Kimi der ki kadın Uzun kış gecelerinde yatmak içindir. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kına geceleri için kıyafet modelleri

Kına geceleri için kıyafet modelleri

kına gecesi kıyafet modelleri kınalık modelleri 2011 kına gecesi kıyafetleri 2011 kınalık kıyafetler tesettürlü
  2. erkekler kime kadınım der?

erkekler kime kadınım der?

erkekler kime kadınım der erkek kime kadınım der Hani şöyle bir genelleme vardır ''eğlenecek kız var evlenilecek kız var.''tabiki çoğumuz kızarız bu söze ama kızmak ne çare... Bir erkeğin hayatına giren kadınların hepsi sevgilidir. Ama bir tanesi vardır ki ona sadece KADINIM diye hitap eder. Sevgilim dediği, günlerini gün ettiği, hoş vakit geçirdiği, bazen boşluğunu dolduran, bazen...
  3. Kına Gecem için Öneriler

Kına Gecem için Öneriler

kına gecesi için değişik fikirler kına gecesi için ilginç fikirler kina fikirleri ilginç taçları Arkadaşlar önümüzdeki ay düğün tarihim belli olacak. Ben yaz düğünü olsun istiyorum ama kısmet herşey.. Şimdiden başladım çalışmalara .. Sizde aklınıza gelecek değişik fikirleri lütfen benimle paylaşın.. Öncelikle Kına Gecesi günü kendimde beyaz, diğer kızlarda kırmızı olmak üzere taçlar...
  4. Bir erkek kime "Kadınım" der  Bir erkek kime "Kadınım" der

Bir erkek kime "Kadınım" der Bir erkek kime "Kadınım" der

Bir erkeğin hayatına kim bilir kaç kadın girer ve çıkar? Hangisine sevgilim hangisine kadınım diye hitap eder acaba? İkisinin arasında ne fark var diyeceksiniz. Çok fark var. Bir erkeğin hayatına giren kadınların hepsi sevgilidir. Ama bir tanesi vardır ki ona sadece “KADINIM” diye hitap eder. Sevgilim dediği günlerini gün ettiği hoş vakit geçirdiği bazen boşluğunu dolduran bazen hüzününü...
  5. Uzun Kış Geceleri İçin Sağlıklı Atıştırmalıklar

Uzun Kış Geceleri İçin Sağlıklı Atıştırmalıklar

Bu konu; kış geceleri için sağlıklı atıştırmalıklar hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, fazla kilo problemi olan kadınların bilhassa uzun kış gecelerinde diyet yapmaları hayli sıkıntılı olur. Havanın erken kararması sebebiyle televizyon karşısında aileyle birlikte geçirilen uzun saatler boyunca birşeyler atıştırmadan vakit geçirmeye çalışmak, sonm derece keyifsiz olabilir....

Sayfayı Paylaş