Etiketler:
  1. elvin berfin

elvin berfin Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    68
    Ödül Puanları:
    28

karaca

Konu, 'Çöplük' kısmında elvin berfin tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. elvin berfin

Beğenilen Mesajlar:
    68
    Ödül Puanları:
    28
  3. elvin berfin

Beğenilen Mesajlar:
    68
    Ödül Puanları:
    28
  4. elvin berfin

Beğenilen Mesajlar:
    68
    Ödül Puanları:
    28
  5. elvin berfin

Beğenilen Mesajlar:
    68
    Ödül Puanları:
    28
    kizlar vallahi kusura bakmayin ancak bukadar oldu. acamiyim ben.

karaca konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Cem Karaca - Ölüm

Cem Karaca - Ölüm

ölüm bana sırıtarak gel ölümü op nâ��olur yüzünde,o tanıdık riyakarlık çünkü nice dost dediklerim, sarılıp öptüklerim, süratlarında aynı eda ve sahtekarlık elbette haksın,haktan gelirsin kimi gördük ki,dünyaya kazık kakmış da kalmış heykelin bile dikilse sen öldükten sonra bakarsın tepene kuşlar kakalmış cahar atıp ses oynaşamı gene yenersin beni ölüm bana gülerek gel ölümü op...
  2. Çift Geyik Karaca

Çift Geyik Karaca

cift geyik karaca gömlek karaca gömlekleri mont ceket çift geyik gömlekleri 2007-2008 Sonbahar/Kış Koleksiyonuyla 90. yılını kutlayan Çift Geyik Karaca, bu yıl için özel olarak hazırladığı çarpıcı koleksiyonuyla kalitenin ve şıklığın değerini bilen her yaştan kadın ve erkeğin ortak adresi olacak. Çift Geyik Karaca; kullandığı lüks iplikler, kaliteli dikim çizgisi, geniş renk yelpazesi ve tüm...
  3. Gümüşhane Karaca mağarası

Gümüşhane Karaca mağarası

gümüşhane karaca mağarası gümüşhane karaca mağarası video hakkında bilgi Mağaralar bilindiği gibi insanlara ilk doğal barınaklık yapmış önemli mekanlardır. Bu nedenle uzun yıllar araştırmacıların dikkatini çekerek ayrıntılı araştırmaların yapılmasına neden olmuşlardır. Bunun yanında mağaralar içerisinde sakladığı gizli gizemin ve güzelliklerin keşif ve seyri insanlara ayrı bir huzur ve...
  4. Reyhan Karaca Kimdir?

Reyhan Karaca Kimdir?

Reyhan Karaca / Sanatçı İstanbul Eğitim ve Kültür hayatı [değiştir]Müzik hayatına,İstanbul Çocuk Korosunda müzik eğitimi alarak başladı. İlkokulu, Harbiye İlkokulu’nda okuduktan sonra müziğe olan yeteneği keşfedilen sanatçı, ilkokulu bitirdikten sonra İstanbul Teknik Üniversitesi Türk Musikisi Devlet Konservatuarı sınavlarındaki başarısından sonra Çalgı Eğitim bölümünde eğitimine devam etti...
  5. Karaca

Karaca

karaca ayakkabı modelleri Karaca giyim denince hep aklıma gelen çalışan bayanların giyindigi klasik takımlar gellirdi .Fakat karaca giyim son birkaç yıldır oldukca kadınsı ve feminen tasarımlar sunuyor . Hem çalışan bayan hemde kadınsı görünmekten hoşlanana melekler için tavsiye edebileceğim markalar arasında yer alıyor.....

Sayfayı Paylaş