Keçeden toka ve taç yapımı

Keçeden toka ve taç yapımı
taç toka yapımı taç yapımı keçeden keçeden toka süsleme Canınız sıkılıyorsa yada çoçuklarınıza kendi emeginizle birşeymi yapmak istiyorsanız bu taçlar tam yavrularınız için...

< Konu Resmi..>
Tüm malzemelerimiz bunlar

< Konu Resmi..>

Nasıl bir model istiyorsanız onun motiflerini çiziyorsanız

< Konu Resmi..>
Hem yakın tonlarda hemde değişik boylarda cizdiklerimizi kesiyoruz

< Konu Resmi..>
Kestiğiniz parçaları üst üste koyup en üstüne ister düğme ister pul gibi küçük süsleri üstüne yerleştiriyosunuz

< Konu Resmi..>

Yaptıgımız modeli lastiğimize dikiyoruz

< Konu Resmi..>

İşte ortaya çıkan taçlar yada tokalarımız

< Konu Resmi..>

Güle güle kullanın :D

melekannesi

Aktif Üye
Üye
ya benim elim böyle şeylere hiç yatkın değil eltim keçeden çok güzel süsler yapıyor hatta banada kapı süsü yapıp hediye etmişti böyle eltilerde var yani bilin istedim hahaha son zamanlarda yenidoğan bebek süslemelerindede çok güzel keçeden şeyler yapılıyor sadece bebek değil anne bebek kombinli süsler yapılıyor çokta güzel oluyor bu keçeden toka modelini de eminim minik kızlar çok beğenecektir.

Keçeden Çanta Yapılışı hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Keçeden el işleriyle zevkli zaman geçirin Keçeden el işleriyle zevkli zaman geçirin
Keçe ile uğraşmak zevklidir. El beceriniz vara yeni hobiler peşindeyseniz keçe ile yapabilecekleriniz karşısında mutlu olabileceksiniz. Beğeneceğiniz birçok model ve çeşit ile resim galerimden öneriler sunarken aynı zamanda sizler adına...
Örgü, Dikiş & Nakış 1
Keçeden bebek patik modelleri ve açıklamalı yapılışı Keçeden bebek patik modelleri ve açıklamalı yapılışı
keçeden patik modelleri, keçeden patik nasıl yapılır, patik modelleri, bebek patik modelleri ile sizlerleyiz. Kış aylarının en vazgeçilmez modellerinden biri olan patikler, her yaştan kişilerin olduğu kadar özellikle bebekler için de çok...
Örgü, Dikiş & Nakış 0
Keçeden yapılmış bebek patik örnekleri Keçeden yapılmış bebek patik örnekleri
Son yıllar da keçe ile yapılan tasarımlar bayanlar tarafından yoğun ilgi görüyor. Keçe kapı süsü modelleri, keçe ile yapılan dekorasyon ürünlerinin yanısıra, keçe ile yapılan daha birçok örnekleri sayabiliriz. İşte bu örneklerden biri de keçeden...
Bebek Örgüleri 1
Keçeden Yapılan Buzdolabı Magnetleri Keçeden Yapılan Buzdolabı Magnetleri
Son yıllar da bayanların büyük ilgi gösterdiği keçe ile yapılan süsler, hemen hemen her evde yer almaya devam ediyor. Keçe ile uygulanan süsler arasından sizlere bu konumuz da buzdolabı süslerini paylaşıyorum. Hangimizin evin de bulunan...
Örgü, Dikiş & Nakış 0
Keçeden Çanta Yapılışı Keçeden Çanta Yapılışı
Son yıllar da keçe ile yapılan süs ve dekorasyon ürünleri bayanlar tarafından yoğun ilgi görmekte... Sizler için bayanların en çok severek kullandığı ve vazgeçilmez aksesuarlarından biri olan keçeden çanta yapılışını paylaşıyoruz. Keçeden çanta...
Örgü, Dikiş & Nakış 0