1. SadmiN

SadmiN ♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.153
    Ödül Puanları:
    113

katil kayalar

Konu, 'Çöplük' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. SadmiN

Beğenilen Mesajlar:
    1.153
    Ödül Puanları:
    113
    Ce: katil kayalar

ay amann allah korusunn..çok korkunçç bişey ya:(

3. nisan

nisan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0

evt cok kotu ya,allah hepimizi korusun bu katil kayalardan,

4. SadmiN

Beğenilen Mesajlar:
    1.153
    Ödül Puanları:
    113

aminnn inşallah ay nasıl düşmüşler arabaların üzerine allah esirgesin

5. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

ınanmıyorum ya...gormek bıle urkutucu..emegıne saglık

katil kayalar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Katil futbolcu

Katil futbolcu

Ünlü bir futbolcu karısını öldürmekle suçlanıyordu. Futbolcu olayın tek şüphelisi olarak polisin televizyonlardan naklen yayınlanan heyecanlı takibiyle yakanlanmıştı ama karısının cesedi ortada yoktu. Duruşma Amerikan filmlerindeki gibiydi. Futbolcu sanık sandaltesinde oturuyordu. Kucak dolusu parayla tuttuğu avukatı yargıca ve sanığa sırtı dönük, heyecanlı cümlelerde jüriyi ikna etmeye...
  2. Işıklı kayan yazı yazalım...

Işıklı kayan yazı yazalım...

ışıklı kayan yazı ışıklı yazı yazma işikli yazi yazma yaz kayan kodu link Yazinizi yazdiktan sonra "Generate Sign" butonuna basmayi unutmayin..
  3. Rüyada kayaya tırmanmak

Rüyada kayaya tırmanmak

rüyada kayaya oturmak rüyada taşa tırmanmak Bende dün akşam çok enteresan bir rüya gördüm. Hayır olsun diyor ve misafirimizin rüyamda taşa tırmanıyordum acaba ne anlama geliyor, sorusuna cevap veriyorum Melek'lerim. Rüyada taşa ya da kayaya tırmanmak ne demekmiş, buyrun Melek'lerim. Büyük başarılara imza atacak, çok yükseleceksiniz. Büyük başarılara imza atacak ve çok...
  4. Hazal Kayanın boyu kaç

Hazal Kayanın boyu kaç

Merhaba arkadaşlar Hazal Kayanın boyu kaç cm acaba
  5. suda kayan araba

suda kayan araba

Selaminaleyküm, Rüyamda 12 yil önce vefat etmis olan babamin kullandigi bir araba ile su üstünde kayarak gidiyoruz ve gittigimiz yol yani üzerinde ilerledigimiz deniz ya da göl, aslinda bizim hep kestirme olarak kullandigimiz bir yol oldugunu anliyorum sonra. Bizim karsi yolumuzdan da 3-4 kisi su üstünde kosarak yanimizdan geçip gidiyor. Yolun sonunda gitmek istedigimiz yere geldigimizde,...

Sayfayı Paylaş