Karadayı 97. bölüm fragmanı -9 şubat 2014

Karadayı 97. bölüm fragmanı -9 şubat 2014
karadayı 97.bölüm izle,karadayı 97. bölüm fragmanı izle,karadayı 97. bölüm konusu,karadayı 97. bölüm özeti

88698.jpg


Karadayı bu hafta 96. bölüm ile ekrana gelecek. Milyonların büyük bir merak içinde beklediği Karadayı 96. bölüm fragmanı yayınlandı.

Dizide bu hafta Mahir, Turgut'u görünce çılgına döner. Mahir kendisini Korkut Ölmez olarak tanıtan Turgut’un yalan söylediğini ispatlamaya çalışacaktır.

Karadayı'nın Turgut sınavı !

Atv ekranların vazgeçilmez dizisi Karadayı yepyeni bir bölüm ile ekrana geliyor. Karadayı 96. bölümünde bu hafta; Feride, Kandemir ve adamlarından kurtulabilecek midir? Mahir zamanında eve yetişmeyi başarabilecek midir? Sosyete Yusuf, Sarı Cemal'in konuşmasına engel olabilecek midir? Mahir ve Feride Turgut’un yalan söylediğini ispatlayabilecek midir? Mahir sonunda bombayı koyan kişinin kim olduğunu öğrenebilecek midir? Belgin’in sır gibi sakladığı yeni ortağı kimdir? Detaylar haberimizde...

Sarı Cemal'in adamları evdeki kişinin Mahir olduğunu düşünerek kurşun yağdırmaya başlarlar. Neye uğradığını şaşıran Feride korkuyla yatağın altına saklanır. Kurşunlardan kurtulmuş olsa da tehlike devam etmektedir. İçeri girip Mahir'in ölüp ölmediğinden emin olmak isteyen Kandemir ve adamları evi aramaya başlar. Bu sırada Mahir’e olan aşkını bile isteye açık etmeye başlayan Belgin kendisine yeni bir iş ortağı bulmuştur. Karakolda Turgut’u gören herkes büyük bir şok yaşamaktadır. İlknur gün geçtikçe Seyis’e daha çok bağlanıyor.Feride, Yasin ve Kemal ona yardım ederler.

Evi taratıp kendisini öldürmek isteyen kişinin Sarı Cemal olduğundan emin olan Mahir, onu bulmak için işlettiği eve gider. Mahir'in kapıya dayandığını anlayan Sarı Cemal köşkten kaçmayı başarır. Mahir köşkü ele geçirip Sarı Cemal'e haber gönderir. Sarı Cemal, karşısına çıkmazsa Mahir köşkü yakacaktır.

Sarı Cemal'in ise buna hiç cesareti yoktur. Olaylar çığırından çıktıkça paniğe kapılan Sarı Cemal kabadayılardan yardım ister. Beklediği desteği bulamayınca da Seyis'le Sosyete Yusuf'a haber yollar. Eğer Mahir'i durdurmazlarsa, Mahir'e annesinin ve torun Nazif'in ölmesine neden olan bombayı Sosyete Yusuf'un koydurttuğunu söyleyecektir.

Sosyete çok öfkelenir ve Belgin'den Sarı Cemal'i bulmasını ister. Sosyetenin Sarı Cemal'i öldürteceğini anlayan Belgin yeni bir oyun peşindedir. Sarı Cemal'i Mahir'e bildiklerini anlatması konusunda ikna etmeyi başarır.


 
Üst