1. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.755
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul

  Kasasından servet çıktı

  Konu, 'Güncel Haberler' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

  Aygün'ün evine getirilen çilingirin sırrı da çözüldü. Polis, çilingir marifetiyle açtırdığı kasada bir servetle karşılaştı.
  Ergenekon'un Türkiye'yi sarsan şok gözaltılarındaki sır perdesi de aralanıyor. Savcılığın kapalı sarı zarflar içinde verdiği adresler Tüm Türkiye'de eş zamanlı olarak 06'da açıldı ve Ankara'da 7 noktaya operasyon yapıldı. İşte Aygün'ün evine yapılan operasyonun polis kayıtlarına yansıyan güncesi.

  Ankara Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele polisi, İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığından gelen sarı zarfları açmadan bir gün önce tüm izinleri iptal etti, kelimenin tam anlamıyla alarma geçti. Operasyona katılan 2.350 polisin bağlı bulunduğu 7 ekibin elindeki zarflar açıldığında ise saatler 05.45'i gösteriyordu.

  Aygün gözaltında
  Polisin Ankara'daki en önemli duraklarından biri Ankara Ticaret Odası Başkanı Sinan Aygün'ün evi oldu. Aygün'ün evi jandarma bölgesinde olduğu için polis, jandarmayla birlikte Aygün'ün evine gitti. Uykudan uyandırılan Aygün'ün evi didik aranırken, aramalarda iki çelik kasaya rastlandı. Aygün'den bu kasaların açılması istendi.


  Polis çilingir getirdi Aygün kasalardan birisinin kendisine, diğerinin ise şehir dışında olan eşine ait olduğunu söyledi. Polis, Aygün'den her iki kasanında açılmasını istedi; ancak Aygün eşine ait olan kasanın anahtarının kendisinde olmadığını söyledi. Aygün kendisine ait kasayı açtığında ise polis neredeyse bir servetle karşılaştı. Aygün'ün kişisel kasasından nakit 2,5 milyon euro paraya ve çok sayıda çekle karşılaştı. Getirilen çilingirin sırrıda işte burada çözüldü. Çilinger, Aygün'ün eşine ait kasayı açabilmek için 1,5 saat uğraştı. Kasanın açılmasının ardından çilingir dışarı çıkarılırken, kasada altın ve değerli taşlardan oluşan mücevher koleksiyonuyla karşılaştı. Polis kasada bulunanlara el koymazken, kasadan çıkan herşey polis tutanağına geçirildi.

  Glock temiz çıktı
  Bu arada Sinan Aygün'ün ATO Genel Başkanlığı'ndaki ofisinde gözaltına alınmadan önce şohben tamiri esnasında tesadüfen bulunan Glock marka silah temiz çıktı.

  internethaber.com


   
Kasasından servet çıktı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Çıkın

  Çıkın

  Rüyada çikin görmek mala yorumlanir. Rüyada " çikin bulup açtigini görmek, yeni bir mal satin alacagina, bir çikin buldugunu görmek,piyango gibi bir paranin çikacagina, bir çikini baskasina verdigini görmek, bir menfaat görecegine isarettir.
 2. 85 yaşındaki dilenci kadının üzerinden servet çıktı

  85 yaşındaki dilenci kadının üzerinden servet çıktı

  Dilencilik yapan 85 yaşındaki yaşlı kadının üzerinden bakın kaç para çıktı? Ankara Büyükşehir Belediyesi'ne bağlı zabıta ekipleri, bir ihbar üzerine dilencilik yapan 85 yaşındaki Ayşe Elmas'ı gözaltına aldı.Bolu Geredeli olduğu öğrenilen Elmas'ın üzerinden çıkanlar zabıta ekiplerini bile şok etti.85'lik dilencinin üzerinden 13 bin YTL para çıktı.Parayı poşet içinde üzerinde saklayan kadının...
 3. Bilgisayar Kasasının İçinde Bulunan Aygıtlar

  Bilgisayar Kasasının İçinde Bulunan Aygıtlar

  bilgisayar kasasının içindeki parçalar bilgisayar kasasında bulunan işlev kartları kasasında neler bulunur Ana Kart: Üzerinde temel devrelerin bulunduğu karttır. Bütün aygıtlar ve kartlar ana karta bağlıdır.Tipik bir anakart, bilgisayarın işlemci ve bellek slotları, ses kartı, grafik kartı, ethernet kartı gibi aygıtlar için genişleme yuvaları, parçaların birbirleri arasında iletişimini...
 4. Doğa Rutkay servet dağıtıyor

  Doğa Rutkay servet dağıtıyor

  doğa rutkay doğa rutkay, servet, çalışanları, haberleri, Tiyatrocu ve oyuncu olan güzel Doğa Rutkay, her ay yanında çalışan elemanlarına servet dağıtıyormuş Melek'lerim. Bu haberi görünce çok şaşırdım, eminim ki, sizde benim gibi şaşıracaksınız :D:D Buyrun buyrun şaşırın Melek'ler:A:A Doğa Rutkay tam dört kişiyi istihdam ediyor... Güzel oyuncu hayatını kolaylaştıran yardımcılarına...
 5. servet tazegül

  servet tazegül

  servet tazegülün sipor hayatı nedir başta sona.

Sayfayı Paylaş