1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    1.646
    Ödül Puanları:
    113

Kenan Beren'e Yazdığı Şiirleri Kitap Yapıyor!

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu sayfa; Kenan Beren'e Yazdığı Şiirleri Kitap Yapıyor! haberi hakkında bilgiler vermektedir.

Sevgili melekler, ünlü şarkıcı Kenan Doğulu büyük aşkı Beren Saat için bir süredir şiirler yazıyordu. Herkes bu şiirleri besteleyip şarkı olarak ortaya çıkartacağını sanarken, Doğulu Beren Saat'e büyük bir sürpriz yapmaya karar verdi. Yazılan şiirler kitap haline getirilecek.

< Konu Resmi..>

Beren Saat-Kenan Doğulu aşkı kitaplara konu olacak! Bir yıldan fazladır büyük bir aşk yaşayan ve haklarında sık sık evlenecekleri yönünde iddialar ortaya atılan ikilinin aşkı dizelerde yaşayacak. Doğulu, bir yıldır sevgilisi için yazdığı şiirleri besteleyip bir albüm yapma fikrinden vazgeçti. Ünlül şarkıcı, Saat'e bir sürpriz hazırlıyor.

Habertürk'Ten Zafer Akbaş'ın haberine göre; Beren Saat için yazdığı şiirleri bir kitapta toplamaya karar veren Kenan Doğulu, hiç vakit kaybetmeden harekete geçti. Basım için büyük yayın evleriyle görüşmeler yapmaya başlayan Doğulu, kapağından kağıdına kadar kitabın her şeyiyle tek tek ilgleniyor. Kitabın yaz sonuna doğru kitapçılarda olması bekleniyor.

Kenan Beren'e Yazdığı Şiirleri Kitap Yapıyor! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kenan Doğulu - Kitabını Yazdım Senin

Kenan Doğulu - Kitabını Yazdım Senin

AŞk Kokuyor Evİm Havada SÖnmÜŞ Mum Kokusu Var Sen Kokuyor Tenİm KÖmÜr SaÇlarin YakilmiŞ YataĞima Ben Sana Nasil Ah Ederİm DelİrmİŞ Bunlar Anlamiyorlar Ben Sana Nasil Of Çekerİm AŞk BahÇem Beyaz KelebeĞİm Kİtabini Yazdim Senİn Sİlemezler Senİ Benden Canim GÜnahini Çaldim Senİn ÖldÜrseler Yİne Vermem Kanim
  2. Mustafa Kemalin yazdığı kitaplar

Mustafa Kemalin yazdığı kitaplar

nutukun yazılış amacı nutuk un yazılış amacı nutuğun nutuk adlı eserin Mustafa Kemal Atatürk, yaşamının her döneminde kitapla bütünleşmiştir. Bu okuma sevgisinin kendisine sağladığı bilgi birikimini zaman zaman yazmaya dönüştüren Atatürk, yaşamının farklı dönemlerinde farklı konularda kitaplar yazmıştır. Yazdıkları gerek güncelliği, gerekse yol göstericiliği açısından bu gün dahi tartışmasız...
  3. Azerinin aşkına yazdığı şiir

Azerinin aşkına yazdığı şiir

Bir azeri Aşık olursa ve aşkı için şiir yazarsa...Okuyalım ve görelim..:puhas: Sen meni sev,men seni sevim Sen menin için yan Men seni severah yanim dutuşim Klasik Ask neyse onu yasiyah Yada sevme haberin olmasin Men sana sevdalanip dolasim Platonik ask neyse onu yasiyah Sevdada oturah , yiyah içah Elele olah, kan kusah Tombilik ask neyse onu yasiyah İstersen sevdandan kendimi kesim...
  4. Fatmagülün Suçu Ne Kadir beyin yazdığı şiir

Fatmagülün Suçu Ne Kadir beyin yazdığı şiir

Fatmagülün Suçu Ne Kadir beyin yazdığı şiir Fatmagülün Suçu Ne dizisinde Kadir beyin meryem hanıma yazdığı şiiri buradan paylaşırmısınız acaba
  5. Merhum Neşet Ertaş'ın Son Yazdığı Şiiri; Veda...

Merhum Neşet Ertaş'ın Son Yazdığı Şiiri; Veda...

Bu konu; Neşet Ertaş'ın yazdığı son şiir hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, geçtiğimiz gün hayatını kaybeden, Türk Halk müziğinin ustalarından halk ozanımız Neşet Ertaş'ın son yazdığı şiir ortaya çıktı. Bilhassa Zahidem türküsü başta olmak üzere yaptığı eserlerle gönüllerde ayrı bir yer edinen Neşet Ertaş'ın yazdığı son şiiri Veda 'nın dizeleri şöyle... Ertaş'ın Son şiiri...

Sayfayı Paylaş