1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Karikatur Sevenler

Konu, 'Çöplük' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

Karikatur Sevenler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Karşılıksız sevenlere

Karşılıksız sevenlere

karşılıksız msn nickleri karşılıksız sevenler için nickler çok sevenler için nickler şarkılar 2008 test sevginiz mı Sana uzaktan bakıyorum. Sana bakmak inanılmaz mutlu ediyor beni. Sen gidince aklım da senin peşinden sürüklenip gidiyor, yüreğim de.. Yanında biri mi var, ona bir şey mi söylüyorsun, onunla gülüyor musun.. içim yanıyor. Ama senden sonra gördüğüm o insan birden senden biri oluyor....
  2. sevenlerine dua

sevenlerine dua

Sakınıp�ta haramdan haris insan nefsini Ne kadar cazip olsa terk eyleyip hepsini Bir tek Allah yolunda adayıp�ta cismini Dilinden düşürmeyen doksan dokuz ismini Rabbim sevenlerini kem gözlerden saklasın Her tür olumsuzluğa men etsin yasaklasın İtaatkâr secde kâr O sadık kullarının Bütün günahlarını affetsin de aklasın
  3. mor sevenlere

mor sevenlere

bizans döneminde sadece kraliyet ailelerinin giydiği bu renge özel seçtiğim kıyafetler sizlerle...
  4. Yigit Ozgur Karikaturleri

Yigit Ozgur Karikaturleri

yigit ozgur karikaturleri karikatur huniler komik resimler yigit ozgur komik resim konulari burada meleklerim Sevgili Meleklerim, Karikatur deyince ilk aklima gelen isimdir Yigit ozgur...Bence cok farkli tarzi ve cok ince bir zekasi var, bu da karikaturlerine yansiyor...Dolayisiyla ortaya cikardigi karikaturlerde inanilmaz komik ve zekice oluyor, o kadar cok varki secemiyorum sizlere...

Sayfayı Paylaş