1. zuzu65

zuzu65 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0

Kenar süsü oldum hayatında

Konu, 'Çöplük' kısmında zuzu65 tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. RoCCo

RoCCo Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Kenar süsü oldum hayatında

son günlere bu şarkıyı günde on kez dinliyorum müthiş bi parçaa en azından ben kendim için yazılmış hissediyorum emeğine sağlık ablam harikaa bi yazı olmuş,güzel yüreğine gönlüne sağlık:)

3. @şK_MeLeĞ!.

@şK_MeLeĞ!. Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    18
    Ödül Puanları:
    0

Kenar süsü oldum hayatında. Hiç bir şeyin olamamaktansa...
    ablacım yıne yapmışsın yapacagını ççyuregınden öpuyorum senı ..ellerın dert gormesın

4. zuzu65

zuzu65 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0

sağolun arkadaşlar ah birde şarkısı olsaydı süper olcaktı ama ben size sölerim arasıra olmazmı sesım güzeldir :26:

Kenar süsü oldum hayatında konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hayat böyle olsa

hayat böyle olsa

hayat böyle olsa Sabah jimnastigimizi yapmak icin "Çalıştır"' komutuna tiklamak yeterli olsa.. Isten gucten bunaldigimizda ESC'e basarak herseyden bir sure kacabilsek, biraz rahatladiktan sonra "Herhangi bir tusa basarak" geri donebilsek... (EKLE/KALDIR) menusune girerek gormek istedigimiz herkesi hayatimiza dahil etsek, sevmedigimiz insanlari sonsuza kadar...
  2. Sıla - Kenar Süsü

Sıla - Kenar Süsü

defter kenar süsü örnekleri kenar süsü örnekleri defter süsleri için kenar süsü oldum hayatında yani olmasamda olurdu kaza süsüde verirdim vefatıma yokluğum boşluk yaratmazdı seni aramam sormam bakmadan uzaklaşmam eminim çok hora geçti hurdaya çıktı içim farkettımi hiçe döndüm çürüye çürüye tükendim. rezil ettim kendimi dağattım içtim düştüm ona buna ağladım içimden döküldüm gülmeyi unuttum...
  3. Şenay- hayat bayram olsa

Şenay- hayat bayram olsa

hayat bayram olsa notaları hayat bayram olsanın notaları olsa şarkısının olsanın sözleri şenay akay Hayat Bayram Olsa - Şenay Su dunyadaki en mutlu Mutluluk verendir Su dunyadaki sevilen kisi Sevmeyi bilendir Su dunyadaki en guclu kisi Guclukten gelendir Su dunyadaki en soylu kisi Insafa gelendir Butun dunya buna inansa Bir inansa hayat bayram olsa Insanlar el ele tutussa...
  4. eee hayat müşterek olunca

eee hayat müşterek olunca

ünlü sanatçılardan Angelina Jolie ve Brad Pitt ayrı ayrı yerdelerdi neden mi hemen haberimize geçiyorum... BRAD KIZLARLA ALIŞVERİŞTE! ÜNLÜ AKTÖR BRAD PİTT, ÖNCEKİ GÜN KIZLARI SHİLOH VE ZAHARA İLE BİRLİKTE WASHİNGTON DC'DE ALIŞVERİŞ YAPARKEN GÖRÜNTÜLENDİ... Kızlarıyla birlikte bir oyuncak mağazasında bol bol vakit geçiren ünlü aktör, sevgilisi Angelina Jolie'nin de yeni filmi 'Salt'un...
  5. Kenar süsleri,defter kenar süsleri,kenarlıklar, çerçeve süsleri...

Kenar süsleri,defter kenar süsleri,kenarlıklar, çerçeve süsleri...

çerçeve süsleri defter kenar süsleri kenarlıklar ve çerçeveler defter kenar

Sayfayı Paylaş