kaynanası olanlar:)) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. gelin ve kendini kurnaz sanan kaynanası

gelin ve kendini kurnaz sanan kaynanası

gelin kaynana karşı karşıya oturmuşlar kaynana ; - gelin sen daha yenisin birbirimizin huyunu suyunu oturup konuşarak anlayalım demiş. gelinde ; - tabi anne konuşalım demiş. kaynana başlamış anlatmaya. - aman kızım benim üç halim vardır dikkat et. saçıma gül takmışsam;neşeli olurum. her yola gelirim. kulağımın arkasına gül takmışsam havamda olmam. çok ısrarcı olma.eğer ki...
  2. tecrübeli olanlar yada bilgisi olanlar yardım edebilirmisiniz

tecrübeli olanlar yada bilgisi olanlar yardım edebilirmisiniz

melişler ben tahminen 5 yada 6 haftalık hamileyim dr. gittim net bişey söylemedi...şekerim 113 çıkmış dr. yüksek olduğunu söyledi ama ilaç diyet filan vermedi.haftaya bi daha gelmemi söyledi o kadar... ben hamilelikte şekerin son aylarda çıktığını duymuştum ama ilk aylarda hiç duymamıştım..acaba 113 şeker değeri gerçekten çok mu..bilgisi olan lütfen paylaşsın..çok korkuyorum :S ayrıca bana...
  3. Kaynanası ve annesi arasında kalanlar

Kaynanası ve annesi arasında kalanlar

Melekler çok ıyı bılıyorum mutllaka anneniz ve kaynanız arasında mutlaka kalmışsınızdır hatta cıldırma noktasınada gelmışsınızdr bu konuları saymakla bıtıremıyız ozellıkle anne olan melekler mutlaka anne kızım soyle kaynana hayır kızım soyle gıbı daha neler neler.........evet sizi dinliyoruz....

Sayfayı Paylaş