1. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    37
    Ödül Puanları:
    0

Keyif burdaa karikatürlere gelll...

Konu, 'Çöplük' kısmında mislinay tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. pofuduq_she

pofuduq_she Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Keyif burdaa karikatürlere gelll...

:haha::haha:

Keyif burdaa karikatürlere gelll... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kahvaltınıza keyif katın...

Kahvaltınıza keyif katın...

Kahvaltınıza keyif katın... Siemens’in yeni Porsche Design Serisi II, kahve makinesi, su ısıtıcısı ve ekmek kızartma makinesi şık ve kullanışlı tasarımlarıyla sabah kahvaltılarına keyif katıyor. Tasarımı F.A. Porsche tarafından gerçekleştirilen Porsche Serisi yeni yüzüyle kullanıcılarla buluştu. Porsche Design Termo Kahve Makinesi Siemens Porsche Design Serisi II üyelerinden biri olan...
  2. Eldalote'nin Falı GELLL :D

Eldalote'nin Falı GELLL :D

Handanca Ablamız çok yoğun olduğu için bazı fallarınıza ben bakmak isterim isteyenler bu yazının altına yorum yaparak bana bildirebilirler.(yalandeğil) Bakılan fallar: Ateş,Ay,Bulut,Bakla,Çay,Çiçek,Domino, Duman,El,Güneş, Harf,Kahve,Kitap,Kemik,Kum,Kur'a, Nohut,Nokta,Papatya,Renk,Sigara,Su, Tesbih,Yaprak,Yonca,Yüzük,Zar ve son olarakta Tarot falıdır seçin beyenin bana söyeleyin bakayım bende,...
  3. En güzel nickler burdaa....

En güzel nickler burdaa....

Hoşgeldinizzz :D:D Umarım beğenirsiniz... zirveLerDe kartaLLar Da buLunuR yıLanLar da. anCak ; biRisi oraya süzüLerek diğeri ise süRüneRek geLmiştir. Geceye hep seni anlatmaktan .. Her saniyeye seni koymaktan .. Her geceye resmini çizmekten .. Yorgunum ! Kahretsin yapamıyorum! Kaçtıkça sana geri dönüyorum.. Seni sevmeyi ağır ödüyorum.. Kendimi yitirdim sensizlikte.....
  4. bebişim hadi gelll ..:(

bebişim hadi gelll ..:(

slm kızlar ben bayadır giremiyodumm nette :( sizleri çok özledim ne bileyimm .. ben de hala bebiş yok ve çok istyorummm ..... ve bebek isteyenlerede allahım çabucak versin diyorum . kendinize iyi bakınn ..
  5. şallar burdaaa!

şallar burdaaa!

şal modelleri,2011 bayan şal modelleri,şık fularlar,fular modelleri,2011 trend şal modelleri

Sayfayı Paylaş