kısa bir mola istiyorum, izin verir misin hayat..!

kısa bir mola istiyorum, izin verir misin hayat..!
Kısa bir mola vermek istiyorum, izin verir misin hayat...
Acıyan yerlerimle kelimelere sığınma vakti şimdi,

Uzak şehirler arıyorum yüreğimin yabancı olduğu. Keşfetmediğim, görmediğim, bilmediğim bir yer olmalı...
Hatırlatmamalı seni bana...
Demek ki deniz olmamalı....
Vedalaşmamalıyız seninle,
Sana bu iyiliği yapmamalıyım!
İlk kez nefretin eşiğindeyim, ama...

Senden vazgeçemem... Bilir herkes... Acıyan yerlerimle düşlere sığınma vakti şimdi,
ne olur yakmayın ışıkları, ben herşeyi çizerim düşlerimle...
Neden yine yabancılaştım?
Bu senin suçun...
Herkes kendi ipini çeker,
Herkes kendi akıtır gözyaşını,
Ama...
Sen ben yok aramızda... Bilir herkes...
Senden ricalarımı anlatmam zor sana...
Ne olur çok görme bana hayatı. Ne olur dokunma...
Acıtma...
Gülümsememi sever sevdiğim en çok, bari ağlatma...
Kısa bir mola vermek istiyorum, izin verir misin hayat...
Gerçekler sancı yapıyor, az bir düş alıp döneceğim! ·

kısa bir mola... hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Berguzer Korel'in yepyeni imajı kısa saç modeli Berguzer Korel'in yepyeni imajı kısa saç modeli
berguzar korel kısa saç, berguzar korel yeni imajı, berguzer korel saç modeli, berguzer korel 2018 saç modeli ile ilgili bilgileri sizler için paylaşıyoruz. Kanal d ekranlarının iki senedir yayın da olan fenomen dizisi "Vatanım Sensin"...
Magazin 0
Kısa zamanda hızlı kilo verme Kısa zamanda hızlı kilo verme
Karın ve göbek bölgesindeki yağlanmadan bir çok insan müzdariptir. Kilo almaya başlayınca en fazla yağlanan bölge karındır. Karın bölgesinin yağlanması sadece görünüm açısın dan sorun değil aynı zaman da sağlık açısından da problemdir...
Diyet - Sağlıklı Beslenme 1
Dalgalı ve kıvırcık saçlar için modern kısa saç kesimleri Dalgalı ve kıvırcık saçlar için modern kısa saç kesimleri
Bayanlar için saç rengi ve modeli büyük önem taşır. Her ne kadar kadını gösteren saçtır düşüncesi yaygın olsa da günümüz de kısa saç modelleri de bayanlar tarafından büyük rağbet görmeye başladı. Eğer saçlarınıza düzenli bir bakım...
Saç Bakımı 0
Kısa bir mola vermek istiyorum hayat... Kısa bir mola vermek istiyorum hayat...
Kısa bir mola vermek istiyorum, izin verir misin hayat... Acıyan yerlerimle kelimelere sığınma vakti şimdi, Uzak şehirler arıyorum yüreğimin yabancı olduğu. Keşfetmediğim, görmediğim, bilmediğim bir yer olmalı...
Hayatın İçinden & Hayata Dair Herşey 5
kısa bir mola... kısa bir mola...
Kısa bir mola vermek istiyorum, izin verir misin hayat... Acıyan yerlerimle kelimelere sığınma vakti şimdi, Uzak şehirler arıyorum yüreğimin yabancı olduğu. Keşfetmediğim, görmediğim, bilmediğim bir yer olmalı...
Aşk Şiirleri 0