1. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Kartondan ofis

Konu, 'Komik Resimler' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

2. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    65
    Ödül Puanları:
    48
    Cevap: Kartondan ofis

:puha:süper ya emeklerine sağlık valla:Dseninde emeğine sağlık cicim:meçhul:

3. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    783
    Ödül Puanları:
    113
    Cevap: Kartondan ofis
    Anaa bu ofis tam benim canavar bebeğe göre olmuşş.. canı hiç sıkılmadan oynarr bende rahat rahat kendii pc'mde takılırrım
    puhahaa
    emeğinize sağlık melek...

Kartondan ofis konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ofis

Ofis

Rüyasında ofis görmek Sevgilinize göz koyan birilerinin olabileceğine işarettir. Rüyasında ofis görmek Sevgilinize göz koyan birilerinin olabileceğine işarettir. Sevgilinizi elinizden almaya çalışan birileri olabilir. Dikkat edin. Sevgilinizi elinizden almaya çalışan birileri olabilir. Dikkat edin.Sevgilinizi elinizden almaya çalışan birileri olabilir. Dikkat edin.
  2. Kartondan takvim nasıl yapılır

Kartondan takvim nasıl yapılır

Kartondan takvim nasıl yapılır ? Selam arkadaşalr benim kartondan bir takvim yapmam lazım ama nasıl yapacam:S
  3. Kartondan Takvim Yapılışı

Kartondan Takvim Yapılışı

kartondan takvim kartondan takvim nasıl yapılır Genelde ilköğretim okullarında verilen bir ödevdir kartondan takvim yapımı melekler :) İlköğretim çağlarında yaptığınız bu ödevler gün gelip çocuğunuz olduğunda da karşınıza çıkacak. Biz de bunu düşünerek çocukları büyüme ve okul çağında olan meleklerimiz için kartondan takvim örnekleri paylaşmak istiyoruz :)
  4. Çocuklar için kartondan gitar yapma

Çocuklar için kartondan gitar yapma

Sevgili anneler çocuklarınız için kartondan gitar yapmak istermisiniz?Çocuklarınızı bu karton gitarlarla çok mutlu edicek müzik yeteneğinin gelişmesini sağlayacaksınız.Çocuğunuzu yada sevdiklerinizin çocuklarına hiç bir maliyet gerektirmeyen karton gitarlardan yapıp hediye edebilirsiniz. Karton gitar için lazım olacak malzemelerimiz ;Ataş, renkli lastik, kalem ve karton mukavva ile...

Sayfayı Paylaş