1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    1.676
    Ödül Puanları:
    113

Kardeş Payı Dizisi Konusu Hakkında Tüm Bilgiler

Konu, 'Reytingli Diziler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

kardeş payı dizisi, kardeş payı, ahmet kural

Sevgili melekler, İşler Güçler dizisinin ardından Düğün Dernek adlı sinema filmiyle büyük beğeni toplayan Ahmet Kural ve Murat Cemcir'den yeni bir dizi geliyor. Star Tvde yayına girecek olan Kardeş Payı dizisinin konusu hakkında bilgiler vermek istiyoruz sizlere...

< Konu Resmi..>

Kardeş Payı Dizisi Konusu Hakkında Tüm Bilgiler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Benim İçin Üzülme Dizisi Senaryosu Konusu Hakkında Tüm Bilgiler

Benim İçin Üzülme Dizisi Senaryosu Konusu Hakkında Tüm Bilgiler

benim için üzülme dizisi konusu benim için üzülme konusu Sevgili melekler yeni yayın döneminde atv ekranlarda yayınlanmaya başlayacak olan Mahsun Kırmızıgül'ün çektiği Benim İçin Üzülme dizisi oyuncu kadrosu hakkında sizleri daha önce bilgilendirmiştik. Bu konumuzda ize Benim İçin Üzülme dizisi konusu ile ilgil elimize geçen bilgileri paylaşıyoruz.. :) Yakında televizyon ekranlarında...
  2. Doksanlar Dizisi Konusu Hakkında Bilgiler

Doksanlar Dizisi Konusu Hakkında Bilgiler

Bu konu; Doksanlar Dizisi Konusu Hakkında Bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Seksenler dizisinin ardından bir komedi dönem dizisi daha ekranlara geliyor; Doksanlar. Yine Birol Güven imzasını taşıyan Doksanlar dizisi gençlik ve çocukluk zamanları 90lı yıllara denk gelenler için hayli eğlenceli bir dizi olacak. İşte dizinin konusu hakkında bilgiler... Doksanlı yılları görmeyen genç...
  3. Çalıkuşu Dizisi Konusu Hakkında Bilgiler

Çalıkuşu Dizisi Konusu Hakkında Bilgiler

çalıkuşu 2013 çalıkuşu dizisi 2013 çalıkuşu dizi konusu Sevgili melekler, TİMS Production'ın sahibi Timur Savcı'nın prodüksiyonluğunu üstlendiği Çalıkuşu dizisi yeni sezonun reyting rekortmeni dizileri arasına girmeye aday gibi görünüyor. Başrollerini Fahriye Evcen ve Burak Özçivit'in paylaşacakları dizinin konusu ise bilmeyenler için şöyle... Küçük yaşta annesini kaybeden Feride...
  4. Kayıp Dizisi Konusu Hakkında Bilgiler

Kayıp Dizisi Konusu Hakkında Bilgiler

kayıp dizisi, kayıp dizisi konusu, kayıp dizisi senaryosu Sevgili melekler, başrollerini Aslı Enver ve Mete Horozoğlu'nun paylaştıkları Kayıp dizisi eylül ayında ekranlarda olacak. Dizinin ilk tanıtım fragmanının döndüğü şu günlerde diziyle ilgili biraz daha ayrıntılı bilgi edinebilmek için gelin hep birlikte konusuna kısaca bir göz atalım... Kemal ve eşi Leyla’nın, çocukları Kerem ve...
  5. Kardeş Payı Dizisi Oyuncu Kadrosu Hakkında Bilgiler Burada

Kardeş Payı Dizisi Oyuncu Kadrosu Hakkında Bilgiler Burada

kardeş payı dizisi, kardeş payı dizisi oyuncuları, kardeş payı dizisi oyuncu kadrosu Sevgili melekler, televizyon ekranlarındaki başarılarından sonra sinmemada da Düğün Dernek adlı filmiyle büyük beğeni toplayan Ahmet Kural-Murat Cemcir ikilisi Kardeş Payı adlı yeni bir diziyle Star Tv ekranlarına gelmeye hazırlanıyor. Kelime Oyunu adlı yarışma programından tanıdığımız Ali İhsan Varol'un...

Sayfayı Paylaş