1. büşran

büşran Forum Okuru

kayserilillerin komik bir hali:)

Konu, 'İç Anadolu' kısmında büşran tarafından paylaşıldı.

evlenme çağina gelmiş fakat hala evlenecek kız bulamamiş oğullarına kapı kapı kız arayan anneler insani gülme krizine sokuyolar:):zonked:

2. kraliçearı

kraliçearı Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    146
    Ödül Puanları:
    43
    evet cok haklısın benim ailem kayseride evlenmeden önce bizimde zilimiz calınmıstı:)

3. büşran

büşran Forum Okuru

:) evet malesef bu durum var napak

4. beklenenbebis

beklenenbebis Forum Okuru

kayserilillerin komik bir hali:) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bir delinin mal beyanı""çok komik

bir delinin mal beyanı""çok komik

1-Avşa adasında üç daire, dört üçgen, beş dikdörtgen 2-Gökyüzünde bir bulut 3-Bitlis'te beş minare 4-Biri yazlık, biri kışlık iki platonik sevgili 5-Büro mobilyası ve çelik kapı üreten bir fabrikanın öğle üzeri yaslanıp sigara içilen beyaz duvarı 6-Islıkla da çalınabilen dört anonim türkü 7-Palandökende bir palan, iki döken 8-Kastamonu'da üç kasto 9-Üç fay hattı 10-Bir çarşamba,...
  2. zeki öğrencinin hali bir başka yaw:D

zeki öğrencinin hali bir başka yaw:D

Üniversite yemekhanesine giren bir öğrenci tüm yerler dolu olduğundan gidip üniversite profesörünün oturduğu masaya oturmuş. Profesör kaşlarını çatarak: " Okuzler ve kuslar ayni masada oturamaz!" Ogrenci: "O zaman ben ucuyorum..." Profesor cevaba cok sinirlenmis, sinavda ogrenciye takmis ve sinavini basarisiz gecmesi icin elinden geleni yapmis. Yanliz...
  3. Bir küpün açık hali aşağıdaki gibidir.

Bir küpün açık hali aşağıdaki gibidir.

küpün açık şekli açık küp şekli küpün hali açılmış açılmış hali Bir küpün açık hali aşağıdaki gibidir. Aşağıdakilerden hangisi yukarıdaki küpün kapanmış halidir?
  4. komik Bir Aşk Şiiri

komik Bir Aşk Şiiri

Bunu yazan baya bi romantik olmalı bence .Ya sizce :D Yaşanılanları ctrl-S ile kaydedip, Ctrl-Z ile geri yaşıyorum Ben sevdamı download edip masaüstüne alıyorum. En çokta ekranı kapladığın o anı özlüyorum Italik yürüyüşlüm, Bold bakışlı sevdiğim... Öyle bir halt yedim ki, sakın affetme beni Simge durumuna küçült, saatlerce beklet beni Tüm sistemlerimi çökert, Ziple sıkıştır ve...
Etiketler:

Sayfayı Paylaş