1. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    117
    Ödül Puanları:
    0

Kediye Bakar mısınız?

Konu, 'Çöplük' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    399
    Ödül Puanları:
    83
    Cevap: Kediye Bakar mısınız?

Bizim polat yaa şu bakışlara bakk:hhh::hhh:

Kediye Bakar mısınız? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. şunlara bakar mısınız?

şunlara bakar mısınız?

DÜNYANIN EN ŞEKER KOROSU ÇOK SEVİMLİLER http://www.comail.ru/~musiq15/freddie.swf
  2. Bi bakar mısınız ?

Bi bakar mısınız ?

Kızlar arkadaşım rüyasında karlar içinde ölmüş bi bebek görmüş herkes ağlıyomuş bebekte benim erkek arkadaşımınmış... Çok merak ediyorum yorumlayabiliyosanız anlamını söylerseniz beni çok mutlu edersiniz :)
  3. Kızlar bakar mısını ya

Kızlar bakar mısını ya

Ben en son bayramda adet oldum bitti yanş 1 hafta önce . Ama bugün yani 1 hafta sonra tekrar kan geldi arada ilişki oldu. Acaba üstüne görmemidir
  4. Kızlar bakar mısınız :))

Kızlar bakar mısınız :))

hamile kalmaya calışanlardanım bende :( bu aralar sol kasığımda seğirmeler ve bel ağrım geliyor zaten pek halim Yok yürüyemiyorum. Ağrıdan dolayı . Gebelik belirtisi olabılir mi adetime az kaldı test yapmak istemiyorum hayal kırıklığı olmasın diye :(

Sayfayı Paylaş