1. Misafir

  Misafir Forum Okuru

  Karimi Öldürdüm Ama Bir Sorun Niye

  Konu, 'Siz Geyikmisinz?:))' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

  Sonunda katil oldum.. öldürdüm kariyi.. bu mektubu da yaziyorum ki bunalimdan cikamaz intihar edersem beni anlayan birileri olur belki... Bakin kariyi neden öldürdüm anlatiyim.. her$ey 2 yil once bu mahalleye, daha dogrusu apartmana ta$inmamizla ba$ladi... karim yeni komşular edindi.. altimiz ustumuz geveze kadinlarla doldu, gelgitler günler münler başladi bilirsiniz i$te muhabbeti.. Bir gün ali$veri$ yaptim eve döndüm. Elimde bir torba dolusu erzak Zaten trafik yüzünden burnumdan soluyorum. Eve girdim. Karima gülümseyerek konu$maya ba$liycaktım ki, bana $öyle dedi:
  - Kazim bu ne bu?
  - Erzak karicim, ali$veri$ten geliyorum.
  - Erzak anladik d
  a neden bu kadar?
  - Eh i$te bi kac gün yeticek kadar, haftasonu süpermarkete gideriz.
  - Yandaki kom$unun kocasi hergün iki file dolu geliyo senin haberin var mi?  Cok $a$irmi$tim. Böyle bir huyu yoktu bu kadinin. Ses etmedim. Ertesi gün iki torba doldurdum geldim. Bir buket de cicek.. ne dese bayılırsınız?

  - Kaziiiiiiim ne bu ne?
  - Sana cicek getirdim karicim.
  - Onu anladik, neden 8 tane gül?
  - Sen seversin...
  - Hayır i$te. Ben orkide seviyorum. Kar$i kom$umuz daha dün karisina 3 tane tabak kadar orkide bulmu$ getirdi, senin haberin var mi?


  Yahu ne oluyor bu kariya.. eskiden böyle diildi. Daha ertesi gün bir orkide buldum, elim yine dolu 2 file, bi de ne zamandir istedigi klasik müzik kasetlerini aldim geldim.....

  - Kaziiiiiiim bu ne bu?
  - Orkide, istemi$tin ya hani!
  - Hayir onu demiyorum, bu kasetler.
  - Haa senin cok istedigin kasetler vardi ya hani.
  - Aaaa ben sana bunlari al mi dedim? Ben bunları seviyorum dedim.
  - Ama karicim.
  - Ama mama istemem. Ben istemeden bi$ey alinmiycak! Hem bana CD alicaksin bundan sonra. Bütün apartmanda CD calamayan bi ben kaldim. Bundan sonra CD alinicak bu eve.. Bak haftaya günüm var. Hemen CD istiyorum.


  - Haniiiiiiim bak sana ne aldim!
  - Aaaa Kazim?
  - $a$irdin ve çok sevindin di mi?
  - Bu ne bu?
  - Sanyo müzik seti hem de CD calari var. Bak bunlar da CD'ler.
  - Kazım sen ne müsrif ve i$e yaramaz bi herifsin?
  - Ne oldu karicim?
  - Sanyo alinir mi hiç?
  - Neden ki Sanyo'da bi$ey mi var?
  - Tabi ki, apartmandaki herkesin Sony'si, Pioneer'i var. Ben nasil göstericem bunu millete. Uhü uhüüü. Hüngüüüürrrr. Bunun watt'i da dü$ük. Superbass'i da yok. Uhüüüü, sen beni sevmiyorsun, ühhüüüüüüü.... Allalaaa, kariya bak yaa, nereden ne buldu şimdi? Hem nerden ögrenmi$ duymu$ bu abudik gubidik laflari? Ulan karilar kendi aralarinda superbass'dan mi konu$uyolarr? Yoksa devir degişti de ben ba$ka bi cagda mi ya$iyorum, nedir yarabbim bu karabasan.. gittik Sony ile degi$tirdik tabi. 3D-Deepbass'lisini aldik, hanim hava aticak i$ALLAH. Sony alanlara da cep telefonu veriyolarmi$ iyi mi? Hem de hatti karti bedava. Eh hanim hakliymi$ demekki. Gerci iki kat para ödedim ama bedava cep telefonu verdiler, o da aradan cikti Hemen eve ko$arak döndüm:


  Haniiiiiiiimmm baksana cep telefon hediyesi de varmi$!
  - Kazim?
  - Gulp!
  - Bu ne bu?
  - Ce ce cep tele.... tele.....
  - Görüyoruz kör diiliz! Cep telefonu ile kurtulabilicegini mi sandin
  bunlar demode oldu artik. Herkesin var cep telefonu. Sen hangi devirde ya$iyosun? Bak alt kom$unun kocasi karisina bilgisayar aldi. Hem de internetli. Bi hava atiyo ki sorma. Ben de istiyorum.
  - Innngg... Hadi ya?
  - Tabi ya, senin bunlardan haberin yok tabi. Elalem uzaya gidicek yakinda.
  - Ama karicim biliyosun seneye dü$ünüyoduk zaten bilgisayar falan...
  - Anlamam ben. Hemen istiyorum. Haftaya günüm var, gostericem.


