1. KızılÖtesi

  KızılÖtesi Aktif Üye Üye

  Kayıt:
  28 Nisan 2008
  Mesajlar:
  3.416
  Beğenilen Mesajlar:
  9
  Ödül Puanları:
  38

  Katili bulana 290 bin ytlverecek...

  Konu, 'Güncel Haberler' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

  [​IMG]

  Baba 30 Yıl Önce Öldürülen Kızının Katilini Bulana 290 Bin YTL Ödül Vereceğini Açıkladı.

  Baba 30 yıl önce öldürülen kızının katilini bulana 290 bin YTL ödül vereceğini açıkladı.
  Avustralya'nın Sidney kentinde yaşayan bir baba, 30 yıl önce öldürülen kızının katilini bulana 250 bin Avustralya doları ödül vereceğini açıkladı.

  Sidney'in Newport bölgesinde 1978 yılında henüz daha 18 yaşındayken Trudie Adams isimli genç kızın öldürülmesinin üzerinden 30 yıl geçti.

  Aradan geçen bu sürenin ardından Adams'ın babası bu dosyayı tekrar açtı. Kaybolmuş olacağı ve sahil kenarındaki yolda otostop yaparak evine ulaşmaya çalışan genç kızın tecavüze uğrayıp öldürüldüğünü düşünen baba Charles Adams , kızını otostop yaptığı sırada gören kişilerden yardım istedi.

  Charles Adams, olayın üzerinden 30 yıl geçmesine rağmen katilin bulunmasını sağlayacak kişiye 250 bin Avustralya Doları (yaklaşık 290 bin YTL) vereceğini açıkladı. Sidney polisi ise 7 yıl arayla aynı bölgede farklı kaybolma ve tecavüz olayları görüldüğünü ve olayların birbiri ile bağlantısının olabileceği üzerinde duruyor.

  haberler.com
   
Katili bulana 290 bin ytlverecek... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Katil futbolcu

  Katil futbolcu

  Ünlü bir futbolcu karısını öldürmekle suçlanıyordu. Futbolcu olayın tek şüphelisi olarak polisin televizyonlardan naklen yayınlanan heyecanlı takibiyle yakanlanmıştı ama karısının cesedi ortada yoktu. Duruşma Amerikan filmlerindeki gibiydi. Futbolcu sanık sandaltesinde oturuyordu. Kucak dolusu parayla tuttuğu avukatı yargıca ve sanığa sırtı dönük, heyecanlı cümlelerde jüriyi ikna etmeye...
 2. Bulantı

  Bulantı

  Her çeşit mide bulantısı şüpheli kazanç ve yolculuktur.Rüyada mide bulantısı, kişinin geçmişte kalan hile, günah gibi şeylerin ortaya çıkacağına ve insanı güç durumda bırakacağına işarettir.Her çeşit mide bulantısı şüpheli kazanç ve yolculuktur.
 3. Bin

  Bin

  Rüyada görülen bin sayısı, huzuru, uyumu, rahatı temsil eder.
 4. bulantı

  bulantı

  hamilelikte çok bulantı oluyo bunu bitkilerle nasıl onleriz

Sayfayı Paylaş