kışlıklar çıksın artık konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Arsa

Arsa

Rüyada arsa görmek görenin vefat edeceğine işarettir.
  2. Çıkın

Çıkın

Rüyada çikin görmek mala yorumlanir. Rüyada " çikin bulup açtigini görmek, yeni bir mal satin alacagina, bir çikin buldugunu görmek,piyango gibi bir paranin çikacagina, bir çikini baskasina verdigini görmek, bir menfaat görecegine isarettir.
  3. Arı

Arı

Tek arı görmek, bilgin, insanlara hayrı çok olan bir kimse ile tabir edilir. Birçok balarısı görmek, bulmak yada almak nimet ve ganimettir. Balarısını öldürmek maldan zararla, Arı beyi salih bir insanla, Birçok arı beyine sahip olmak - eğer ehilse- valiilikle, Arı kovanı kişinin eşiyle tabir edilir. Arının başa ya da ele konması yöneticiliğe, Arı görmek çiftçi için ucuzluk ve bolluğa,...
  4. dj atax & kajmeran- çık artık benim dünyamdan

dj atax & kajmeran- çık artık benim dünyamdan

çık artık dünyamdan sözleri çık artık dünyamdan şarkı sözü dj atax kajmeran dj kajmeran Yıllar geçti aradan ama bak seni unutmadım Yıllar geçti aradan ama aşkın yine hasretimdi Oysa ne hayaller kurmuştuk sen ve bendik ya Sen gidince resmin kaldı bak elimde hatıra Bahçemdeki güller senle açtı sen gidince soldu Arkamda bıraktığın şimdi gözlerim de doldu Yaktım resmini küller uçtu hayallerle...

Sayfayı Paylaş