  Ulan kari esas ben sana yakinda gününü göstericem... ama ses etmedim yine. sonradan dü$ündüm aslinda hakli, ne göstericek öbür kadinlara? Hemen arkada$lardan biraz anlayanlara telefon ettim cepten. Ooo amma da meraklisi varmi$ bu i$in.. hepsi ko$up geldi. Kimi diyo Pentium III al, öbürü diyo modemi 56 olsun, beriki diyo voodoo karti taktir. Eüzibillahimin... Nedir hocam bu Vudu? Gittik bilgisayarciya. Beni evirdi cevirdi elimdekini avcumdakini aldi. Ustünede 3 senet yapti, bilgisayarimizi aldiiik. Dogru eve ko$tum, hanim bayilicak artik, bilgisayarimiz bile var. Kom$ulara bile yeti$tik. Pardon cagi yakaladik diyorum.

  Haniiiiiiiiiiiiiimmm!
  - Kaziiiiiiiiiiiiiim!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  - Hönk?
  - Bu ne bu Kazim?
  - Oooo... Eeee... 300 megahertz, CD romlu, 56K modemli, ekrani da (dur kacti) hah15 inç
  - Kazim!!!
  - Neeeee.............
  - Kazım sen bir salaksin! Kazim sümsük herif! Bunu mu kakaladilar sana....!!!!
  - Ne var kine?
  - Kazim bu Pentium II bile diil
  - Ama 300 mhz. (Ah ke$ke öbür arkada$i dinleyip P-II alsaymi$im, i$imiz var $imdi)
  - Kazim bu Cyrix! Gözün de mi görmedi? Bu olmaz! Etikette "Intel Inside" yazicak..!!!
  - Ama karicim ne farki var ki, yokmu$ yani hiç bir farki, bunun da interneti var.
  - Istemeeeeeeeeem istemem..... hayatta elimi sürmem. Bu P-III olacak. Hem bunun diski de kucuk. Ben bunun neresine ne download ediyim? Ustteki kom$u bi site bulmu$ bütün resimli yemek tarifleri varmi$. Bu diske sigar mi bunlar hiç? Ne bicim adamsin sen Kazim? Beni rezil mi ediceksin elaleme?


  Ses etmedim, madem faydali bi$ey aliyoruz, hanim faydalanicak, belki daha iyi yemek yapar, egdim boynumu gittik degi$tirdik, iki kat para ödedik ama bir PIII-450 aldik. Olsun yaa, biricik karım, ne karilar var her ay bilezik kolye diye tuttururlar. Bu arada sabir ta$ina dönmü$üm catlamak üzereyim........ birkac ay daha dayanabildim, cünkü anlycaginiz üzere bu i$ burada bitmedi.. Eve ne getiriyosam bi kulp bulundu, kimden ne gördü ve duyduysa istedi.


  Kazim...!!! kar$i kom$ular dolby prologic almi$lar. Ben de istiyorum.
  - Kazim....!!! yan kom$ular CD yazici almi$lar. Bana hemen 8X hizlisi alinicak.
  - Kazim.....!!! üst kom$ular arabaya GPS taktirmi$lar. taktir cabuk yollarda kaybolmayalim.
  - Kazım......!!! iki alttakilere Çarkifelek'ten araba cikti. Bende istiyorum, ara hemen, bana da ciksin !
  - Kazim.....!!! iki üsttekiler digital canak taktirtti. Cik catiya sen de tak. Benim yok dedirtme bana...!!!!
  - Kazım... !!! Kapicinin karisinin bile DVD playeri var !


  Aylar icinde eriyip yitiyordum. Elde avucta kalmadigi gibi bilmem kacinci tüketici kredisini tüketmi$, belliba$li bütün bankalara borç takmi$, bilmem kacinci kredi kartini baglatmi$ vaziyetteydim. Hayret bi $ekilde bankalar hala daha geliyolar:

  Bireysel hesap acalim,depozitli hesabimiz var, hesabinizda para yokken para cekin, buyrun burdan yiyin.. Ben kafayı yemi$im birader borc icinde yüzüyoruz zaten.Ulan peki bu kadar parayi bu apartmandakiler nereden buluyodu? Bir gün karim yine kar$ima gecti:

  - Kazim! Bütün apartmandaki kocalarin yan geliri var senin neden yok? Rü$vet mi yersin, mafya mi olursun, gece i$i mi bulursun, ne yapicaksan yap, ben anlamam!
  Bi tokat caktim ki ben bile inanamadim. Kari boylu boyunca yerdeydi.
  - ...
  Kariyi e$$ek sudan gelene kadar dövdüm.Ambulans cagirdim, dogru hastaneye. Bir süre korktum beni sorguya cekerler mi diye ama kari $ikayetci olmadi. Haftaya taburcu oldu geldi. Eve girer girmez:


