1. Misafir

  Misafir Forum Okuru

  Kırık Kanatlar Dizi Özetleri

  Konu, 'Biten Diziler' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

  1.bölüm
  Onurun ve doğruluğun galip geldiği savaş; Kurtuluş Savaşı…

  Bir ulus yeniden doğuyor! Yüreklere ateş düşürecek bir aşk öyküsüyle harmanlanan milli mücadele yılları, destansı bir anlatım ve görsel bir şölenle Kanal D'de ekrana geliyor!

  Kanal D'de, Ocak ayında, başrollerinde Özge Özberk, Mehmet Ali Nuroğlu, Cansel Elçin, Begüm Birgören, Şemsi İnkaya, Türkü Hazer, Turgay Aydın ve Berk Hakman'ın oynadıkları "Kırık Kanatlar" adlı yepyeni bir dizi başlıyor.

  Yapımını Avşar Film'in, yapımcılığını Şükrü Avşar'ın üstlendiği, proje tasarımı birçok başarılı prodüksiyona imza atan Tomris Giritlioğlu'na ait olan dizinin yönetmenliğini Çağatay Tosun yapıyor.

  Çekimlerine Ayvalık'ta devam edilen dizide, Türklüğün varolma savaşı verdiği "Kurtuluş Savaşı", destansı bir dille ekrana taşınıyor. Milli Mücadele yıllarının tüm ihtişamıyla ekrana taşınacağı dizide ayrıca, büyük bir aşk hikayesi de yer alıyor.
  Güçlü oyuncu kadrosu, sinema tadındaki çekimleri, sürükleyici senaryosu ve kostüm tasarımlarıyla milyonların yeni ekran gözdesi olacak dizinin genel konusu ise şöyle;

  Anadolu'nun kabuk değiştirdiği, yeni bir kadere doğru ilerlediği bir dönem. Ülke Kurtuluş Savaşı'na girmek üzere. Gençler askere yazılıyor, insanlar bu savaşa ekonomik destek sağlamak için varını yoğunu teslim ediyor. Ve bu arada gönül ne savaş, ne de ferman dinliyor ve büyük bir aşk yürekleri sanıyor


   
 2. Misafir

  Misafir Forum Okuru

  Cevap: Kırık Kanatlar Dizi Özetleri
  2.bÖlÜm Yunan karargahına baskın


  Kanal D’nin başrollerinde Özge Özberk, Mehmet Ali Nuroğlu, Can Elçin, Begüm Birgören, Şemsi İnkaya, Türkü Hazer, Turgay Aydın ve Berk Hakman’ın oynadıkları yeni dizisi “Kırık Kanatlar”, güçlü oyuncu kadrosu, sinema tadındaki çekimleri, sürükleyici senaryosu ve orijinal kostüm tasarımlarıyla, ilk bölümden milyonların beğenisini kazanıp, geçtiğimiz Perşembe akşamı Türkiye’yi ekran başına kilitledi. Türklüğün varolma savaşı verdiği “Kurtuluş Savaşı”nı, destansı bir dille ekrana taşıyan “Kırık Kanatlar” da gönüllere işleyecek üç aşk hikayesi de ince ince işleniyor. Çekimleri Ayvalık’ta yapılan dizinin, cephe sahnelerinin bulunduğu ilk beş bölümünün bütçesi, iki sinema filmininkine eş değer. Böylesine dev bir prodüksiyon olan “Kırık Kanatlar”ın bu hafta ekrana gelecek bölümü de, çarpıcı savaş sahneleri ve romantizmle örülü.  Ayşe ve Zeynep, Nazlı’nın çiftliğine gelirler. Artık üçü bir arada yaşayacak, savaşın zorluklarına birlikte göğüs gereceklerdir. Bu sırada ise trenler Yunan askerlerini cepheye taşımaktadırlar. Trende cepheye gidecek subaylar arasında Anadolu toprağında büyümüş bir genç, Hristo da vardır. Nazlı’nın çiftliğine yakın bir bölgede beraber yaşadığı insanlara silah doğrultamayacağını anlayan Hristo, trenden iki arkadaşıyla birlikte atlar ama trenden açılan ateş sonucu bacağından yaralanır. Zorlukla kendi köyüne gittiğinde orada da fazla kalamayacağını anlar. Kaçmaya devam etmek zorundadır. Kasaba da ise muhtarın oğlu ve adamları kaçak asker avını başlatmışlardır. Hristo kendiyle birlikte kaçan iki asker arkadaşının yakalandığını görür ve en yakın çiftliğe, Nazlı’nın evine sığınır. Kızlar, evlerinde bir kaçak sakladıklarını öğrenmelerinde zor bir karar almak zorunda kalırlar. Bir Yunan subayını saklamak zorundadırlar. Nazlı, kendi nişanlısı askerde Yunanlılarla savaşırken kendi evinde Hristo’yu saklamak zorunda kalmasını zorlukla kabullenir. Tek bir şartı vardır Hristo iyileşir iyileşmez çiftlikten gidecektir.

