1. Ariza

Ariza Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    83
    Ödül Puanları:
    0

Karanlik Cennet ( Black Heaven )

Konu, 'Filim Tanıtımları Fragmanları' kısmında Ariza tarafından paylaşıldı.

Yaz aylarını Fransa'nın güneyinde arkadaşlarıyla geçiren Gaspard ve Marion birbirlerine âşıktırlar. Ancak güzel ve meşum bir kadın olan Audrey'le tanışmasıyla Gaspard'ın hayatı tepetaklak olur. Audrey, Kara Delik adı verilen bilgisayar oyununda Sam ismini kullanarak, adeta ikinci bir hayat yaşar. Kurbanlarını baştan çıkararak, onları gerçek hayatta intihara teşvik eder...

Karanlik Cennet ( Black Heaven ) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Cennet

Cennet

cennet görmek camiye, zikir meclisine, hacca, cihada, salih amellere, gerçek ilme ve çarşı-pazara; Cennete girdiğini görmek sevincç ve sürura ermeye, hayır ve berekete, nimet ve güzel rızka nail olmaya, Cennette olduğunu ve oranın meyvelerinden yediğini,, ırmaklarında yüzdüğünü ve gölgesinde oturduğunu görmek salih amellerin güzel sonuçlarını almaya, mutlu evliliğe ve hayırlı evladlara nail...
  2. Heavenden SevgiLerLe

Heavenden SevgiLerLe

Selamlar ben yeni üye oldum. şimdiden hepinize teşekkürler:) keyifli forumlar... :):)
  3. Karanlik Geceler

Karanlik Geceler

Gecenin bir yarisi… Etraf yine katransi karanlik… Her yer zifiri soguk.. Yine odama kapandim… Her gece gibi… Duvarlara carpiyor bakislarim.. Senin gozlerinle bulusuyorum… Yoklugunda yine sana hasretim.. Gecelere anlattim ben sensizligi… Sabaha erişmez hain geceler, Yalnızlık yürekte aşkı heceler, Koyuca içilir telve kahveler, Aşığın demidir, GEÇMEZ geceler. Yavaş...
  4. Black Label yaz koleksiyonu

Black Label yaz koleksiyonu

Parlak tropik renklerin saf beyaz ile harmanlandığı koleksiyon yaz aylarında gece ve gündüz seksi bir görünümü hedefliyor. Parlak ve ışıltılı uçuşan ipekler, ketenler ve pamuk poplinler mevsimin renkli havasını simgeliyor. Günün her anında giyilebilecek elbiselerle Black Label yaz koleksiyonu heyecan verici ince bir zevkin özeti. Resmi orjinal boyutunda görmek için buraya tıklayınız....

Sayfayı Paylaş