**kırık gitar gözlerime çizdim seni** konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kırık Gitar - Gözlerime Çizdim Seni (akor)

Kırık Gitar - Gözlerime Çizdim Seni (akor)

gözlerime cizdim seni akor gözlerime çizdim akor çizdim seni gitar notaları kırık gitar notaları G#m B Geçiyor günler yine benden habersiz A C#m B Gidiyorum gidiyorum buralardan sensiz A B A G#m Resmini aldım karşıma ağlıyorum sessiz sessiz G#m B Poyrazımdın yüreğimde esip durdun en derinde A C#m B Yolcuydum son seferinde indirdin beni kayıp şehirde A B A G#m Bekliyorum seveceğin mevsim bahar...
  2. Gözlerim O Eski Mutluluklara Yan Çizmiş

Gözlerim O Eski Mutluluklara Yan Çizmiş

Gözlerim o eski mutluluklardan yan çizmiş. Virajı bol, uçurumu kör bir yol boyunca ilerliyordum. Susmak diyordu içimdeki o ses. Susmak; sanki pimi çekilmiş bir bomba gibi patlıyordu içimde. Tenha sokakların hüzünlü şarkılarında yürürken geriye ayak izlerini bırakıyorum anılarımın. Hep gülecek değilim ya bu günde ağlıyorum hem de o deniz kenarlarında simit bekleyen martılar gibi...
  3. Çizim oyunu

Çizim oyunu

çizim oyunları moda çizim oyunları harita çizme harita cizme oyunu el çizme http://www.oyunlar1.com/games.php?flash=3308 Bakalım 1 kaç işaretle istenileni çizebilecek misiniz.Hiç göründüğü kadar kolay deil ama sööliyim :) :pasi:

Sayfayı Paylaş