Kara Ekmek Dizi Oyuncusu Ushan Çakır Kimdir?

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Yönetici
Kara Ekmek Dizi Oyuncusu Ushan Çakır Kimdir?
ushan çakır kimdir, ushan çakır resimleri, ushan çakır kara ekmek, ushan çakır biyografi
ATV Ekranların da çok yakın da başlayacak Kara Ekmek dizisin de oynayacak olan Ushan Çakır hakkın da bilgi edinmek isteyenler için kendisinin kısa biyografi bilgilerini sizler için paylaşıyoruz.
ushan-cakir-3.jpg


''Kara Ekmek Dizisi'' kadrosunda yerini alan Ushan Çakır, oldu. Kendisinin en büyük özelliği her role uyum sağlayabilecek bir simaya ve yeteneğe sahip olmasıdır. Bunda oyunculuk sektöründe onu epey bir önde başlatarak bunu önemli bir şans olarak kabul ediyor. Kendisi son zamanlarda ön planda olan bir oyuncu olması ve önemli bir projelerde yer alması kariyerinde ki en büyük ilerleyişine devam ediyor. Dizi kadromuzda katıldığında ise açıklaması zor bir dizi ve zor bir karakter her şeyi zamanın göstereceği şuan sadece hazırlıklar aşamasında olduklarını söyledi.
Çakır, 23 Mayıs 1984 yılında, İzmir'de, dünyaya geldi. Koyu bir Karşıyaka, taraftarı olarak Karşıyakalılar, tarafından bilinen ve sevilen birisidir. Hayatta tek vazgeçemiyeceği ailesi ve Karşıyaka, olduğunu her zaman dile getirmiştir. En son yer aldığı Kurt Seyir ve Şura da bir zaman adından çok söz ettirmiş ve orada ki performansıyla bir sürü hayran kitlesi olmasına rağmen artık kendini tam anlamıyla ispatlayan oyuncuların kadrosuna girmiştir.
 
Üst