kimse bilmiyo

esena

Aktif Üye
Üye
kimse bilmiyo
ben eşimle sevgiliyken eşim trabzondan kalkıp bayburda beni görmeye gelmişti ve annemleri uyutup buluşmuştuk hemde 3 defa geldi karakışta her yer buz hala kimse bilmez ailemde ha unutmadan ben trabzona gelmiştik eşyamı beğenmek için eşimle buluşmak için babannemle ablamın kolasına uyku hapı attık eşimin amcasının geiliniyle onlar uyudu biz buluş tuk

Ce: kimse bilmiyo

ne kadar güzel bak şimdi eşinle anıp anıp eskiyi yad edersin valla çok hoşuma gitti.gizlice yapılan şeyler insanı ne kadar mutlu ediyor degilmi?

süperrrr yaaa çok romantik geldi bana :D:D eee ne demişler aşkın önünde hiçbirşey duramaz :Dişte aşkın çılgınlığı :D:D

esenacım paylaştığın için tşkler canım :)

ay esenam bende izmirdeydim eşimde balıkesirdeydi. bende arkadaşımda kalcam dedim doğum günü var dedim. kalktım sabah erkenden balıkesirre gittim bi gece kaldım misafir oldum yani ertesi gün bindim otobüse sırf sevgilimi görcem diye. bide nişanlıydım izmirdeydim yine sabahtan çıktım yola sırf hediyeyi almak için geldim balıkesire babama yold heber verdim gidiyom diye. yazık ne dese kafi değil. kaldım yie 2 gün sonra döndüm napiim çok öslemiştim. ohhoooooo 3 sene eşim izmire taşındı ben balıkesire. o çalışmadığı zamanlar izmirede ben o müsait olmadığı zamanlar balıkesirde kimsenin ruhu duymazdı. aramızdaki yol 3 saat sürüyo günde 6 saat yol çekerdim. aşk işte napak

vaybe esena cım sen neymişin meğersem vay vay:) :) aşk insana neler yaptırıyor valla ya...
Allah mutluluğunuzu daim etsin paylaşım için saol

Geri