  Cephede ise Ahmet mektuplarını Cemal’e yazdırmaya devam etmektedir. Cemal ve Nevzat, Yunan karargahına sabotaj yapılmasına karar verirler. Göreve çıkacak askerler arasında Ahmet de vardır. Zorlu görev başarıyla tamamlanır ancak Ahmet ağır yaralanmıştır.
   
 3. Misafir

  Misafir Forum Okuru

  Cevap: Kırık Kanatlar Dizi Özetleri
  3.Bölüm Nazlı ve Cemal’in üzerine bombalar yağıyor…

  Nazlı’nın nişanlısı Ahmet cephede ölür.Yüzbaşı Cemal, Ahmet’in son isteğini yerine getirir ve Ahmet’in ağzından Nazlı’ya mektup yazar. Mektup bittiğinde Cemal, Ahmet’in öldüğünü görür. Bir sure sonar Ahmet’in ölüm haberi ailesine bildirilir. Nazlı da bu haberle sarsılır.

  Ahmet’in ailesi, Nazlı’nın çiftliği kapatarak kendi evlerine yerleşmesini teklif ederler. Nazlı, kuzenleriyle çiftlikte yaşamak ile Ahmet’in ailesinin sağladığı zengin hayat arasında seçim yapmak zorunda kalır. Bu sırada cephede postayı almaya gelen er, Cemal’in masasının üzerine bıraktığı mektubu alır ve adresine gönderir.Ahmet’in öldüğü bildirilen tarihten daha sonra yazılmış olan bu mektup Nazlı’ya Ahmet’in ölmemiş olabileceği umudunu verir. Savaş tüm hızıyla sürmektedir. Kasabaya geçici bir hastane kurulur. Ayşe ve Nazlı hemşire olarak göreve başlarlar. Cemal yarası yüzünden hastaneye gelir ve Nazlı ile karşılaşırlar. Nazlı nişanlısının hayatta olup olmadığını öğrenme şansı yakalamışken kasaba bombalanır. Nazlı ve Cemal bombaların ortasında kalırlar.
   
 4. Misafir

  Misafir Forum Okuru

  Cevap: Kırık Kanatlar Dizi Özetleri

  4.bölüm Cemal ile Nevzat, çiftlikte yüz yüze geliyor ve Nazlı nişanlısı ile ilgili gerçekleri öğreniyor.
  Ardı arkası kesilmeyen bombalamalar yüzünden kasabadaki sivil ve asker yaralı sayısı hızla artmaktadır. Ayşe ve Nazlı hastanede çalışmaktadır. Hristo’nun hayatta olduğunu söylemek için Lena’nın evine giden Zeynep burada mahsur kalır. Bu arada Nevzat, Ayşe’yi bularak komutanların katılacağı gizli toplantının çiftlikte yapılacağı haberini verir. Kızlar bu habere sevinselerde, bir kaçak sakladıkları çiftliğe askerlerin gelecek olmasından korkarlar ve Hristo’yu başka bir yere saklarlar. Cemal ise bu toplantı dolayısıyla Nazlı ile yüz yüze gelir. Nazlı, Cemal’in kendisinden kaçtığını fark eder. Toplantı hazırlıklarının arasında Nazlı, Cemal’le konuşur ve nişanlısı ile ilgili gerçekleri öğrenir.
   
 5. Misafir

  Misafir Forum Okuru

  Cevap: Kırık Kanatlar Dizi Özetleri
  Büyük Taarruz başlıyor

  Generallerin toplantısından Büyük Taarruz kararı çıkıyor. Ve Cemal cephede ağır yaralanıyor.

