1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.303
    Ödül Puanları:
    113

kavak yelleri 12 bölüm özeti

Konu, 'Biten Diziler' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Kavak Yelleri dizisi yeni bölümü "Kürkçü Dükkanı" ile 16 ağustos perşembe 20.30da KanalD ekranlarında ve işte Deniz'in o şiiri!

"Kürkçü Dükkanı"
    Anladım
    Yok
    Çok döndüm
    Çok dolaştım
    Yok

En güzeli senin gözlerin Gözlerin Çocukluğumuz kadar sıcak
    Ve gözlerin Kalan ömrümüz kadar derin
    Dönenlere Küsme Sakın
    Sen dünyaya küsebilirmisin
    Bilki kimine göre baba ocağı
    Kimine göre yar kucağu şu kürkçü dükkanı dediğin
    Ve belkide her yolun sonunda sana dönmek
    En güzel yanı şu gençliğin
    Çünkü yokki
    Çok döndüm
    Çok dolaştım yok
    Ve bende anlamadım
    Aslı varken surete gerek yok

Mine'nin yalanlarını ortaya çıkışı Deniz için bir yıkılma nedeni olmaktan çok son zamanlar zaten canını sıkmaya başlayan ve kafasında soru işareti oluşturan bu ilişkiyi tamamen bitirmek ve böylece Aslı ile aralarını eski haline çevirebilmek için iyi bir fırsattır.Aslı ise Deniz'in Mine'yi tamamen hayatında çıkarabileceğinen hala emin değildir.

Efe yeni kararlarını ailesiyle paylaşıp çzdiği yolda emin adımlarla ilerlerken Gönül'ün anne ve babasının Urla'ya tatil için gelmeleri Metin'in ertelenmiş evlilik teklifi için yeni bir zemin oluşturur.Ancak iki oğlununda gelecekte kötü şeyler yaşamasını istemeyen Şükrana Efe açık yüreklilikle onaylamadıgı sürece Metin ve Gönül beraberliği artık imkansız görünmektedir.
    Mert'le birlikte yakalanan Mine içinse Ayşe ve Osman'la olan ilişkileri yine en başa dönmüştür.Üstelik Mert'in gerçek kimliği yavaş yavaş ortaya çıkmakta ve Urla'da geçirdiği her dakikayı çevresindekiler için yeni tehditler oluşturacak şekilde değerlendirmektedir.
    Deniz Mine'yi çoktan geride bırakmış , Aslı ise son yaşananlardan sonra Mine'den iyiden iyiye nefret etmişken ; Mert'in Mine'ye yönelttiği mide bulandırıcı tehdit hiç beklenmedik şekilde Aslı ve Deniz'i Mine'yi içine düştüğü zor durumdan kurtarmak için zor durumdan kurtarmak için harekete geçirecek, Efe ise hiç ummadıgı bir anda öğrendiği gerçekle allak bullak olacaktr.Kavak yellerinde işler belki daha önce hiç olmadıgı kadar karışacaktır..

Kavak Yelleri dizisi yeni bölümü "Kürkçü Dükkanı" ile 16 ağustos perşembe 20.30da KanalD ekranlarında. Bu arada başrollerinde Kadir İnanır, Oktay Kaynarca ve Çağla Kubat'ın bulunduğu Kuzey Rüzgarı adlı yeni dizi 3 Eylül'de Show Tv'de...

kavak yelleri 12 bölüm özeti konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kavak Yelleri 106.Bölüm Özeti

Kavak Yelleri 106.Bölüm Özeti

Semih, Aslı’yı arıyor Semih, Aslı’ya ulaşmanın yollarını ararken, Güven ve Kamil ise intikam için Semih’in peşine düşüyor Semih, Aslı’ya çeşitli yollardan ulaşmak ister Aslı’ya Semih’ten hiç beklemediği bir şeyler gelir Acaba Semih’in niyeti ne? Güven ve Kamil, intikam almak için Semih’in peşine düşerler Kamil, Semih’in izini sürerken başını belaya sokar Aslı, babasını kurtarmak için zor bir...
  2. Kavak Yelleri 109.Bölüm Özeti

Kavak Yelleri 109.Bölüm Özeti

Deniz borçlarını kapatmaya çalışıyor Deniz borçlarını kapatmaya çalışıyor Ancak işler planladığı gibi bitmiyor Kamil’in başı, borçları yüzünden derttedir Aslı’ların evini işçiler basar Güven, Aslı ve Kamil’i bu beladan kurtarmak için harekete geçer Öte yandan Deniz de çalıştığı şirketten aldığı avansı geri ödemek zorundadır Güven ve Deniz, sonuçları ağır olabilecek tehlikeli bir yola...
  3. Kavak YeLLeri 112. BöLüm Özeti

Kavak YeLLeri 112. BöLüm Özeti

Sahibini Arayan Zarf Asli ile Deniz, bir seylerin pesindedir Ikisini birlikte gören Leman süphelenir Acaba aralarinda bir sey mi var? Dügün günü gelip catmistir Hazirliklar bir türlü bitmez, aksilikler birbiri ardina gelir Mine, oldukca tedirgindir Gelin olmak kolay degil Bu sürecte Deniz'e büyük is düser Güven hapisten hastaneye sevk edilir Acaba basina bir sey mi geldi? Güven,...
  4. Kavak Yelleri 117. BöLüm Özeti

Kavak Yelleri 117. BöLüm Özeti

Güven köşeye sıkışıyor Aslı, Elena’yı Güven’in yanında görüyor. Güven ise bu durumu Aslı’ya nasıl açıklayacağını düşünüyor. Mine, hamile olduğunu öğrenir. Deniz bunu duyacak mı? Mine’nin işi zordur. Kendisini bu hale düşürdükleri için herkese kızgındır. Mine, Aslı’ya hiç beklemediği, ağır sözler söyler. Mine’nin Aslı’ya yönelik bir planı mı var? Öte yandan Burak’ın Deniz’lerin oteline ortak...
  5. Kavak Yelleri 127. Bölüm Özeti

Kavak Yelleri 127. Bölüm Özeti

kavak yelleri resimleri kavak yelleri kavakyelleri Aslı ile Güven’in arası açılıyor Güven’in işten atılması ve ev sahibinin yarattığı sorun, Aslı ile Güven’in arasının açılmasına neden oluyor. Aslı ile Mine, barda Caner tehlikesiyle karşı karşıyadırlar. Caner’in niyeti kötüdür. Kızlar bu hasta ruhlu adamın elinden kurtulabilecekler mi? Güven ise Fikret’le birlikte bara doğru gelmektedir....

Sayfayı Paylaş