Kaşlarım dökülüyor ne yapmalıyım

M

MelisXWY

Forum Okuru
Kaşlarım dökülüyor ne yapmalıyım
Kaşlarım çok dökülüyor neden dökülüyor ne yapmalıyım

Merhaba arkadaşlar

Yaklaşık 6 aydır kaşlarımda aşırı dökülmeler oluyor elimle hafif çeksem kopuyor çok zayıf nedenini anlamadım bazı kremler kullandım ama çok da faydasını göremedim. Doğal bir çözümü var mı acaba ne yapabilirim kaşlarımın dökülmesini nasıl önleyebilirim bu gidişle kaşlarım kalmayacak lütfen yardımcı olur musunuz.

Melis merhaba

Çok sık kaş dökülmeleri aslında çokça rastlanılan bir durum ama çoğu insan pek farketmiyor bunu normal sanıyor geçiştiriyor. Bir de kaşlarını yanlı alıp da hepsini almak zorunda olan ve kalemle kaş yapan arkadaşlar var aslında ben bu kalemle yapılan kaşları hiç de sevmiyorum çok suni geliyor bana ne o robotik bir surat gibi... kaş dökülmesinin sebebi aslında güçsüz kaş kökleri ve keratin ve viami eksikliğidir bunlara dikkat etmelisin. Kaşlarını güçlendirmek için basit çözümler var bunlardan bir kaçı sarımsak , hindistancevizi yağı, soğan suyu , zeytin yağı ve aloe vera.. Bence Aloe verayı dene en güçlüsü aloe vera ve kokusuz :) . Aloe veranın jelini çıkarıyor kaşlarına masaj yapıyorsun ve kaşlarında 30 dk. bekliyor sonra yıkıyorsun her gün yaparsan kaşlarının sağlıklı ve güçlü olduğunu göreceksin sağlıklı güler.

Geri