  Generaller Nazlı'nın çiftliğinde toplantıya gelirler. Toplantı sonrası açıklanan karar Büyük Taarruz'dur. Artık her asker mutlak zafer için çarpışacaktır.
  Nazlı, Ahmet'tin yazdığını sandığı mektupları başkasının yazdığını Cemal'den öğrenir ve bu duruma büyük bir tepki gösterir. Nevzat ise ahırdaki ayak izlerinden birinin çiftlikte sakladığını düşünür. Bu sırada Zeynep de saklandığı yerde Hristo'yu görmeye gittiğinde Nevzat'a yakalanır.
  Sonunda beklenen an gelir ve bütün cephelerde taarruz başlar. Cemal ağır yaralanır. Kızlar ise hastaneye gelen ve sayıları her geçen saat daha da artan yaralı askerleri gördükçe, endişe içinde Cemal ve Nevzat'ın sağ olup olmadığını öğrenmeye çalışırlar.
   
 6. Misafir

  Misafir Forum Okuru

  Cevap: Kırık Kanatlar Dizi Özetleri

  6. Bölüm Muhtar, çiftliği yaktırıyor...

  Cemal’lerin kasabaya yerleşmesi Muhtar’ın hiç hoşuna gitmemiştir. Cemal’in, Muhtar’ın kasabadaki işleri iyi yönetemediğine dair iddiaları ve gelir gelmez Muhtar’ın can düşmanı Ferit Bey’i ziyaret etmek istemesi, Muhtar’ın kanına dokunur. Muhtar kendi çete elemanlarına Yunan üniforması giydirirerek, onları bir baskın yapmaya ikna eder. Muhtar’ın oğlu Kazım ise, babasının Kızılay’ın Ankara Hükümeti için topladığı değerli eşyaları teslim etmediğini ve sakladığını görür. Bu mallardan biri de Hristo’nun Ankara Hükümeti’ne bağışladığı yüzüktür. Kazım yüzüğü beğenir ve parmağına takar. Cemal ilk iş olarak civarı kontrole çıkar ve rehber olarak yanına Kazım’ı alır. Bu durum Kazım’la Muhtar’ın arasını açar. İkisi de birbirlerinden kuşkulanmaya başlarlar. Kazım babasının planını anlar. Cemal, Nevzat ve Yunus, Ferit Beyleri ziyaret etmeye giderler. Bu ziyarete Ayşe, Nazlı ve Zeynep de davet edilir. Kazım, kızların Ferit Beylere geldiğini görür. Babasının adamlarının Yunan üniforması içinde, evi kundaklayacaklarını anlayan Kazım; Ayşe, Zeynep ve Nazlı’yı oyalamaya çalışır. Bu sırada Nazlı, Kazım’ın onları engellemesine kızar ve eliyle ona vurur. Bu sırada Kazım’ın taktığı Hristo’nun yüzüğü düşer. Muhtar’ın adamları evi ateşe verir. Cemal’ler içerde alevlerin arasında kalır. Ayşe, gece eve döndüğünde Cemal’in kızları korumak için zorla bıraktığı askerin, Hristo’yu yakaladığını görür...
   
 7. Misafir

  Misafir Forum Okuru

  Cevap: Kırık Kanatlar Dizi Özetleri

  7. bölüm Cemal ve Nevzat iz peşinde!

  Nazlı, yangından sonra Cemal'in davranışlarında bir gariplik olduğunu sezer ve gece onun kaldığı eve gelir. Cemal'in ağır yaralı olduğunu anlar. Cemal tedavi olmayı ve kasabadan ayrılmayı istememektedir. Nazlı'nın bu gece ziyareti Ayşe tarafından hiç hoş karşılanmaz. Bu konuda çatışırlar. Bu sırada Hristo'yu yakalayan askere yalan söyleyerek, işçilerden bir olduğuna ikna ederler. Cemal ise yangınla ilgili araştırmayı yapmaktadır. Nevzat iz takip eder ve Hristo'nun yüzüğünü bulur. Görgü tanıklarının Yunan askerilerinin evi kundakladıkları söylemeleri şaşkınlık yaratır. Nevzat, çocukluk arkadaşı Hristo'nun yüzüğünü yangın yerinde bulunca Hristo'nun da bu kundaklamaya karıştığını düşünür. Nevzat köyüne giderek araştırma yapmaya başlar. Hristo kaçmaya karar verir. Bu sırada Muhtar da kendi çetesini yok etmeye karar verir. Kundaklamayı yapanlar yüzünden Cemal bölgeyi abluka altın almıştır. Hristo evden kaçmak üzere çıkar ama Nevzat bütün ipuçlarını birleştirerek Hristo'nun Nazlı'ların evinde saklandığını anlar. Cemal'le Nevzat çiftliğe gelir ve Hristo'yu sakladıkları için kızlara karşı farklı bir tavır alırlar. Cemal, Nazlı'ların mahkemede yargılanacaklarını söyler.
   
