1. MaWiM

  MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

  Kayıt:
  25 Temmuz 2007
  Mesajlar:
  31.467
  Beğenilen Mesajlar:
  2.303
  Ödül Puanları:
  113

  kilolardan sakız çiğneyerek kurtulabilirsiniz

  Konu, 'Diyet - Sağlıklı Beslenme' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

  Çağın sorunu olarak adlandırılan fazla kilolardan, bitkisel ürünler kullanılarak elde edilen ve tokluk hissi veren sakız sayesinde kurtulabilmenin mümkün olduğu öne sürüldü.
  Özellikle yaz aylarının yaklaşmasıyla kişilerin fazla kilolardan kaynaklanan ”görüntü çirkinliği”nden kurtulma kaygısıyla hareket etmesinin, piyasaya bunu ortadan kaldırdığı iddia edilen yeni ürünlerin sunulmasına ve rağbet görmesine yol açıyor.

  Sakızın yanı sıra “spirulina yosunu”ndan elde edilen kapsüllerin de vücuttaki yerleşik fazla yağların daha hızlı enerjiye dönüşmesine, yiyeceklerle alınan yağların depolanmadan atılmasına ve tokluk hissi vererek bir ayda yaklaşık 5 kilo verilmesini sağladığı savunuldu.

  Şirketin Yönetim Kurulu üyesi Ali Sayın, tamamen yerli sermaye ile üretilen sakız ve “Naxilite” adıyla kapsülü, 2 ay
  önce piyasaya sürdüklerini ve tamamen bitkisel özellikte olduğu, yan etkisinin bulunmadığını iddia etti.


  Fazla kiloların en önemli sağlık sorunu olduğunu ve çok sayıda insanın bu konudan şikayetçi olduğunu belirten Sayın, “Bu amaçla yaptığımız çalışmalar sonucunda, geleneksel olarak Anadolu'da kullanılan bu sakızı seri üretimle, kilo sorunu olanların hizmetine sunmayı uygun gördük” dedi.
  Ürünlerin içeriğinde biberiye, ısırgan ve çörek otu, ardıç, keten, buğday, rezene, kekik ve kiraz sapı karışımlarının bulunduğunu ve doğal yollarla elde edildiğini vurgulayan Sayın, şöyle konuştu:

  “Tamamıyla bitkisel olan bu sakızla gıda desteği olan ve spirulina yosunundan üretilmiş kapsülleri fazla kilolardan şikayetçi olanların hizmetine sunduk. Ürünü,fazla kilosu olanlarda kilo düşürücü, ideal kilolularda mevcut halin korunması için bitkisel destek olarak öneriyoruz.

  Tablet şeklindeki yosunlar yemeklerden 30 dakika önce 2'şer adet alınırken, sakız ise günde 3 defa, yemeklerden yarım saat önce 10-15 dakika arası çiğneniyor. Sakızın içeriğindeki maddeler çiğnenme sürecinde vücut tarafından kolayca emilimi sağlanarak kısa sürede etkisini göstermeye başlıyor. Ürünler tokluk hissi vererek, aşırı iştahlı olma durumunu önlüyor, bolizmanın da hızlı çalışmasını sağlayarak depolanmış yağların enerjiye dönüşmesini hızlandırıyor.”

  AYDA 4-5 KİLO

  Ürünün hiç bir yan etkisi bulunmadığını savunan Sayın, bünyelerdeki farklılıklar dolayısıyla etkisinin boyutunun kullanım sürecinde gözlenebildiğini söyledi.

  Bünyenin uyum sağlaması durumunda ayda 4-5 kilo vermenin mümkün olduğunu vurgulayan Sayın, “Naxilite formülü, vücuttaki depo yağların kullanımı hızlandırarak enerjiye dönüşmesine ve yemeklerden sonra vücudun depoladığı yağ oranını minimum seviyede tutmaya destek olur. Böylece sağlıklı ve dengeli kilo vermenize yardımcı olur. Başta obezite olmak üzere fazla kilolarından kurtulmak isteyenler, sakız çiğneyerek veya tamamen doğal kapsüllerle bunu sağlayabilirler” diye konuştu.

