1. ocean

ocean Paylaşımcı Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

Kısa saç modelleri

Konu, 'Saç Bakımı' kısmında ocean tarafından paylaşıldı.

kısa saç modelleri kısa saç modeli modellerı Kısa saçı sevenlere birkaç modeller...

Kısa Saç Modelleri

< Konu Resmi..>

2. Vijdan

Vijdan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Kısa saç modelleri
    < Konu Resmi..>

Ben bu modeli çok seviyorum..Birde kestirebilsem..Teşekkürler canım..

3. @şK_MeLeĞ!.

@şK_MeLeĞ!. Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    18
    Ödül Puanları:
    0
    teşekkurler canım..benımkıde çok kısa..

4. katre

katre Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

< Konu Resmi..>

benim saçım da böyle kısacık

5. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    37
    Ödül Puanları:
    48
    semeğine sağlık canım bend kısa saçı seviyorum bakımı çok daha kolay ve sağlıklı oluyolar

Kısa saç modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kısa Saç Modelleri

Kısa Saç Modelleri

kısa saç modelleri cok kısa saç modelleri kısa saç modelleri 2011, 2011 kısa saç modelleri, kısa saç modelleri 2011 bayan, kısa saç modeli, kısa saç modeller, kısa saç modelleri bayan, "Bu yaz değişiklik istiyorum saçlarımı kısacık kestireceğim" diyen Melek'lerimiz için, yılın kısa saç modellerinden örnekler sunuyoruz. İşte size birbirinden hoş kısacık saç modelleri Melek'ler:)...
  2. Kısa Saçlar İçin Topuz Modelleri 2012

Kısa Saçlar İçin Topuz Modelleri 2012

Topuz Saç Modelleri Kısa Kısa Saç Topuz Modelleri Kısa Saç Sevgili melekler, saçlarınız kısaysa ve topuz modelleri hoşunuza gidiyorsa kısa saç topuz modelleri kısa saç için uygun topuzlarla siz de bu zevkten mahrum kalmayacaksınız. Bu yılın saç trendleri arasında yer alan topuz saç modelleri kısa saçlara uygulanış şekilleriyle karşınızdayız .. :)
  3. 2014 Kısa Saç Modelleri

2014 Kısa Saç Modelleri

kısa saç kesimleri, 2014 saç modası, kısa saç modelleri Her ne kadar uzun saçın havası başkaysa da kısa saçın kullanışlılığı da hiçbirinde yok Melekler, bu bir gerçek. Hele de kış aylarında yıka çık. Uzun saçlar gibi kurutmayla uğraşıp bir de saçlara zarar verme derdi yok. Kurutmayım kendi kurusun derken sinüzit olma derdi de yok. Yıka, şekil ver, çık. Üstelik yapılan son derec modenr...
  4. kısa saç modelleri istiyorum

kısa saç modelleri istiyorum

selam uzun bir süredir saçlarım uzun modelde kullanıyorum ama artık çok sıkıldım sürekli yıkayıp şekil vermek özellikle kışın çok zor oluyor bana şöyle modern havalı kısa saç modelleri tavsiye edermisiniz. Bu aradamümkünse kısa saç modelleri sarı saç renginden olursa sevinirim ama çokda önemli değil modeli beğenimde ben onu sarı yaparım:)
  5. Popüler kısa saç modelleri

Popüler kısa saç modelleri

Bana göre kısa saç modelleri bir bayanı olduğundan çok daha genç göstereceği gibi modern bir saç kesimi oldukça havalı ve dikkat çekicidir. Özellikle evlendikten ve çocuk sahibi olduktan sonra uzun saçlara bakım biraz daha zorlaşır. Sonuçta ilgilenmeniz gereken bebeğiniz ve bunun yanın da tabi ev işlerini düşünecek olursak eminim ki birçok bayan saçlarına çok fazla zaman ayıramamaktadır....

Sayfayı Paylaş