 8. Misafir

  Misafir Forum Okuru

  Cevap: Kırık Kanatlar Dizi Özetleri

  9. Bölüm Nazlı, İstiklal Mahkemesi’nde yargılanıyor...

  Kasabada mahkeme sürmekte ve birçok idam kararı verilmektedir. Nevzat, Nazlı’nın çiftliğine gelerek Nazlı’ya mahkemeye çıkacağını söyler. Nevzat’ın kızlara olan tavrı hayli soğuktur. Hrsito’nun davası görülmeye başlanır. Mahkeme Hristo’nun vatana ihanetten yargılanmasına karar vermiştir. Bu sırada merkezden gelen bir kararla mahkemeye kısa bir ara verir. Bu ara sırasında Nazlı Hristo’nun Ankara Hükümeti’ne bağışladığı yüzüğü görür. Bu yüzük, mahkemenin Hristo’nun suçunu hafifletecek bir karar almasını sağlayabilecektir. Muhtar mahkemeye getirilir. Mahkeme Muhtar’ı tanık olarak dinler ve Hristo’nun Anadolu’ya bağlı bir genç olduğunu anlar. Ancak bu sırada Muhtar, Nazlıları mahkemeye kaçak asker sakladıklarını söyleyerek ihbar eder. Hrsito tekrar mahkeme salonuna alınır, karar açıklanır. Nazlı iki şok birden yaşar. Hristo’ya verilen karar beklenmediktir ve kendisi sanık konuma düşmüştür.
   
 9. Misafir

  Misafir Forum Okuru

  Cevap: Kırık Kanatlar Dizi Özetleri

  10. Bölüm Nazlı, Ayşe ve Zeynep'e linç girişimi
  Muhtar'ın halkı kışkırtmasıyla Nazlı, Ayşe ve Zeynep kasaba meydanında linç edilecek duruma düşer. Muhtarın oğlu Kazım, kızları korumak isterken Nevzat'ın silahından çıkan kurşunla vurulur. Olayları araştırmak üzere kasabaya bir soruşturma heyeti gönderilir. Nevzat ve Cemal'i zor günler beklemektedir. Nevzat, Kazım'ı vurmasından dolayı ceza almaktan endişe eder. Kasabaya yeni atanan Kaymakam dengeleri altüst eder. Kaymakam ve Cemal arasındaki gerilim ilk günden hissedilir.
   
 10. Misafir

  Misafir Forum Okuru

  Cevap: Kırık Kanatlar Dizi Özetleri

  Ayşe’den Cemal’e ilan-ı aşk!

  Cemal, Ayşe kendisini sevdiğini söyleyince çok zor durumda kalır. Ancak Ayşe’ye zor da olsa , bu aşkın karşılıksız olduğunu, oraya Nevzat için geldiğini açıklar. Ayşe duydukları karşısında yıkılır.

  Cemal kendisinden haber bekleyen Nevzat’a, Ayşe’nin onu değil de kendisini sevdiğini söyleyemez. Nevzat, Cemal’in kendisinden bir şey gizlediğini anlar. Bu yüzden Cemal ve Nevzat arasındaki ipler gerilir. Bir yandan da Ayşe ve Nazlı arasında da Cemal nedeniyle gerilimler yaşanır.

  Kasabaya yeni gelen gizemli kaymakamın Nazlı’yla olan ilgisi iyice belirginleşir. Bu durum Cemal’in hiç hoşuna gitmez. Muhtarlıktan da atılan Recep Efendi ise oğlunun ölümüne yol açan Nevzat’ı sağ bırakmamakta kararlıdır.
   
 11. Misafir

  Misafir Forum Okuru

  Cevap: Kırık Kanatlar Dizi Özetleri

  12. Bölüm Nevzat pusuya düşüyor

  Nevzat, Muhtarın tuttuğu çeteciler tarafından köprünün üstünde sıkıştırılır ve kurşun yağmuruna tutulur. Sesleri duyan devriye askerler Cemal'e haber uçururlar. Askerler ve çeteciler arasında şiddetli çatışma yaşanır. Cemal savaştan sonra ilk kez kurşun sıkmak zorunda kalır.
  Ayşe ve Nazlı da sıhhiyecilere katılıp çatışma bölgesine gider. Ama Nevzat ortalarda yoktur, ondan hiçbir haber alınamaz.
  Zeynep Hristo'dan bir mektup alır. Bu mektup Zeynep'i pek mutlu etmez.
  Kaymakam'ın Nazlı'ya olan yoğun ilgisi Cemal'i harekete geçirir ve Nazlı'ya olan duygularını dolaylı yoldan da olsa ifade eder.
  Ayşe'nin Cemal'e aşk itirafından sonra Cemal'in Nazlı'ya aşk itiraf etmesi işleri daha da karışık hale getirir. Nazlı bu gelişmeleri Ayşe'den gizlemeye çabalar.
   
