1. tuqqce

  tuqqce Daimi Üye Üye

  Kayıt:
  19 Mart 2008
  Mesajlar:
  6.067
  Beğenilen Mesajlar:
  399
  Ödül Puanları:
  83
  Şehir:
  Wuppertal-Germany

  KEY'de ödeme takvimi açıklandı

  Konu, 'Güncel Haberler' kısmında tuqqce tarafından paylaşıldı.

  Konut Edindirme Yardımı (KEY) alacak hak sahiplerine ödeme sürecinin 21 Haziran 2008 tarihinden sonra başlatılacağı bildirildi.
  Tasfiye Halindeki Emlak Bankasının Yönetim Kurulu Başkanı Zeki Sayın, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, KEY hesaplarıyla ilgili olarak, hataların düzeltilerek daha fazla kişiye KEY ödemesi yapılabilmesi için, Devlet Bakanı Mehmet Şimşek'in yetkisinde bulunan iki aylık süre uzatımı talebinin olumlu karşılandığını daha önceki duyurduklarını hatırlattı.

  Sayın, bu çerçevede hatalı ve eksik evrakı bulunan kurumlarla temasa geçildiğini ve gerekli çalışmaların yapıldığını, yapılmaya da devam ettiğini vurguladı.

  Ellerinde bulunan evrakı tam olanların listesinin, iki aylık ek sürenin sonunu beklemeden Emlak Gayrimenkul Yatırım Ortaklığına vereceklerini açıklayan Sayın, açıklamasına şöyle devam etti:
  “Elimizdeki hazır olan listeyi 21 Haziran 2008 tarihine kadar Emlak Gayrimenkul Yatırım Ortaklığına vereceğimizi Bakanımı Mehmet Şimşek'e bildirdik, memnuniyetle karşıladı ve KEY sahibi vatandaşlarımıza bir an evvel ödeme yapılabilmesi için ne yapılması gerekiyorsa yapılmasını istedi. Biz listeyi 21 Haziran 2008 tarihine kadar Emlak Gayrimenkul'e vereceğiz. Bu tarihten sonra Emlak Gayrimenkul kendisine düşen işlemi kanunun emrettiği şekilde tamamlamaya çalışacak ve ödeme tarihini belirleyecek. Biz de hataları düzeltilip gelen evrakları hesap ederek peyder pey listeleri Emlak Gayrimenkul'e vereceğiz.”


  Sayın, ödeme günü, isim listelerinin ilanı gibi işlemlerin Emlak Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı tarafından belirleneceğini ve ödemelerin de Ziraat Bankası aracılığıyla yapılacağını bildirdi.
  Hürriyet.com

  8,3 MİLYON KİŞİNİN EVRAKLARI TAMAM


  Sayın'ın verdiği bilgiye göre şu an itibariyle 8 milyon 384 bin 586 hak sahibine KEY ödenebilecek durumda bulunuyor.

  Bu çerçevede 21 Haziran 2008 tarihinden sonra hak sahiplerine 1 YTL ile bin 391 YTL arasında ödeme yapılacak.   
KEY'de ödeme takvimi açıklandı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. KEY'de ödeme bilmecesi

  KEY'de ödeme bilmecesi

  SGK Başkanlığından yapılan açıklamada, KEY işlemleri devredilen SSK tarafından yürütülen kişilere ilişkin verilerin bilgi işlem ortamına aktarılması çalışmalarının, 5664 sayılı KEY Kanununun yürürlüğe girmesi ile hızla gerçekleştirildiği belirtildi. Yaklaşık 110 milyon veri kaydının kanunun yürürlük tarihinden sonra olmak üzere, her bir sigortalı adına aylık olarak bildirilen kayıtlardan...
 2. Takvim

  Takvim

  12 ayı gösteren takvim 2011 takvimini göster Zaman bölümleme sistemi. Yılın günlerini gösteren cetvel. Geçen zamanı ölçmek için, hareketleri düzenli olan ve kolaylıkla gözlemlenebilen iki yıldızdan yararlanılır: bunlardan biri Ay, öteki Güneş’tir. Ay’ın 29,5 günde bir tekrarlanan ve l yılda 12 evreden oluşan bir hareketi vardır. Güneş ise, mevsimlere göre değişen bir yüksekliğe ulaşır ve...
 3. İşte KEY'de ödeme tarihleri

  İşte KEY'de ödeme tarihleri

  http://www.keyodemeleri.com/ İşte KEY'de ödeme tarihleri...
 4. KPSS Yerleştirme Takvimi Açıklandı Melekler !

  KPSS Yerleştirme Takvimi Açıklandı Melekler !

  kpss yerleştirme takvimi 2012 kpss yerleştirme kpss yerleştirmeleri Sevgili melekler, bu yıl yapılacak ilk KPSS yerleştirmelerine ilişkin takvim Bakan Faruk Çelik tarafından açıklandı. Ayrıntılar şöyle; Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, bu yıl yapılacak ilk KPSS yerleştirmesi için Devlet Personel Başkanlığı (DPB) tarafından kamu kurum ve kuruluşlarından yerleştirme...
 5. 2012 Toplu İş Sözleşmesi Takvimi Açıklandı

  2012 Toplu İş Sözleşmesi Takvimi Açıklandı

  Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, memurların toplu sözleşme görüşmelerinin 30 Nisan'da başlayacağını belirterek, hakem heyetine gidilmezse görüşmeleri 29 Mayıs'ta sonlandırmayı hedeflediklerini açıkladı.

Sayfayı Paylaş