Kıbrıs Mavi Köşk!!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mercan veya köşk çiçeği

Mercan veya köşk çiçeği

Rüyada bu çiçegi koklayan kimse uzun müddet saglikli yasar. Rüyada mercan çiçegini koparip vazoya koyanin hastasi varsa sifa bulur, isleri bozuksa düzelir, gurbette kimsesi varsa gelir
  2. Mavi

Mavi

Mavi renk görüldüğü takdirde, aileniz içinde muhabbetin işaretidir. Rüyada mavi gök görmek, aşkta sadakâti ifade eder. Rüyada mavi renk görmek , aile hayatında içinde güzel günler geçireceğinize yorumlanır. Rüyada mavi gök görmek, aşkta sevdiğinize sadık olacağınıza işarettir. Mavi renk, bolluğun ve zenginliğin rengidir. Başkalarının çalışması sayesinde, bol para kazanacaksınız. Huzur, rahat,...
  3. Ege - Sırça Köşk

Ege - Sırça Köşk

Sırça bir köşk onurum Kırılmaktan yoruldum Ne kolay diyorsun Başkasını seviyorum Mutluluklar yaşadık Acıları paylaştık Şimdi artık anladım Yalnız sevmek yetmiyor İnan çok zor geliyor Elveda deyivermek Bilirim kolay değil Bir anda seni silmek Yar Hay kör olsaydım Görmeseydim seni Hay taş olsaydım Sevmeseydim seni Söz-Müzik: Ege
  4. kıbrıs tatlısı

kıbrıs tatlısı

kıbrıs tatlısı kıbrıs tatlıları kibris tatlilari kibris tatlisi yemekleri ve tatlıları malzemeler:1su bardağı şeker 1 su bardağı sıvı yağ 4 yumurta 1 su bardağı irmik ceviz içi az kırılmış olacak bir paket kabartma tozu bir paket vanillya. şerbeti için :1 bardak su 1 bardak şeker üzeri için:vanilyalı pudink pişir ve pudink sıcakken tatlının üzerine dök .soğuyunca servis et afiyet olsun...
  5. Kıbrısdaki Şehitlikler

Kıbrısdaki Şehitlikler

Ayvasıl Anıtı Karaoğlanoğlu Şehitliği Tekke Bahçesi Şehitliği Muratağa Katliam Çukuru Muratağa ve Sandallar Köyleri Toplu Mezarlığı Ortaköy Şehitliği Atlılar Toplu Mezarı Boğaz Şehitliği GÜNEYDEKİ BAZI ŞEHİT KABİRLERİ Güney'de bulunan Şehitliklerimize Devletimizin acil olarak sahip çıkmasını bekliyoruz. 31 yıldan beri Güney'de yıllarca bakımsız kalan vede Rumlar...

Sayfayı Paylaş