  Ürünlerin şu an için sadece eczanelerde satışa sunulduğunu vurgulayan Sayın, ”Yakın zamanda ihracata başlamayı hedefliyoruz.”

  Eczanelerde, 90 kapsüllük tabletlerin 25 YTL'den satışının yapıldığı bildirildifazla k   
kilolardan sakız çiğneyerek kurtulabilirsiniz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Sakız çiğneyerek bağırsaklarınızı çalıştırın

  Sakız çiğneyerek bağırsaklarınızı çalıştırın

  bağırsaklarımı nasıl çalıştırırım bağırsak çalıştıran hareketler bağırsakları çalıştıran hareketler bağırsak çalıştırıcı bağırsakları ne çalıştırır Sakız çiğnemenin, bağırsak ameliyatlarından sonraki bağırsak hareketlerinin daha erken başlamasını sağladığı tespit edildi. Londra St. Mary's Hastanesi'nde görevli olan Sanjay Purkayastha'nın yaptığı araştırmada, bağırsaklarının bir kısmı alınan...
 2. Sakız Çiğneyerek Zayıflayabilirsiniz

  Sakız Çiğneyerek Zayıflayabilirsiniz

  Sakız çiğnemenin tarihçesi oldukça eski.. İnsanlar her zaman birşeyler çiğnemek istedi. Sakız çiğnemenin tarihçesi oldukça eski.. İnsanlar her zaman birşeyler çiğnemek istedi. Amerika'da 1000'in üzerinde sakız çeşidi satılıyor. İnsanlar aşık olduklarında ya da strese girdiklerinde hep sakız çiğniyor. İlk çiğnenmiş sakızlar Yunanlılar, Mayalılar ve Amerika'nın yerlileri tarafından ağaç...
 3. Sakız çiğneyerek zayıflayın

  Sakız çiğneyerek zayıflayın

  naxilite zayıflama sakızı Çağın sorunu olarak adlandırılan fazla kilolardan, bitkisel ürünler kullanılarak elde edilen ve tokluk hissi veren sakız sayesinde kurtulabilmenin mümkün olduğu öne sürüldü. Sakızın yanı sıra “spirulina yosunu”ndan elde edilen kapsüllerin de vücuttaki yerleşik fazla yağların daha hızlı enerjiye dönüşmesine, yiyeceklerle alınan yağların depolanmadan atılmasına ve...
 4. Sakız çiğneyerek zayıflayabilmek mümkün mü?

  Sakız çiğneyerek zayıflayabilmek mümkün mü?

  sakız çiğnemek kalori sakız kalori çiğnemek kaç kaç şekerli Sakız çiğnemenin tarihçesi oldukça eski.. İnsanlar her zaman birşeyler çiğnemek istedi. Amerika’da 1000′in üzerinde sakız çeşidi satılıyor. İnsanlar aşık olduklarında ya da strese girdiklerinde hep sakız çiğniyor. İlk çiğnenmiş sakızlar Yunanlılar, Mayalılar ve Amerika’nın yerlileri tarafından ağaç dallarından ya da çam reçinelerinden...
 5. Artık Sakız Çiğneyerek Zayıflayabileceksiniz!

  Artık Sakız Çiğneyerek Zayıflayabileceksiniz!

  Bu konu; Artık Sakız Çiğneyerek Zayıflayabileceksiniz haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, sakız çiğnemek ya da çiğneyen kişiyi görmek pek çok insan tarafından hoşlanılmasa da çocukların bu büyük eğlencesi artık zayıflatacak. Amerika'da geliştirilen bir sakız sayesinde beyne tokluk hissi gönderilecek ve kişi sık sık acıkmayacak. İşte detaylar.. İki yıl içinde...

Sayfayı Paylaş