KİRAZ MEVSİMİ 12. BÖLÜM FRAGMANI

THESECRET

THESECRET

"Adalet olunca yiğitliğe lüzum kalmaz"
KİRAZ MEVSİMİ 12. BÖLÜM FRAGMANI
kiraz mevsimi 11. bölüm özeti,kiraz mevsimi 12. bölümde neler olacak,kiraz mevsimi 12. bölüm fragmanı,öykü ve ayaz aşkında son durum,kiraz mevsimi dizisi 12. bölüm hakkında bilgiler
kiraz_mevsimi_12_bolum_fragmani_yayinlandi_h1838.jpg
Kiraz Mevsimi 11. bölümde ne olmuştu hatırlayalım?

Öykü Ayaz'ın kendisinden uzak durduğunu fark edince sinir krizlerine girer. Ancak Ayaz hiçbir şey olmamış gibi davranır ve gezip tozar. Öykü ani bir karar alır ve oda hayatını yaşayıp vurdum duymaz olacaktır. Öte yandan Yakut Giyim'in sahibi Önem'in kapısını çalar ve resimlerini gördüğü Ayaz ve Öykü'nün sosyal sorumluluk projesinde yer almalarını istediğini söyler.

Ayaz ve Öykü istemedikleri halde bu teklifi kabul ederler. Bu projede birçok güzel olay yaşasalarda hep bir didişme halinde olan Öykü ve Ayaz'ın arası düzelmez. Öykü bir kez daha Ayaz'a onu sevdiğini söyleyecekken Ayaz'ın görüşmeme kararı aldığını öğrenen Öykü bir kez daha yıkılır. Mete ve Şeyma arasındaki sorunlar bitmek bilmez. Mete her şeyi görmezden geldikçe işler çözülmez bir hal alır.Şeyma'nın geçmişinden gelen bir misafir Mete'nin tekrar aklını karıştırır.

Fox Tv kanalında ekranlara gelen ve yaz ayındaki iddialı yapımlardan biri olan 'Kiraz Mevsimi' dizisine bir oyuncu daha dahil oldu.

Başrollerinde Özge Gürel, Dağhan Külegeç, Serkan Çayoğlu ve Nilperi Şahinkaya gibi oyuncuların bulunduğu aşk dizisi 'Kiraz Mevsimi'ne Kubilay Pendeklioğlu katıldı.

'Galip Derviş' 'Akasya Durağı ve 'Alemin Kıralı' gibi dizilerde yer almış olan başarılı oyuncu dizide 'Nilperi Şahinkaya'nın canlandırdığı 'Şeyma' karakterinin babası olan 'Orhan' karakterine hayat verecek.

Kiraz Mevsimi Oyuncuları
Özge Gürel - Öykü Acar
Serkan Çayoğlu - Ayaz Dinçer
Dağhan Külegeç - Mete Uyar
Nilperi Şahinkaya - Şeyma Çetin
Fatma Toptaş - Sibel Korkmaz
Ayşegül Ünsal - Meral Acar
Hakan Çimenser - Bülent Uyar
Nezih Cihan Aksoy - Olcay
Canan Sanan - Gülseren Çetin
Mehti Aras Aydın - Emre Yiğit
Nihal Işıksaçan - Burcu Uyar
Serkan Börekyemez - İlker Korkmaz
Tamer Berke Sarıkaya - Cem Acar
Burak Şahan Gönültaş - Doğan Çetin
Neslihan Yeldan - Önem Dinçer
 
Üst