Kaynana Semra fotomodel oldu

TaMaRa

Yeni Üye
Üye
Kaynana Semra fotomodel oldu
SHOW TV'DE YAYINLANAN "GELİNİM OLUR MUSUN?" ADLI PROGRAMDA YILDIZI PARLAYAN VE BİR ANDA TÜM TÜRKİYE TARAFINDAN KONUŞULUR HALE GELEN SEMRA HANIM ÜNÜNÜ DAHA DA PERÇİNLİYOR.

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

alintidir...

Son düzenleme:
Ce: Kaynana Semra fotomodel oldu

ya napıyo bu kadın ya şöhret için dalyan gibi oğlunu kaybetti kızını ne hale soktu hala şöhret peşinde allah akıl fikir bide haya versin

ne demisler cok verip azdirma az verip kapi kapi gezdirme

bu cok bulunca ne oldum delisi oldu oglunuda yedi kizinida yedi bakalim kendini ne zaman yiyecek

valla kızlar katılıyorum..hiç ewlat acısı çeken bi hali yok..ama paranın yüzüde sıcak tabi..

ya bu kadın beni deli ediyorrrrrrr.önce yazarlığa soyundu (kalemi kuvvetliymiş).sonra bir partiden belediye başk. için adaylığını koyacağını söyledi.şimdide bu.ALLAHIM SEN SEMRA KAYNANA VE ONUN GİBİ HİÇBİR KARAKTER BÜRÜNEMİYEN İNSANLARA AKIL VER YARABBIM... ARKADAŞIMIN TAVSİYESİ; ACİLEN BİR PİSKOLAĞA GÖZÜKSÜN DİYOR.

Allah akıl fikir versin ne diyeyim. Sen bu medya yüzünden oğlunu kaybetmişsin yaa... İnanılır gibi değil. Arkadaşına yürekten katılıyorum Karamel...

ay bu kadını elime bi geçirsem var yaaaa... neyse töbe töbe!evlat acısı çeken bi anneye yakışıyor mu ya hiç?para insana neler yaptırıyor....allah bu kadına akıl fikir versin sonu hiç hayır değil!

acaba bu fotolar ne zaman çekildi birde o var acaba medyaya girdiği ilk günlermi yoksa oğlunu kaybettikten sonramı...tabiki eğer oğlunu kaybettikten sonraysa bende esefle kınıyorum zaten diğer şıksa eğer yani şöhretin ilk zamanlarıysa normaldir çünkü bir anda gelen şöhret insanın başını döndürüyor artık başkalarının kuklası oluyorsunuz ipler başkalarında olup sizi onlar yönlendiriyor...ama öyle yada böyle şöhretin bedeli ağırdır ...asla herşey dışardan görüldüğü gibi değildir

ben fotolara bise demicem ama tamara supersin nerden buluyosun bilmiyorum bu kadar konuyu resimleri emegin icin tesekkurler..

Geri