1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.301
    Ödül Puanları:
    113

Kargo - Evetlerden Hayırlara

Konu, 'J-K Harfli Şarkılar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Bazen sinirli ,bazen uysal Bazen sesli ,bazen sessiz
    Biraz neşeli ,biraz neşesiz
    Bazen aşkla, bazen hayatla
    Bazen guzel anlar gibi kısa
    Evetlerden hayırlara
    Yeniden başlıyoruz yarışa
    Bazen çılgın biraz suskun
    Sen ve bir tek ben
    Yine yanyana
    Bazen güzel anlar gibi kısa
    Gerçek ne kadar acı olsada
    Ölum bekler bizi hep sonunda

Kargo - Evetlerden Hayırlara konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hayır

hayır

Sık sık görülürse Kişinin sıkılacağına işarettir. Az görülür ise iyilik olarak yorumlanır.
  2. Kargo - Sürgün

Kargo - Sürgün

Evinde yalnız bir aşık çölde bir damla su Garip bir görev ve yalnız bir yabancı gibi Zaman sessiz bir iğne hayat bir dantel Yarışta sakat bir atlet kader pusuda beklerken O bu günü yaşıyor Dünü unutmaya hevesli aklında bir silahla Sokakta aç bir kurt kaypak bir yan sözünde Kör bir umut ve anlamsız bir fal var öyküsünde Zor bir soru için güvensiz bakışlar Basit bir sırrı var ,ama hiç...
  3. Kargo - Söyle

Kargo - Söyle

Cinsel moral yok, dostça bir ses yok Otoriter devlet yok,sıcak bir dokunma yok Aşka taviz yok, yüksek adrenalin yok Söze temas yok, gece içinde gündüz yok O zaman kendi kendinle kalırsın İçindeki hayvanla tanışırsın O zaman yalnızlığı anlarsın İçindeki süpheyle yarışırsın Söyle, söyle söyle ah söyle söyle yalnız kalırmıydın yine? Suça teşvik yok, bütün bir ailen yok Dine inancın...
  4. Kargo - Fırtına

Kargo - Fırtına

Fırtına dinmek bilmedi bu gece Dışarıda yağmur içimde sen Cevapsız sorular arasındayım yine Zaman ilaç değil sensiz olmuyor Şimdi yanımda olsan Benimle kalsan sabaha kadar Uçsak gecenin ötesine seninle, korkmadan Islak sokaklarda gölgeler gibi Hayalin dansediyor düşlerimde ... Sonsuz değil bitecek elbet bu fırtına Güneş ve sevgi bizi bekliyor Gecenin sonunda Biliyorum duyuyorsun...
  5. Hayır...... ?

Hayır...... ?

Hayır...... ? katlanamadığım tek kelime

Sayfayı Paylaş