karınca yumurtası yağından kesin sonuç aldım

dj_oznur_24

Yeni Üye
Üye
karınca yumurtası yağından kesin sonuç aldım
karınca yumurtası karınca yumurtası yağı kullandım yağı kullananlar karinca yumurtasi yagi kullananlar yagı
arkadaşlar rahat olun ve yılmayın ben bu karınca yumurtası yağını 4 aydır kullanıyorum bu ay 5 ayım ve mükemmel sonuç aldımm şimdi tek tük çıkıyo artık genital bölgemde ve koltuk altımda ağdayı bıraktım tek tük çıkıyo ve bende onları cımbızla alıyom alan yerlerimi tekrar bu yağla masaj yapıyom ertesi gün yıkıyom içimin rahat olması için ilerde bi problem çıkmaması için yengemle (cildiyeci) konuştum bir problem yapmaz ne mutlu sana dedi ama yağ hakkında şunları söledi (içinizn rahat olması için ):

1.önceden jilet kullanan yada tüy dökücü krem kullanan sonrada ağdaya geçip bu karınca yumurtası yağı kullananlarda 1 seneye kadar dökülme gerçekleşebilirmiş.Çünkü bu yağ kıl kökleri zayıflamış kişilerde daha etkiliymiş.yani kıl köklerinin kendiliğinden (ağdayla)zayıflamasını bekleyeceksiniz.

2.bu yağ kıl kökü zayıflamış kişilerde önce kılları sert bir şekilde dışarı atarmış sonra kıllar incele incele kendilinden bitermiş (bende şahsen öle oldu önce düşünmüştüm eyvah daha çok kıllandık diye )

NOT :ben 18 yaşından beri ağda kullandım hiç hayatımda jilet yada tüydökücü krem kullanmadım o yüzden bende daha faydalı oldu sanırım birde eğer ağdadan korkan arkadaşlarımız var eczanelerde satılan emla diye tüp şeklinde krem var ağdadan yarım saat önce sürün çok acı hissetmeyeceksiniz ve ağda yaptırırken sakız çiğneyin oda kafanızın dağılmasını sağlar benim diyeceklerim bu kadar ben %100 sonuç aldım inş.sizde alırsınız unutmayın önce sabırr+

Ce: karınca yumurtası yağından kesin sonuç aldım

enteresann ve kadınlarında derdi şu tüyler nefret ederim bende tüyden senin adına sevindim :)

Ce: karınca yumurtası yağından kesin sonuç aldım

geçenlerde kızlar anlatmıştı ama pek inandırıcı daha doğrusu sağlıklı gelmemişti ama denemek gerek bi bitse şu özel bölgedekiler de onda bari acı duymasak :( paylaşım için teşekkürler ^^

Geri