1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.301
    Ödül Puanları:
    113

Kargo - Ayrı Ayrı

Konu, 'J-K Harfli Şarkılar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

İki ayrı şiir gibiyiz ayrılığı anlatan İki ayrı nehir gibi...
    İki ayrı ada gibiyiz dalgalarla ayrılan
    İki ayrı esir gibi...

Sen şimdi kapat pencereni
    Bak yıldızlara
    Sabah gökyüzü kalacak
    Bulutlar dağılınca
    Sen al götür kendini
    Sakın geriye bakma
    Sabah yalanlar kalacak
    Sana...

İki ayrı gölge gibiyiz yanyana gelip geçen
    İki ayrı sır gibi...
    Iki ayrı inanç gibiyiz
    Savaşlarla yıkılan iki ayrı kavim gibi...

Sen şimdi kapat pencereni
    Bak yıldızlara
    Sabah gökyüzü kalacak
    Bulutlar dağılınca
    Sen al götür kendini
    Sakın geriye bakma
    Sabah yalanlar kalacak
    Sana...

Kargo - Ayrı Ayrı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kargo - Sürgün

Kargo - Sürgün

Evinde yalnız bir aşık çölde bir damla su Garip bir görev ve yalnız bir yabancı gibi Zaman sessiz bir iğne hayat bir dantel Yarışta sakat bir atlet kader pusuda beklerken O bu günü yaşıyor Dünü unutmaya hevesli aklında bir silahla Sokakta aç bir kurt kaypak bir yan sözünde Kör bir umut ve anlamsız bir fal var öyküsünde Zor bir soru için güvensiz bakışlar Basit bir sırrı var ,ama hiç...
  2. Kargo - Söyle

Kargo - Söyle

Cinsel moral yok, dostça bir ses yok Otoriter devlet yok,sıcak bir dokunma yok Aşka taviz yok, yüksek adrenalin yok Söze temas yok, gece içinde gündüz yok O zaman kendi kendinle kalırsın İçindeki hayvanla tanışırsın O zaman yalnızlığı anlarsın İçindeki süpheyle yarışırsın Söyle, söyle söyle ah söyle söyle yalnız kalırmıydın yine? Suça teşvik yok, bütün bir ailen yok Dine inancın...
  3. Kargo - Graffitti

Kargo - Graffitti

Duvarlarda bir resim Güç versin bize Yalan bizden yanaysa sır versin bize İçimi kemiren kımıltı Yön versin bize Yıktığım tüm insanlar söz versin bize Bunları düşünmek acını azaltsın Bu bir rüyaysa Beni sen uyandırma Eğer uyanıksam Beni asla uyutma Rengarenk bir fısıltı Az gelsin bize Özgür bir soy için sen sabahı bekle Ruhumu kemiren bu boşluk Dar gelsin bize Geceyi boyayan güneş haykırsın bize
  4. Kargo - Fırtına

Kargo - Fırtına

Fırtına dinmek bilmedi bu gece Dışarıda yağmur içimde sen Cevapsız sorular arasındayım yine Zaman ilaç değil sensiz olmuyor Şimdi yanımda olsan Benimle kalsan sabaha kadar Uçsak gecenin ötesine seninle, korkmadan Islak sokaklarda gölgeler gibi Hayalin dansediyor düşlerimde ... Sonsuz değil bitecek elbet bu fırtına Güneş ve sevgi bizi bekliyor Gecenin sonunda Biliyorum duyuyorsun...
  5. Kargo - Boğazici

Kargo - Boğazici

Hayat Doğuda sessizlik Suskunluk anlamında Batıda ise Değerli bir taş sanki Susmak doğuda Erdem Meziyet anlamında batıda ise Değersiz bir hak gibi Ayır bizi boğaziçi Kutsa beni atlatmadan Gülmek Doğuda utanç Kibir anlamında Batıda ise Doğal bir istek sanki Bilgi Doğuda saygınlık İtibar anlamında Batıda ise Paraya endeksli Ayır bizi boğaziçi Anlat bizi ayırmadan Aci, ağrı ve sonsuz çile...

Sayfayı Paylaş