1. TİTAN

  TİTAN Forum Okuru

  Kilolarımızı Nasıl Saklarız?

  Konu, 'Moda Güncel' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

  kiloları saklama yöntemleri, ipuçları, yöntemleri, öneriler, tavsiyeler, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz
  [​IMG]

  Sevgili melekler,
  Ne yaptıysak bir türlü kiloları veremedik.Yaz da geldi,ne yapacağız?Tabi ki ufak tefek hilelerle kilolarımızı saklayacağız.Nasıl mı?

  Desenli modellerden için
  Tek renk ve koyu elbiseler sizi olduğundan daha zayıf gösterir. Bunu yanı sıra aynı rengin farklı tonlarını birlikte kullanabilirsiniz. Bunlar bej, deniz mavisi, mercan ya da teninize en iyi giden renklerde desenleri olan giysilerde olabilir.

  Kumaş seçiminde dikkatli olun
  Katı, sert ve vücuda yapışan kumaşlardan uzak durun. En iyi seçim, hafif, yumuşak ve giyildiğinde vücudundan kayan kumaşlardır. Böylelikle hatlarınızı kapatmış olursunuz.

  Kıyafeti vücudunuza göre seçin
  Geniş omuzlara sahipseniz, kesinlikle vatka yada herhangi bir omuz aparatı kullanmamalısınız. Vücudunuzun üst kısmını daha küçük göstermek için modaya uygun V yakalı elbiseler veya V yakalı üstleri tercih edebilirsiniz.
  Eğer omuzlarınız dar, basen kısmınız geniş ise; yani armut biçiminde bir vücuda sahipseniz, boynunuzu kalın göstermeyen, dikdörtgen kıyafetleri tercih etmelisiniz. Üst için yuvarlak, oyuk yaka kesimleri, alt için ise düz etek ya da normal kesim pantolonları tercih edebilirsiniz.

  Kalça ve basenlerinizi büyüklüğüne göre giyinin
  Büyük kalça ve basenleri kamufle etmek için rahat pilili, bel kısmı büzgülü rahat etek ve pantolonları da tercih edebilirsiniz. Düz çizgili, yan cepli ya da cepsiz modeller tercih edebileceğiniz alternatifler arasında yerini alıyor.
  Basenleri küçük göstermek için ise beli düz yarım ya da dizden hafifçe aşağıda pantolonları tercih etmelisiniz. Basenlerini daha fazla kamufle etmek isteyenlerdenseniz, etek ve pantolon giydikten sonra kalçalarınızı örtecek uzunlukta bluz ya da bluzun üzerine örgü tunikler giyebilirsiniz.

  Ayakkabıları es geçmeyin
  Zayıf görünüm için sadece kıyafetler yeterli değildir. Bunlarda ayakkabılarında payı çok fazla. Eğer ayakkabılarınız genişse ince şeritli ve düz sandaletler, ufak topuklu ayakkabılar giymemelisiniz. Onların yerine yüksek topuklu ayakkabıları tercih etmelisiniz. Ayak bileğine dolanan ve kare topuklardan uzun durmalısınız. Çünkü bu topuk tercikleri bacakları olduğundan daha kısa ve kilolu gösterir.

   
Kilolarımızı Nasıl Saklarız? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. kilolardan sakız çiğneyerek kurtulabilirsiniz

  kilolardan sakız çiğneyerek kurtulabilirsiniz

  Çağın sorunu olarak adlandırılan fazla kilolardan, bitkisel ürünler kullanılarak elde edilen ve tokluk hissi veren sakız sayesinde kurtulabilmenin mümkün olduğu öne sürüldü. Özellikle yaz aylarının yaklaşmasıyla kişilerin fazla kilolardan kaynaklanan ”görüntü çirkinliği”nden kurtulma kaygısıyla hareket etmesinin, piyasaya bunu ortadan kaldırdığı iddia edilen yeni ürünlerin sunulmasına ve...
 2. sakız

  sakız

  Çiğnemekten zevk aldığımız sakızın aslında sağlığımıza da faydalı olduğunu biliyor muydunuz? “Sakız çiğnemek faydalı mı yoksa zararlı mı?” diye daha önce düşünmemiş olabilirsiniz. Hatta erkek çocuklarını “sakız çiğneme bıyıkların eğri çıkar” diye korkuturlardı eskiden. Oysa sakız endüstrisi o kadar gelişti ki marketlerde sakız reyonu gittikçe büyüyor. Artık çeşit çeşit sakız var. Aynı kahve...
 3. Sakız kilo kaybettiriyor!

  Sakız kilo kaybettiriyor!

  sakız Bir yaşıma daha girdim meleklerim :DBunu hiç duymamıştım sakız kilo kaybettiriyormuşş!!!Ben pek çiğnemeyi sevmem ama artık çiğnesem mi ne? :D:D Sakız kilo kaybettiriyor! Özellikle sakızda bulunan bir tatlandırıcı olan sorbitol maddesinin, önemli ölçüde ishale ve kilo kaybına yol açtığı bildirildi. Berlin Charite Üniversitesi Gastroenteroloji Bölümü'nden doktorların, güçlü ishal ve...
 4. Sakız Lekesi Nasıl Çıkar?

  Sakız Lekesi Nasıl Çıkar?

  sakız lekesi, yapışması, ne yapmalı, yapılması gerekenler, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Özellikle çocuklarımızın ağızlarından çıkardıkları sakızları uluorta bırakmaları sonucu sakız yapışması kazalarıyla karşı karşıya kalırız.Ama telaş etmeyin,onun da Sakız yapışmalarını en iyi dondurarak yok edebilirsiniz. Sakız lekesi olan kumaşınızı, buzdalabında yaklaşık 1 saat...
 5. Sakız zayıflatırmı?

  Sakız zayıflatırmı?

  Şekersiz sakızlar aspartam ya da asesülfam potasyum gibi yapay tatlandırıcıları herhangi bir sayı ve oranda içerebilir. Bir şeker alkol olan sorbitol – kuru erik ve elmada doğal olarak oluşur- şekersiz sakızlarda kullanılan ortak bir maddedir. Ksilitol de sorbitole benzerdir ve tatlandırıcı olarak şekersiz sakıza ilave edilebilir. Ksilitol ve sorbitol yüksek dozlarda yutulursa laksatif yani...

Sayfayı Paylaş