 12. Misafir

  Misafir Forum Okuru

  Cevap: Kırık Kanatlar Dizi Özetleri

  13. bölüm özeti Ayşe, Nazlı ve Cemal arasında başlayan duygusal yakınlığa tanık olur ve kardeşiyle birlikte çiftliği terk eder. Ayşe ve Zeynep’i zor günler bekliyordur.

  Cemal ve Nazlı’nın aşkında ise önemli gelişmeler olur; Cemal Nazlı’ya evlenme teklif etmeye karar verir. Nazlı çok zor bir seçimle yüz yüzedir; kardeş gibi sevdiği kuzenleri ile sevdiği adam arasında bir tercih yapması gerekiyordur.

  Recep Efendi Nazlı’nın yalnız kaldığını öğrenir öğrenmez eşkıyaları çiftliğe baskına gönderir. Nazlı canını zor kurtarır. Eşkıyanın başı Şeref çiftlikte bulduğu Ayşe’nin fotoğrafını görürü görmez ona vurulur.

  Yunus ve Nevzat dağda eşkıyaların peşine düşerler. Eşkıyalardan birini yakalamayı başarırlar. Bu defa Recep Efendi’nin kurtuluşu yoktur, eşkıyanın konuşması halinde kellesi gidecektir.

  Mustafa Kemal’in Anadolu gezisine çıkacağı haberini alan kaymakam, Paşa’nın kasabaya uğramasını sağlaması için Cemal’i görevlendirir. Bu haber herkesi çok heyecanlandırır. Nevzat Nazlı ve Cemal kasabaya bir okul yapma kararı alırlar. Okulun açılışına Mustafa Kemal’i davet edeceklerdir.
   
 13. Misafir

  Misafir Forum Okuru

  Cevap: Kırık Kanatlar Dizi Özetleri

  14. bölüm özeti Nazlı tercihini sevdiği adamdan, Cemal’den, yana kullanmayıp Ayşe’yi seçtikten sonra, Ayşe’nin Nazlı’yla çiftliğe dönmemesi için hiçbir neden kalmaz. Kızlar yine bir aradadır.

  Bu aşk üçgeninde arada kalan Cemal olur. Ancak Nazlı’nın kendisinden istediğini yapması, onu kalbine gömmesi mümkün değilidir. Cemal kendinden beklenmeyecek davranışlar sergiler; gururunu hiçe sayarak Nazlı’nın karşısına çıkar.

  Şeref fotoğrafını görüp vurulduğu Ayşe’ye fena takmıştır. Ayşe için kendini ve Muhtar’ı tehlikeye atarak kasabaya iner. Ayşe Şeref’in kim olduğundan habersiz onun kendisine yaklaşmasına izin verir. Sonrasında tehlikeli ve heyecanlı bir takip başlar.

  Nevzat bir gün Ayşe’nin kendisini sevebileceği umuduyla kasabada kalmaya karar verir, bir ev tutar. Zeynep’e aşık olan Yunus ise kalbindekileri ortaya dökmek için hazırdır.

  Nazlı’nın gönüllü öğretmenlik serüveni hız kazanır, öğrenci sayısı artar. Öğrencileri elinden giden Bekir Efendi, Nazlı’ya engel olmakta kararlıdır. Şikayetini büyük yerlere ulaştırmayı başarır. Bu defa Nazlı’nın başı büyük derttedir.
   
 14. Misafir

  Misafir Forum Okuru

  Cevap: Kırık Kanatlar Dizi Özetleri

  15.Bölüm Özeti Nazlı hapse giriyor!

  Nazlı izinsiz eğitim vermekten dolayı nezarethaneye konmuştur. Nazlı’nın mahkemesi görülür ve yasalar gereği ceza alır. Nazlı ve Cemal aşkının arasına şimdi de duvarlar girmiştir. Nazlı, Ayşe’ye özgür olduğunu, Cemal ile birlikte olabileceğini söyleyerek aradan çekilir.

