1. MELEK_PELİN

MELEK_PELİN Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Kavak Yellerİ

Konu, 'Biten Diziler' kısmında MELEK_PELİN tarafından paylaşıldı.

ARKADAŞLAR SON ZAMANLARDA KAVAK YELLERİ FİLMİ ÇOK KONUŞULUO SİZ NE DERSİNİZ FİLM GÜZEL BİR FİLMMİ EN SEVDİĞİNİZ KİŞİ KİM FİLMİN EN GÜZEL KIZI KİM BÜTÜN BU SORULARLA İLGİLİ YANIT VE YORUMLARINIZI BEKLİYORUM :confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused:​

2. BAŞAK_ASLI.

BAŞAK_ASLI. Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Kavak Yellerİ

fİlmİn En GÜzel Kizi Asli Yanİ Pelİn Karahan DİĞerİde GÜsel Ama Pelİnİn Yaninda SÇnÜk Kalio Gİbİ Aslinin GÖslerİ Yeter Bence Asli KaÇirldiktan Sonra Aralarina Gelen Bİ Çocuk Var O Asliya AŞik Ama Asliyla Denİz Gİbİ Olcak O ÇocuĞun Hİkayesİ Ve İlerkİ BÖlÜmÜnde Emİnİm Asli Denİzle KonuŞmayacak

3. CeMRe YoSH

CeMRe YoSH Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Kavak Yellerİ
    Taminin tuttu Başak ASLI bencede dizinin en güzel kızı Aslı

Kavak Yellerİ konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kavak yelleri

Kavak yelleri

‘Kavak Yelleri’ başında kavak yelleri esen, içinde kasırgalar oluşan, kanında tatlı zehir dolaşan, büyümek için sabırsızlanan dört gencin hikayesini anlatıyor. Yazları cıvıl cıvıl, kışları ise ıssız bir Ege kasabasında yaşayan Deniz, Aslı, Efe ve Mine herkese kendi hikayesinden bir şeyleri hatırlatacak. Mutlu ve güvenli ailesinden kopup kendi yolunu bulmaya, büyümeye çalışan Deniz;...
  2. Soner Arıca - Kavak Yelleri

Soner Arıca - Kavak Yelleri

Delilik biliyorum senle olmak delilik Takılıp kaldım karşı koymam imkansız Yaşanan yıllarım senden çok daha fazla Hüzünlerim alır gider sevinçlerimi İçimde yılgın rüzgarların ayak sesleri Sende daha yeni yeni kavak yelleri Doğrusu yanlışı ağrısı sancısı ne varsa yaşanacak Gözyaşı ayrılık pişmanlık dargınlık hepsi benim olacak Al beni sarıl bana beni koru kollarında korkuyorum İçimde yılgın...
  3. Kavak Yelleri oyuncuları nişanlandılar

Kavak Yelleri oyuncuları nişanlandılar

kavak yelleri oyuncuları kavak yelleri oyuncu isimleri oyuncuları isimleri oyunculari oyuncularının yaşları dizideki çapraz ilişkileri beni deli etsede severek izlediğim bir dizi Kavak yelleri... işte dizinin eski aşıkları reelde nişanlandılar..... İBO-PELİN NİŞANLANDI KAVAK YELLERİ’NİN OYUNCULARINDAN PELİN KARAHAN VE İBRAHİM KENDİRCİ NİŞANLANDI... Yaklaşık 1 yıl birlikte olan Kanal D’nin...
  4. Kavak Yellerinde Aslı hamile

Kavak Yellerinde Aslı hamile

kavak yelleri aslı hamile aslı hamilemi kavak yelleri aslı hamile, yeni bölüm de aslı hamile kalıyormuş arkadaşlar Gençlik dizisi olan Kavak Yelleri'nde bu bölümde sürpriz gelişmeler oluyor Melek'ler. Aslı'nın hamileliği ile herkes şaşırıyor :) Dizinin yeni bölümünde; Deniz ve Mine evlenmeye karar verecek. Ancak bu karar Özge'nin hamlesi ile bir kez daha gölgelenecek. Konaktan...
  5. Kavak Yellerine Sürpriz Transfer!

Kavak Yellerine Sürpriz Transfer!

kavak yelleri, sürpsiz transfer, kim geliyor, hangi diziden, yeni sezon, 2011, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Öyle Bir Geçer Zaman Ki dizisinde ki rolü biten başarılı oyuncu Anıl İlter ,Kavak Yelleri dizisine transfer olmuş. İlter ,Öyle Bir Geçer Zaman Ki'de Sedat karakterini canlandırıyordu.İnci Hocanın da ölmesiyle dizide ki rolü sona erince Kavak Yelleri...

Sayfayı Paylaş