büyük uyarısı ve bununla savaşması gerektiğini hayatı boyunca pişmanlık yaşamaması için sevdiği mesleği yapmasını önerdi ve onda kabul ederek hayatında büyük bir yeni sayfa açtı ve bugünlere geldi.

Kara Ekmek Oyuncusu Altan Erkekli Bulunduğu Projeler!


1987 Ben Minar Sinan - Turgut Özakman( İlk Tiyatro oyunu ve seyircilerin ayağa kalkıp alkışladığında Tiyatro'ya, yeniden aşık olduğu zaman.)
1994 Kurtuluş
2000 Merdiven
2003 Havada Bulut
2003 Bir İstanbul Masalı
2004 Vizontele Tuuba
2009 Güneşi Gördüm
2012 Yalan Dünya
2013 Umut Üzümleri
 
Üst