karizmayı çizen durumlar

karizmayı çizen durumlar
Yazın karizmayı çizen durumlar


Anlamını bilmediğin tişörtler giymek Yapma bunu. Madem İngilizce bilmiyorsun "I'm seeking Man" yazılı tişört giyme. FCUK markasından yola çıkarak yapılan FUCK yazılı kelime oyunlu tişörtleri yanlışlıkla giydiysen o DA fena…Bastığın yeri toprak delip geçme tanı yani.

Promosyon şapka ile dolaşmak Mecbur musun…O şapka ile dolaşınca sana bedava kola mı veriyorlar?Ya DA şapkanın üzerinde adı yazılı olan bilmemne bankası havale yaparken ücret almıyor mu senden?

Turiste adres sormakSen koskoca Antalya'da kalk Korkuteli minibüslerinin kalktığı yeri turiste sor…Ama daha DA kötüsü Turist sana doğru cevabı versin.Eliyle koluyla DA bi güzel tarif etsin.Sen de , seni seyredenler tarafından makaraya alın.Müstahak sana…

Amele yanığı Kollar dirsek hzasından parmak uçlarına kadar yanık.Aynı yanık bir de tişörtün yaka kısmı ile boyun arasında oluşmuş.Geri kalan kısmı süt beyaz…Bak kardeşim bu durumda halkın arasına karışmak zorunda değilsin.Ya git bi tenhada denize gir. Ya DA karizmanın çizilmesi durumuna hazır ol.Bradd Pitt olsan amele yanığı ile havanı alırsın plajlarda.

Farklı bikini Bikinin üstünü kaybettin AMA altını atmaya kıyamıyorsun.Ya DA tersi. İki tane yarım bikiniyi birleştirip tam bir bikini yaptın. Yemezler.Bunun anlamı yeni bikini alacak param yok. Eskileri kırpıp kırpıp yıldız yapıyorumdur ki karizmayı beş şiddetinde bozar.

Göbek üstü atlamak Denize veya havuza illa ki atlayarak girilmez. Yavaş alışıyormuş gibi yapıp kendinizi bırakabilirsiniz.Balıklama atlıyım derken göbekleme atlarsanız hem karizmayı çizersiniz hem taşak kebabı olur ki ağrısı üç gün geçmez.Denenmiştir . (Kebap dahil)

Adetin ilk günü havuza girmek Tampon diye bişey var…Haberin MI yok? Ama sen sen ol ilk gün özellikle havuzlardan uzak dur.Yok ben illa ki iz bırakmak istiyorum diyorsan adetin ilk günü havuza gir. Havuz hızla boşalıyorsa yüzerken arkana bakmayı ihmal etme.

Gani Mujde
 
Üst