1. Misafir

  Misafir Forum Okuru

  Kayıp Şehir Dizisi Oyuncuları kimler diyen tüm arkadaşlarımız için

  Konu, 'TV dizisi' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

  Kayıp Şehir Oyuncuları

  Kayıp Şehir dizisinin Oyuncuları Kimler?


  Gün geçmiyor ki yeni bir dizi daha fragmanı izlemiyelim ya da haberini duymuyalım :) Sevgili Melek'ler 2012 yeni sezon dizileri arasına bir yenisi daha giriyor. Kayıp Şehir dizisi, şimdilik bu dizi ile ilgili pek bir bilgi açıklanmadı. Dizinin yapımcıları, Kayıp Şehir dizi oyuncu kadrosu listesini bir sır gibi saklıyor adeta. Kayıp Şehir dizisi oyuncuları hakkında bilgimiz olmasada, Kayıp Şehir dizisi hikayesi hakkında biraz bilgi sahibiyiz. Kayıp Şehir dizi konusu aşağıda yer alıyor Melek'lerim.


  [​IMG]

  Karadeniz’den İstanbul’a toprak kayması nedeniyle gelen bir aileden bahsedecek olan Kayıp şehir dizisinde bu ailenin 6 ferdinin hikayesi anlatılacak.

  Dizinin oyuncu kadrosu titizlikle seçilen isimlerden oluşuyor ve sır gibi saklanıyor. Kayıp Şehir dizisi oyuncu kadrosu açıklanır açıklanmaz sitemizden duyuracağız.

  Peki Kayıp Şehir dizisi hangi kanalda oynayacak mı diyorsunuz; az önce edindiğim habere göre Kayıp Şehir dizisi Kanal D de yer alacakmış Melek'lerim:)
   
Kayıp Şehir Dizisi Oyuncuları kimler diyen tüm arkadaşlarımız için konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Gülbeyaz dizisi konusu oyuncuları kimler

  Gülbeyaz dizisi konusu oyuncuları kimler

  Gül beyaz dizisi var karadenizden istanbula gelen 2 düşman ailenin çocukları ile ilgili bir dizi heralde kimler oynuyor bu dizide resimleri isimleri var mı
 2. Annem Uyurken Dizisi Oyuncuları kimler?

  Annem Uyurken Dizisi Oyuncuları kimler?

  Merhaba yeni sezon dizileri arasında benim ilgimi çeken bir dizi oldu şuan heralde tanıtımları yapılıyor ve ne zaman ekranlara merhaba diyecek bilmiyorum da oyuncu kadrosunu merak ettim acaba aranızda Annem Uyurken Dizisi Oyuncuları kimler bilen var mı?
 3. Benim İçin Üzülme Dizisi Oyuncuları kimler acaba

  Benim İçin Üzülme Dizisi Oyuncuları kimler acaba

  Kızlar yeni diziler arasında ilgimi çeken bir dizi oldu adı Benim İçin Üzülme. Bu dizi fragmanlarından ilgimi çekti ve merak ediyorum bu dizide kimler oynuyor diye:S Aranızda Benim İçin Üzülme Dizisi Oyuncuları kimler bilen var mı?
 4. Atlılar Dizisi Oyuncuları kimlerdir

  Atlılar Dizisi Oyuncuları kimlerdir

  merhaba arkadaşlar bu yeni diziler arasında adı ile ilgimi çeken Atlılar Dizisi Oyuncuları kimler acaba biliyor musunuz? İzlenmeye değer başarılı isimler varsa izlerim:)
 5. Tilavet Secdesi Nasıl yapılır diyen tüm arkadaşlarımız için

  Tilavet Secdesi Nasıl yapılır diyen tüm arkadaşlarımız için

  Tilavet Secdesi Yapılışı Tilavet Secdesi Nedir, Nasıl yapılır Az önce Türkçe Hatim Duası paylaşımında bulunmuştuk siz sevgili melek'lerimiz ve misafirlerimize... Şimdi de Tilavet Secdesi nedir diyen arkadaşlarımız için bilgiler sunuyor ve ayrıca, Tilavet Secdesi nasıl yapılır bu yazımızda hepbirlikte bilgi sahibi oluyoruz. Kur'an'daki bir secde âyetini okuyan veya dinleyen müslümanın...

Sayfayı Paylaş