  Cemal, Ayşe ve Nevzat, Nazlı’yı kurtarmak için her yolu denemeye hazırdırlar. Yapılan haksızlığı anlatmak amacıyla Nevzat’ın Ankara’ya gitmesine karar verilir. Nevzat’ı trende bekleyen davetsiz bir yolcu daha vardır; Ayşe... Bu çabaların Nazlı’yı hapisten kurtarmaya yeterli olup olmayacağı bilinmez ama bu yolculuk Nevzat’ın Ayşe’ye olan aşkını daha da güçlendirecektir.

  Evde tek başına kalan Zeynep’i Yunus korur. Zeynep, Yunus’u çok bekletmez, evlenme teklifine cevap verir.

  Şeref’in Ayşe’ye olan tutkusu, Recep Efendi ile arasını açmıştır. Ama Muhtar son anda uyanır; Nazlı’nın çiftliğini ele geçirmek için Şeref’in gönlünden geçeni yapmasını kabullenir. Şeref, Ayşe’yi kaçırmak için planlar yapar.
   
 15. Misafir

  Misafir Forum Okuru

  Cevap: Kırık Kanatlar Dizi Özetleri

  Ayşe kaçırılıyor, Nevzat perişan!

  Şeref ve adamları Ayşe’yi dağa kaldırırlar. Ayşe’nin kaçırıldığı anlaşılınca herkes onu bulmak için seferber olur. Zeynep perişan durumdadır. Nevzat ise kahrından delirir. Uçsuz bucaksız dağlarda Ayşe’yi bulmanın ne kadar zor olduğunu anlarlar. Ayşe aşktan gözü kör olmuş Şeref’ten kurtulmak için elinden geleni yapar ama dağ başında tek başına ve çaresizdir.

  Nazlı hapiste, özgürlüğü elinden alınmış olmasına rağmen doğru bildiğini yapmakta kararlıdır. Eğitim faaliyetlerini koğuşa taşır. Ankara’dan beklenen haberden ise eser yoktur. Nazlı bir de Ayşe’nin kaçırıldığını öğrenince iyice yıkılır.

  Kaymakam’ın sözde teyze oğlu, gizli bir teşkilatın adamı Tahir yine kasabadadır. Kaymakam ve Tahir arasında gerilimler yaşanır.
   
Kırık Kanatlar Dizi Özetleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Kırık Kanatlar

  Kırık Kanatlar

  Yirmi yaşımdayken annem bana şöyle demişti: - Manastıra girseydim, hem kendim, hem başkaları için en iyisini yapmış olacaktım. - Eğer manastıra girmiş olsaydın ben dünyaya gelmezdim, dedim. - Dünyaya gelmen daha önce kararlaştırılmıştı oğlum, dedi. - Evet ama, dünyaya gelmeden çok önce seni annem olarak seçmiştim ben, diye karşılık verdim. - Dünyaya gelmeseydin cenette bir melek olaarak...
 2. Yabancı Damat Dizi Özetleri

  Yabancı Damat Dizi Özetleri

  yabancı damat nazlı doğum 1.BÖLÜM Ege'nin iki kıyısından; Türkiye ve Yunanistan'dan iki gencin masal tadındaki imkansız aşklarının öyküsü anlatılıyor. Türk ve Yunan müzikleri ile süslenen dizinin çekimleri Bodrum'da başladı, Yunanistan'ın Simmi Adası'nda devam etti. Dizinin daha sonra Gaziantep-İstanbul çekimleri yapıldı. Atina'da da çekimleri yapılacak olan dizi için ayrıca Türkiye'de dev...
 3. Kırık kanatlar güzel sözleri

  Kırık kanatlar güzel sözleri

  Anadoluma ateş yağarken Korkuyorum Ölürüm diye değil Seni bir daha GÖREMEM diye…
 4. Kırık bir kanattı yüregim

  Kırık bir kanattı yüregim

  kırık bir kanattı yüreyime taktığın bu sevda senden sonra uçamadım.duygularım hep bir roldü sanki.ağladıkça içim kan kustu gözlerim.yapayanlız geçen günlerimi hep kalabalıktaymışım gösterdim sana.yüzümde gördüğün o tebessüm aslında yorgunlugumdu sensiz geçen her saatte.gözlerine bakabilme ve ellerini birkez tutabilme umuduyla doluyken ben yapamadım.görmedin duymadın ve bilmedin hiçbir zaman...

Sayfayı Paylaş