Kehanet Nedİr konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Vanga kehanetleri

Vanga kehanetleri

kain vanga kain kadın vanga kehanetleri kehanetleri video ünlü Kehanetlere inanırmısın yada ne kadar ilginizi çekiyor? Bazen öyle kahinlerden öyle yorumlar yapılıyorki insan gerçekten çok şaşırıyor heleki gerçekleştiğini gördüğünde bakın Vanga kehanetleri neler söylüyor tabiki inanıp inanmamak size kalmış:tik: Donemin, Osmanli Imparatorlugu altinda olan Bulgaristan'da (simdiki konumu ile...
  2. 2012 Ebced nedir, Kehanetleri ve bilgiler...

2012 Ebced nedir, Kehanetleri ve bilgiler...

müştak baba kehanetleri müştak baba kehanetleri nelerdir 2012 ebced nedir, kehanetleri, hakkında bilgiler Arapça alfabedeki her harfin sayısal bir değeri vardır. Yani Arapçada her harf bir rakama tekabül eder. Bundan istifade edilerek çeşitli hesaplamalar yapılır. İşte yapılan bu hesaba "ebced hesabı" ya da "hisab-ı cümel" denir. (İsmail Yakıt, Türk-İslam Kültüründe...
  3. 2012 Maya Kehanetleri Nelerdir Gerçek mi =

2012 Maya Kehanetleri Nelerdir Gerçek mi =

Yahu herkes 2012 yılında bu mayaların mıdır nedir kehanetlerinden bahsediyor. Bunlar neler ? Ve gerçek mi ya ? Bilgisi olan.
  4. Kahin Baba Vanganın kehanetleri hakkında neler biliyorsunuz?

Kahin Baba Vanganın kehanetleri hakkında neler biliyorsunuz?

Kahin baba vangayı duydunuz mu bilemiyorum ama bu konular bana çok ilginç geliyor. İnanmasam da merak ediyorum baba vanga ne gibi kehanetlerde bulunmuş ?
  5. maya kehanetleri hakkında neler biliyorsunuz kızlar ?

maya kehanetleri hakkında neler biliyorsunuz kızlar ?

Kızlar şu sıralar maya kehanetleri hayli ilgimi çekiyor.İnandığımdan değil sadece çok garip fikirler öne sürülüyor.Sizler neler biliyorsunuz maya kehanetleri hakkında paylaşır mısınız ?

Sayfayı Paylaş