Kişisel Gelişim Zirvesi '08

  • Konbuyu başlatan Bilge Gökçen
  • Başlangıç tarihi
Bilge Gökçen

Bilge Gökçen

Yeni Üye
Üye
Kişisel Gelişim Zirvesi '08
5802.jpg


III. Kişisel Gelişim Zirvesinin amaç ve hedefleri; katılımcıların bilgi, beceri ve yaratıcı düşünme yeteneklerini geliştirmek, aynı zamanda bireysel ve kurumsal katma değerlerini artırarak, iş hayatında başarılı olmalarını sağlamaktır.​


Zirvede katılımcıları bekleyen fırsatlar ve kazanımları şunlardır:


• Kişisel gelişimle ilgili yenilikleri öğrenmek ve becerilerini artırmak,
• Ülkemizin önemli yönetici ve akademisyenleriyle bilgi ve deneyim alışverişinde bulunmak,
• Bakış açılarını geliştirmek,
• Verimli tartışmalar yapabilmek,
• Bireysel ve kurumsal ilişkiler geliştirmek. Şirketlerde Görev Yapan Her Kademedeki Çalışanın İhtiyaçlarına Göre Hazırlanan Zirvede; Fark Yaratmak,Motivasyon, Başarı, Yüksek Performans, Kişisel Marka Olmak, Kariyeri Şekillendirmek ve Daha Birçok Önemli Konu Ele Alınacaktır.​

III. Kişisel Gelişim Zirvesine katılanlar bu sene yine çok önemli konuları uzmanlarından dinleme ve uygulama imkanına sahip olacaktır.

Önemli başlıklardan bazıları şunlardır:

İş Dünyasının Yeni Trendleri Nelerdir?
Yöneticilerle, İş Arkadaşlarıyla ve Müşterilerle Nasıl Etkili İletişim Kurulur?
Kişisel Markanızı Nasıl Yaratabilirsiniz?
Başarının 5 Temel Formülü Nelerdir?
Ekip Çalışması, Motivasyon ve Yüksek Performans Nasıl Sağlanır?
Verimli ve Mutlu Olmak, Dinamik ve Zinde Kalmanın Yolları Nelerdir?
Başarılı Bir Sunuş Nasıl Yapılır?
Beden Dilinizi Nasıl Daha Etkin Kullanabilirsiniz?
Zamanı İyi Yönetmek, Başarılı Kariyer Hedefleri Nasıl Belirlenir?
Kurumsal Şirketler Nasıl Çalışanlar Arıyor?

İşinde Fark Yaratmak

Katılımcılar Çok Önemli Konuları Otoritelerinden Interaktif Olarak İzleme ve İş&Özel Hayatlarında Uygulama Şansına Sahip Olacaktır.

Zirve de konusunda uzman, otorite, üst düzey yönetici ve işadamları bilgi ve deneyimlerini paylaşacaktır. Bu isimlerden bazıları şunlardır: Prof. Zuhal Baltaş, İmaj Danışmanı Özlem Çakır, ETİ CEO Hazım Ellialtı, Unilever IK Başkanı Cem Tarık Yüksel, Çelebi Holding Sahibi, Damat Tween sahibi, Beslenme ve Diyet Uzmanı Taylan Kümeli, Levent Hatay Vestel, Yaşar Holding IK, Doğuş Grubu IK, Kibar Holding IK başkanları, Mümin Sekman, Dr. Nilgün Peker vb.'dir.

Kişisel Gelişimin Profesyoneller Açısından Önemi Nedir?

Kişisel gelişim bireylerin hem özel hayatlarında hem de iş hayatlarında başarılı ve mutlu olması için en önemli kavramlardan biridir. Bugün ülkemizde bu alanda çok sayıda kitap, seminer ve uzman bulunmaktadır. Özellikle iş hayatında rekabet eskisinden çok daha şiddetli, herkes üniversite mezunu, yüksek lisans yapıyor, iyi bir kariyer hedefliyor.

Ancak maalesef çok sayıda insan iş hayatı için iyi bir okuldan mezun olmanın yeterli olduğu düşüncesini taşıyor. Benzer bakış açısına sahip şirketlerde bu nedenle çalışanlarına ağırlıklı olarak teknik eğitimler aldırmaktadır. Oysa çalışanların başarısında, gelişiminde ve şirkete katkısında kişisel gelişim konularının ve programlarının çok büyük bir etkisi vardır. Kişisel gelişim bireylerin yaratıcı, farklı düşünmesinde ve yüksek motivasyonla çalışmasında çok büyük katkı sağlamaktadır. Bu nedenle III. Kişisel Gelişim Zirvesinin ana teması olarak ‘Fark Yarat’ mesajını seçen EDUPLUS, iş hayatında başarılı olmak isteyen herkesi zirveye davet etmektedir.

Milliyet
 

Benzer İçerikler

Bilge Gökçen
Cevaplar
0
Görüntüleme
2K
Bilge Gökçen
Bilge Gökçen
Bilge Gökçen
Cevaplar
0
Görüntüleme
2K
Bilge Gökçen
Bilge Gökçen
ESDE
Cevaplar
1
Görüntüleme
4K
kemal sedir
K
Üst