Kırşıklık giderici Avokado maskesi

  • Konbuyu başlatan Misafir
  • Başlangıç tarihi
M

Misafir

Forum Okuru
Kırşıklık giderici Avokado maskesi
kırışıklık giderici maske kırışıklık önleyici maske avokado maskesi avokado maskesi tarifi önerileri burada arkadaşlar. Kırışıklıklar için 5 yöntem önerimizden sonra sizlere avokadonun faydalarınıda hatırlatıyor ve kırışıklık giderici maske önerisinde bulunuyoruz Melek'ler. Evet arkadaşlar, tahmin ettiğiniz gibi kırışıklıklar için avokado maskesi önerisinde bulunuyor ve kabusunuz olan cilt kırışıklıklardan kurtulmanın yolları avokado dan geçiyor diyoruz :) Şimdi gelin avokado cilt maskesi tarifimize ve kırışıklık önleyici önerilerimize göz atın Melek'lerim.

84de49a6746eb1.jpgCilt kırışıklıkları ilerleyen yaşlarda kadınların bir numaralı düşmanı olur. Bu sorundan kurtulmak için “avokado maskesi” yapmanız yeterli!

Maske için bir tane avokadonun kabuklarını soyup çatalla ezin. İçine yarım tatlı kaşığı bal, bir tatlı kaşığı elma sirkesiv ve bir tane çırpılmış yumurta sarısı ekleyip iyice karıştırın. Karıştırma sırasında içine 3 yemek kaşığı zeytinyağını da yavaş yavaş ekleyin.

Yüzünüze, boynunuza ve dekolte bölgenize bol miktarda sürüp yarım saat bekleyin daha sonra bu bölgeleri ılık su ile yıkayın. Kırışıklıklar ve özellikle kuru ciltler için etkili bir maskedir.
 

Benzer İçerikler

Üst