1. suskun_gız

suskun_gız Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0

Karargah Destek

Konu, 'Flash Oyunlar' kısmında suskun_gız tarafından paylaşıldı.

Burayı tıklayınız

Karargah Destek konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Türkiye'ye destek

Türkiye'ye destek

Avrupa, İstanbul'da meydana gelen ve 17 kişinin ölümüne yol açan terörist saldırıyı lanetledi. Avrupa Komisyonu Sözcüsü Amadeu Altafaj, "İstanbul Güngören'de düzenlenen bombalı saldırıyı en güçlü ifadelerle kınıyoruz ve Türkiye'ye terörle mücadelede destek verdiğimizi bildirmek istiyoruz" dedi. AB Dönem Başkanı Fransa ise, "AB, terörün her türlüsüne karşı ve terör ile mücadelede...
  2. Lütfen destek:)

Lütfen destek:)

Arkadaşlar kısmetse yakın zamanda bebe giyim dükkanı devir alıcam inşallah, Değişik, akılda kalacak, bebe giyime uygun dükkan ismi arıyorum. Önerilerinizi bekliyorum, şimdiden teşekkür ederim :)
  3. Emma Watsondan kardeşe destek

Emma Watsondan kardeşe destek

Umarım hep birbirlerine iyi destek olurlar.Emma Watson başarılı ve güzel bir bayan. Harry Potter serisinin sevilen oyuncusu Emma Watson, Burberry markasının ilkbahar yaz 2010 koleksiyonu tanıtım kampanyasında bu kez küçük kardeşi Alex ile yer aldı.
  4. Ailesiden Taçmin'e Destek!

Ailesiden Taçmin'e Destek!

taçmin, ailesinden destek, survivor, 2011, ünlüler gönüllüler, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Survivor'ın kalan tek bayan yarışmacısı Taçmin'e ailesinden destek geldi. Show Tv'nin büyük bir ilgi ile izlenenen Survıvor- Ünlüler-Gönüllüler Yarışması'nda ilk 4'e kalan tek kadın yarışmacı Taçmin Tümer'e, Tekirdağ'ın Şarköy ilçesinde yaşayan anneannesi ve...
  5. İdo'dan Babasına Tam Destek !

İdo'dan Babasına Tam Destek !

ido ibrahim tatlıses'in oğlu ibrahim tatlıses ido haberleri ibrahim tatlıses haberleri 2011 melekler mekanı. Geçtiğimiz mart ayında vurularak yürekleri ağızlara getiren İbrahim Tatlıses, eylül ayında evlenerek herkesi şaşırtmıştı. Son günlerde ki sağlıklı haliyle hayranlarını sevindiren İbrahim Tatlıses 'e bir destek te oğlu İdo 'dan geldi. Evliliğinin ilk günlerinde babasıyla dargın kalan...

Sayfayı Paylaş