  - Kazim, ALLAH belacigini versin herif!
  - Ne var lan yine ne?
  - Beni sigorta hastanelerinde süründürdün, ALLAH da seni tene$irlerde süründürsün!
  - Ne diyon kari ne diyon seennnnnnnn.....!!!!!!
  - Kar$i kom$unun kocasi karisini özel saglik hastanesinde baktirmi$ gül gibi! Millet karisini dövüyo ama özel hastanelerde özel odalarda baktiriyo. Beni rezil ettin ele güne!
  - Ha?
  - Yan kom$u var ya, dövmekle kalmami$, ayaklarini da kirmi$ karisinin, sen ne biçim herifsin? Gücün mü yok? Iktidarin mi yok? Sen ne bicim ERKEKSIN heriiiiff!


  Bunu duydum ya gözüm dönmü$. Ne kendimi biliyorum ne olanlari hatirliyorum. Kariyi 39 yerinden bicaklayip serdim yere. Ustüne15-20 bicak daha saplami$im, bicak saplanmadik yerim kaldi demesin diye!
  I$te böyle... Saniyosunuz ki her$ey cözümlendi. Hayir. $imdi hapisteyim fakat daha kötü durumdayim. Her gece kabus görüyorum. Karım her gece rüyama giriyo.... Bana ne diyo biliyo musunuz?
  - Kazim ...
  Yok, bo$verin. Söyleyip sizi de deli etmiyim $imdi. Neyseki yalniz diilim. Ust kom$um üst ranzada, alt kom$um alt ranzada, yan kom$ular da yan kogu$talar...   
Karimi Öldürdüm Ama Bir Sorun Niye konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Karımı Öldürdüm Ama Bi Sorun Niye

  Karımı Öldürdüm Ama Bi Sorun Niye

  Sonunda katil oldum.. öldürdüm kariyi.. bu mektubu da yaziyorum ki bunalimdan cikamaz intihar edersem beni anlayan birileri olur belki... Bakin kariyi neden öldürdüm anlatiyim.. her$ey 2 yil once bu mahalleye, daha dogrusu apartmana ta$inmamizla ba$ladi... karim yeni komşular edindi.. altimiz ustumuz geveze kadinlarla doldu, gelgitler günler münler başladi bilirsiniz i$te muhabbeti.. Bir gün...
 2. Sevgilisiyle bir olup bebeğini öldürdü

  Sevgilisiyle bir olup bebeğini öldürdü

  3,5 yaşındaki Sümeyye boğazı kesilmiş halde bulunmuştu. Cinayette akılalmaz bir gelişme oldu. Bir anne bunu nasıl yapar dedirten gelişme bakın nasıl? Zonguldak'ta, uyurken kaçırıldıktan sonra boğazı kesilmiş halde cesedi bulunan 3 yaşındaki Sümeyye Cinkılıç'ı, annesi Ferdane Cinkılıç ile sevgilisinin öldürdüğü iddia edildi. SEVGİLİSİYLE BİR OLUP ÖLDÜRDÜ Ferdane Cinkılıç'ın, ismi...
 3. Karımı Öldürdüm...

  Karımı Öldürdüm...

  Karımı Öldürdüm? O alçağın yüzünü görmek istemiyorum. Mektubu yine buruşturup yastığın altına attıktan sonra, yorganı kafama çektim. Hıçkıra hıçkıra ağladım dakikalarca. Ama kimseye belli etmeden... Gururumu ayaklar altına almamaya çalışarak... Ertesi günden itibaren, her uyandığımda, o verilen randevuya bir gün daha yaklaştığımı hissediyordum... "Adana cezaevindeyim. Suçum da cinayet....
 4. Klasik Ama Zorlayıcı bir Soru :)

  Klasik Ama Zorlayıcı bir Soru :)

  zorlayıcı sorular zeka zorlayıcı sorular Merve Ve Büşra Adında iki Arkadaş Aynı evde Yaşamaktadırlar. Merve Akşam arkadaşlarıyla birlikte dışarı çıkar saat geç olmuştur. Büşra İse Yatağında debelenip durmakta bir türlü uyuyamamaktadır. Uyuyamadığı için arkadaşı Merve'nin yatağına gider ve Orada uykuya dalmaya çalışır. Tam uyuyacakken odadan bir tıkırtı duyar ve masa lambasını alel acele...
 5. Bir günlük bebeği öldürdüler

  Bir günlük bebeği öldürdüler

  Konya’da 4 çocuk babası evli bir kişinin, tarlasında işçi olarak çalışan genç kadınla yasak ilişkisi sonucu 4 ay önce dünyaya gelen bebeği, olayın duyulmaması için doğduğu gün boğduğu iddia edildi. Geçen yıl 13 Ekimde Dr. Faruk Sükan Doğum ve Çocuk Hastanesinde doğum yapan Hacer K’nin (24) kan uyuşmazlığı bulunan bebeğini kontrol için verilen tarihte hastaneye getirmemesi üzerine Konya...

Sayfayı Paylaş