Kimyasal Gebelikmi Geçiriyorum ?

Berna9227

Yeni Üye
Üye
Kimyasal Gebelikmi Geçiriyorum ?
Merhabalar 27 mart tarihinde beta hcg değerim 75.71 çıkmıştı. 4 haftalık hamilesin dedi. 07 mart yani bugün tekrar gittim yine beta hcg 130.2 çıktı doktor kimyasal gebelik kendiliğinden düşer düşmezse hemen kürtaj dedi. Çevremdeki herkes bekle geç döllenme olmuştur başka doktora git dediler. Aklım fikrim çok karışık. Böyle durum yaşayan var mı? Son adet tarihimde 27 ocak 2018. O Günden beri hiç kanamam olmadı.

Anladım . Hcg değerleriniz gecikmeye göre düşük. Kimyasal gebelik değil. Kimyasal gebelik hiç bir müdahaleye gerek kalmadan kendi kendine sonlanır. Yani kürtaj gerekmez. Yalnız sağlıksız gebelik söz konusu olabilir. Geç döllenme olabilir. Bu durum da başka bir hekimin de fikrini almanız faydanıza olacaktır.

Anladım . Hcg değerleriniz gecikmeye göre düşük. Kimyasal gebelik değil. Kimyasal gebelik hiç bir müdahaleye gerek kalmadan kendi kendine sonlanır. Yani kürtaj gerekmez. Yalnız sağlıksız gebelik söz konusu olabilir. Geç döllenme olabilir. Bu durum da başka bir hekimin de fikrini almanız faydanıza olacaktır.
Çok teşekkür ederim. 1 hafta bekle sonra git dediler. Bakalım artık hayırlısı dünden beri moralimi çok bozdu doktor

Geri